Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

johnatanka
5. led 2013

jo a všechny se nafoťte, ať to můžete pak porovnat, budete pak na sebe hrdéééééé, až se uvidíte!!

sunysara
5. led 2013

@johnatanka jaký nápoj????? já jsem v tomhle začátečník.

piskle89
5. led 2013

@sunysara to je správný přístup 🙂

johnatanka
5. led 2013

@piskle89 néé, jak jsi reagovala na Veniku86, tak s tebou souhlasím, že si tééž myslím, že toho má málo 😉

johnatanka
5. led 2013

@sunysara vygůgli - syrovátku, je to jak sušený mlíko, jen to má vysoký obsah bílkovin a minerálů, doporučuje se to po cvičení do půl hod vypít, pročti si www.rutina.cz 🙂

tital
5. led 2013

@mataharyy Uklidnim te. Ja plne kojim. A nevidim u Male zadny problem. Pri prvnich dnech jsem ji pozorovala, jak pije - jestli ji stale chutna 😉 a myslim, ze je to ok.

sunysara
5. led 2013

@johnatanka já jen vím že ta syrovátka se nesmí třeba tři mesíce v kuse prý je tam oxid křemičitý a ten neco způsobuje už nevím co to mi říkala paní ve zdravé vyžive když jsem mamce kupovala Zajíce jakýsi nápoj.

johnatanka
5. led 2013

@sunysara tak mi napiš email

johnatanka
5. led 2013

@sunysara Zajíc je sojový nápoj si myslím...

johnatanka
5. led 2013

@sunysara http://www.prozdravi.cz/susena-syrovatka.html?g...
pak se chodí hezky na záchod víte co..... 😀 😀 😀

johnatanka
5. led 2013

tak jsem vám to poslala 😉

monivo
5. led 2013

Já jsem teď na youtube objevila i krátkou verzi, jen na cca 6min., na problematické partie.

https://www.youtube.com/watch?v=PAamnJn-s4w

Přijde mi to super, když nemáte tolik času, ale přeci jen nechcete nějaký den vynechat. Těch videí je tam více, na různé partie, zahřátí apod.

sunysara
5. led 2013

@monivo to je dobrý díky moc. to bych si k tomu mohla ještě třeba přidat. 😀

bzubzalka
5. led 2013

ahoj holky, tak jsme na vás nakukovala už ráno a teď jsem se odhodlala napsat🙂 chci sesebou taky něco udělat! Stáhla jsem si těch 30dní s JM. CHtěla jsem se zeptat - ještě jsme ted apodle toho necvičila, ale je to rozdělené na části, abych poznala kdy jako stačí a kde začít druhý den? Děkuju

sunysara
5. led 2013

@bzubzalka já mám stáhlý každý level zvlášt. takže určo to poznáš i kdyby to bylo dohromady je tam vždy napsané level 1 atd a ona to i říká sice anglicky ale to poznáš. 😉

bzubzalka
5. led 2013

@sunysara prosím tě aještě dotaz - cvičí se 1level 10dní, 2level dalších 10dní a 3level posledních 10dní?

sunysara
5. led 2013

@bzubzalka tak jest 😀

bzubzalka
5. led 2013

@sunysara děkuju🙂 přijde mi zvláštní, že se cvičí to samé, ale zkusím🙂 děkuju - tak od pondělí se do toho opřu🙂

sunysara
5. led 2013

@bzubzalka mě to taky připadlo zvláštní. ale je to dobrý určo to zkus jen jeslti můžu radit tak tam se skáče tak určo v teniskách ne na boso jsem to udelala jednou a myslela jsem že mi odejdou kotníky a kolena. po prvním a druhém cvičku to bude des celý telo te bude blolet ale překonáš to a dneska jsem cvičila první level 8my den a super už mi to tak nepříjde. jen tech kliků neudelám tolik jak oni.

bzubzalka
5. led 2013

@sunysara no boty musím zítra vyndat🙂 co mám přímo na cvíko, já bych asi bez bot necvičila mám s kotníky problémy tak ani nevím jestli budu moc hopsat tak jako oni🙂 ale musím něco dělat, musím🙂

sunysara
5. led 2013

@bzubzalka musím ne spíš chciiiii moc chciii cvičit 😀

bzubzalka
5. led 2013

@sunysara no to je pravda, taky jsme si vždy říkala musím a před týdnem jsme si říkala: chci se sebou něco dělat a znělo to tak nějak líp🙂

sunysara
5. led 2013

@bzubzalka je to jen slovo ale tak nejak me to příjde lepší musím je neco že proste musím nejaký hranice a tak ale chci to je víc pro me vím že to záleží jen na me nevím jak to popsat. 😀

bzubzalka
5. led 2013

@sunysara no máš pravdu, já jsem si to hned taky říkala. Je to prostě jiný když něco člověk chce, a když musí, to je jak kdyby dostal říkaz a to je pak vždy na prd🙂

sunysara
5. led 2013

já valím dneska na kutě zítra ráno cvičko at jsem redy.

bzubzalka
5. led 2013

@sunysara dobrou, taky jdu

pajinka85
6. led 2013

Dobré ráno. Tak jsem dneska vlezla na váhu a po týdnu diety 0,5 kg. _
No není to nic moc,ale po 5 dnech s Jill mám o 2 cm v pase méně, na stehnech 1,5 cm a boky 2 cm a to mi připadá docela dost.
A taky kojim a ještě jsem dostala první poporodni MS a malej na to nijak nereaguje.
Tak hurá do dalšího cvičení!!!

ivetinka
6. led 2013

holky nevíte někdo...kdysi jsem si v dm kupovala vanilkovou syrovátku..tu můžu taky použít? 🙂

mataharyy
6. led 2013

@devendra To uvidím, jak na tom budu po porodu, pokud tak jako po těch dvou předchozích, tak můžu začít hned po šestinedělí, mám plán už po porodu začít s nějakým lehčím protahováním, abych pak nechcípla 😅 Tak uvidím, vše se bude odvíjet od momentálního stavu, který si teď těžko naplánuji 😅 😎