Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

jasekd
15. led 2013

@lostakova 1,5 kg, prijde mi to tak akorat.

lostakova
15. led 2013

@jasekd Nejspíš mám hodně povolený svaly na rukou. Já mám 1kg a ruce protestujou.

jasekd
15. led 2013

@lostakova Ja byla uplne mimo s rukama, neudelala jsem ani jeden! chlapskej klik. Vsechno jsem cvicila ty zacatecnicky. Ted udelam i vic jak 10.

lostakova
15. led 2013

@jasekd Abych to upřesnila, já cvičím s jednou rukou, takže kliky nedělám. Na té druhé mám sádru. Nechtělo se mi čekat, až mi ji konečně sundají. A po sundání se do kliků taky hned nepustím, bude chtít čas, než to vůbec rozhýbu.

lostakova
15. led 2013

@jasekd Ale ty jsi dobrá 🙂 Taky budu začínat na těch dámskejch.

foriska
15. led 2013

Dneska jsem dokončila level 1. Zatím nemám odvahu se měřit ani vážit, protože na sobě nějaké extra změny nepozoruji. A zítra hurá na level 2 🙂 Co jsem si to tak projížděla, tak to vypadá v pohodě. Ale to samé jsem si říkala u 1 a pak jsem málem zdechla po prvním pár minutách 😎

petoska
15. led 2013

@sarpie ahoj, mě taky bolí kolena, dost, hlavně když zvedám malýho nebo tak, při cvičení se to dá vydržet, ale štve mě to teda 🙂 sotva se rozhodnu začít cvičit, tak toto :/

petoska
15. led 2013

@foriska já cvičím 2 level třetí den a není to taková pohoda jako první :D se těš!

foriska
16. led 2013

@petoska Ano, po dnešním cvičení říkám "Není to pohoda"!!! Je to hrůza :D Na konci levelu 1 jsem si říkala, jak jsem dobrá, že to udýchávám... Při prvním cvičení levelu 2 si zase připadám jak začátečník a slon v porcelánu k tomu :D

petoska
16. led 2013

@foriska já taky a to už mám půlku druhýho za sebou 🙂 , ale tak snad bude jen líp. až na ty kolena :( auaua

lostakova
16. led 2013

@pajoslava Ahoj, můžu taky poprosit o přidání do soukromé skupiny?

verra
16. led 2013

Tak já docvičila level 1 a dávám si pauzu, já nemůžu na kolena a to nedělám nic špatně a předtím jsem taky hodně cvičila, takže nevím čím to je,a le je to děsné, nikdy jsem na to netrpěla, cvičím v teniskách a stejně v úterý jdu na zákrok s očima, takže pauzu musím mít tak i tak, ale pak se k tomu chci vrátit a budu doufat, že kolena už mě bolet nebudou. Já nemohla jít ani ze schodů jaká to je bolest.

veveruska22
17. led 2013

Mohla bych taky poprosit o pridani do soukrome skupiny prosim? 😀

smisek2011
17. led 2013

cau holky tak i ja jsem zacala cvici 30 day shred s jilian aprosiiiiiiiiiiiiiiiiiim prosiiiiiiiiiiiiiiiim prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim jak to zvladate???Ja poprvnich dvou dnech uplne padla a musela jsem si dat prestavku tri dny pak jsem zacala znova vydrzela 4 dny ale pak zase prestavka na dva dny ne ze by me vse bolelo ale spis se citim unavena vycerpana a slaba..dnes mam za sebou dalsi cviceni a celkem mazec...jsem zatim na levelu 1 a potrebuju rady jak nabrat silu abych to zvladala tech 30 dni v kuse???,

lollaj
18. led 2013

@pajoslava ahoj,muzu poprosit take o pridani do soukrome diskuze?Dneska jedu 15. den,vysledky uz jsou videt...Moc rada bych se podelila a vedela,jak jsou na tom jine ne/maminky.Dekuji

