Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

jija
15. črc 2015

@malinka_02 ja se prave taky snazim menit, zacala jsem s 30 days shred, ty jsem jela 2x protoze poprve jsem nedocvicila pres chripku a ted to bricho, ale jestli zabira tak to bude super a taky se meni level po 10 dnech?

malinka_02
15. črc 2015

@jija u killer je to až ti to příjde lehké, u 6W6P je to kadý level 3 týdny. Podobné Shred je ještě Ripped in 30, tam jen jedna čst 3 min místo 2, já vše odcvičila a teď měním podle nálady, ale preferuju břicho, to je moje Trouble zone 😀 😀

jija
15. črc 2015

@malinka_02 jo břicho je taky můj velký problém, tak nevím mě to vždycky příjde každý den těžší místo lehčí 😀 akorát mám radši aerobní cvičení, ale dneska se mi to už začalo trochu víc líbit

veruska007
15. črc 2015

holky, jak těžké činky používáte, prosím? Já cvičila s petkama, ale jak se zpotím, tak mi kloužou v ruce

jija
20. črc 2015

@veruska007 ja cinky nemam, mam knizky🙂
Jinak v patek jsem cvicila venku na chate a super, akorat mi u videa v mobilu nesedel obraz a zvuk, takze priste znovu a lepe a notebookem 🙂

olusenka
20. črc 2015

@veruska007 1,5 kilo každá. Koupila jsem si nedávno nové potažené tím vinylem. Předtím jsem měla kovové, už se z nich loupala barva a navíc měly šroubovací závaží a občas se to povolovalo což mi vadilo.

susanne88
26. črc 2015

Ahoj holky....můžu se k vám přidat? Já začala předevčírem a zítra mám cvičit 3tí den 1.levelu...:) ale jezdím k tomu navečer ještě 40 minut na rotopedu a musím říct, že dnes mě bolí úplně vše....🙂

skripmart
28. črc 2015

Tak a ja zazala cvicit dneska .... po deseti minutach jsem myslela ze vyplivnu plice 🙂

smardik
28. črc 2015

není tu někdo, kdo by chtěl začít cvičit? ráda bych začala, ale samotné se mi fakt nechce

skripmart
28. črc 2015

@smardik Ja zacala dneska 🙂

smardik
28. črc 2015

@skripmart se asi přidám, dneska max zítra, lítám kolem syna má nějakou střevní chřipku, ale musím začít, to moje břicho je děs

skripmart
28. črc 2015

@smardik Ja budu zitra urcite opakovat, prcek cvici semnou 🙂

smardik
28. črc 2015

@skripmart tak si zítra dáme online cvičení, v kolik cvičíš? 🙂

skripmart
28. črc 2015

@smardik Hele, netusim, ale rada bych nejak kolem poledne 🙂

susanne88
29. črc 2015

@smardik
@skripmart Holky já už cvičím několik dní a k tomu ještě k večeru 40 minut rotoped a nebo nějaké posilování.
Začala jsem v pátek, a mám přes břicho už -5 cm, zbytek se drží....🙂 ale je to asi i tou dietou.
Jinak pokud dobře počítám já, tak já dnes cvičím pátý den 1.levelu...a pořád to nedávám, jen tu poslední část zvládnu celou, jak ten trenink, tak cardio i břicho....🙂 ale umírám a hlavně ze mě leje....🙂

skripmart
29. črc 2015

Ja dneska druhy den, a malem proste infarkt, posilko mi nevadi, ale to kardio me zabiji :D

skripmart
31. črc 2015

Tak, dneska ctvrty den a porad si prijdu ze u toho cviceni umru, vcera jsem to tedy nejela cele, strasne me bolely stehna, takze jsem si dala jen cardio a posilko na bricho .)

pavlinpaj
13. srp 2015

Ahoj holky 🙂 Prosím poraďte mi nějaké cvičení na břicho. Teď cvičím Jill 30day. Ale nevím co dál. Děkuji

krejci1510
15. srp 2015

@pavlinpaj na břicho ma Jillian Six Weeks Six Packs. Ma to dva workouty a každy se cvičí tři týdny. Já to cvičila asi pět dni a šíleně mě to nebavilo a témeř demotivovalo ke cvičeni. Ale ten druhy workout je prý lepší (já se k němu nedostala). Pokud se k tomuto programu někdy vrátím, tak jen tak ze si sama sestavim cvičici plán a swsp tam zařadím max 3x týdně.

pavlinpaj
15. srp 2015

@krejci1510 Děkuju za info. Zkusím na to mrknout 🙂

veruska007
15. srp 2015

Holky, cvičíte v těch vedrech? Já to zkusila jednou a víc nic. Bydlíme v paneláku, min. noční teplota je 27 st., přes den okolo 38 st. a při sebemenší námaze se mi zvedá žaludek (stačí přenášení košů, krabic, jízda do kopce s naloženým kočárkem) 😖

pavlinpaj
15. srp 2015

@veruska007 já ano. Každou chvilku piju vodu. Je to ale i tak masakr. Taky bydlíme v paneláku, ten je nahřátý... ale zas to nechci vzdát kvůli vedru. 🙂

veruska007
15. srp 2015

@pavlinpaj Já to právě zabalila... ráda z toho nejsem, ale dnes jsem málem hodila šavli, jen jsem vytlačila kočárek s dcerkou a týdenním nákupem do kopce 😔

pavlinpaj
15. srp 2015

@veruska007 tak kdyby mi bylo taky tak zle, tak bych se na to taky vykašlala a začala bych znovu jak by se trochu ochladilo. Zase jako všechno s mírou 🙂

jija
14. zář 2015

po létě jsem konečně začala s cvičením, jedu killer abs už mám za sebou level 1 a jedu level 2, ale děsně se mi nechce cvičit ☹

victress
23. zář 2015

mám dotaz, kolik váží ty činky, se kterýma se cvičí v 30 Days Shred Level 1?

kristeenka88
9. říj 2015

holky,mam prosim dotaz...jill 30 day shred...se cvici kazdy den 30 dni? :D

victress
9. říj 2015

@kristeenka88 ano, prvních 10 dní cvičíš Level 1, druhých 10 dní Level 2 a dalších 10 dní Level 3 😎

ducik
9. říj 2015

@victress činky vezmi jaké vyhovují. Abys je utáhla celé cvičení a zároveň cítila ruce po cvičení. Jestli zacinas, vezmi tak kilovky

kristeenka88
9. říj 2015

@victress dekuji moc,dneska jsem zacla, tak jsem zvedava,jak mi to pujde...