katcha21
18. led 2013

Holky prosim vás, kolik je za tu půl hodinku energetický výdej? Díky 😉

spagatice
18. led 2013

@katcha21 To je různé, podle toho co zrovna cvičíš, ale ty půlhodinové bývají kolem 200 cal

smisek2011
18. led 2013

Muzu prosim poprosit o zarazeni do soukrome skupiny??,dekujiiiiiiiiiii

katmarkovacz
19. led 2013

Ahoj, to vypadá opravdu skvěle, na Jillian slyším jen samou chválu, ale nejsem schopná se k tomu doma dokopat.. stále si říkám, že na mě budou divně koukat a zavřít se v pokoji - no, špatná výmluva, já vím. Počkám na konec zkouškového a zkusím se do toho ponořit. Nejsem na tom s fyzičkou tak špatně, dřív jsem hodně běhala tak uvidíme. Já sleduji hodně Hanku Kynychovou, je pro mě velký vzor a v tuhle chvíli podle ní cvičím aspoň na břicho. Teď je o ní zrovna článek v Dietě, tak na něj mrkněte.
Sledujete jinak nějaká cvičení na internetu? Teď mi někdo říkal o dvou holkách, které předcvičují a prý je to super...

jenny.kay
19. led 2013

@smisek2011 tak jsem to dnes taky poprvé zkusila - a padám na hubu, ani jsem celý level nedodělala. Mám problémy s tlakem a prostě dám půlku a začne se mi motat hlava. Uvidíme další dny. Holt ten první level budu kdyžtak cvičit dýl než 10 dní, než to dám celé a snad si to sedne

petoska
19. led 2013

@pajoslava prosím o přidání do soukromé diskuze, děkuji 🙂

foriska
20. led 2013

Tak je to v háji... Ráno jsem se probudila s příšernou rýmou, takže s Jillian si budu muset dát na pár dní pauzu :(

smisek2011
20. led 2013

@jenny.kay ja si myslim ze kdyz se clovek poradne nauci a hlavne si na nej zvykne ten level 1 tak ty ostatni musi dat raz dve pozdeji..ja to taky pojedu dele nez deset dnii

adelinkkaa
20. led 2013

Ahoj holky mohu taky k vám do soukromé diskuze?Ráda bych zpevnila tělo,a když tady vidim vaše vysledky,tak jsem se rozhodla že pujdu vašim směrem🙂

leg
20. led 2013

Ahoj, tak mi to taky nedalo a ráno se vyfotila a při pohledu na svou fotku zezadu (fotil mě manžel) jsem se úplně zhrozila. Prostě blééééééééééé. Teď jsem poprvé docvičila level 1 a je mi jasný, že se zítra nehnu. Ale myslím, že když vždy budu líná, tak se podívat na foto svého pozadí a hned půjdu cvičit. 🙂 Mým cílem je shodit aspoň 10kg a min 10 cm v pase.

mmm1982
21. led 2013

ahoj holky, tak já jsem taky začala, dnes druhý den Level 1 30 day shred a teda nohy, ruce, břicho bolí🙂 prvně jsme zkoušela Ripped in 30, ale to jsem vzdala, bylo to moc, shred mi přijde takový jednodušší pro začátečníky. Můžu taky k Vám do soukromé skupiny? Díky.

veru23
21. led 2013

ahoj holky, můžu se taky přidat do soukromé skupiny? Dneska začínám 🙂

radunk.a
21. led 2013

ahoj všem, také bych ráda od soukromé diskuze prosím 🙂 průběžně jsem se sebou začala něco dělat od října, ale neviděla jsem moc výsledky, takže jsem začala s Jillian a dneska najíždím na level 2, tak bych se ráda podělila o zkušenosti a anbrala motivaci u ostatních! 🙂

mlm69
22. led 2013

baby , vytvořila sem skupinu Jillian na Facebooku, kdo chcete, pošlite si žádost 🙂

http://www.facebook.com/#!/groups/144700172347614/