Jsem obézní a chci s tím něco dělat

martinape
13. čer 2010

Jsem neuvěřitelně tlustá a je mi ze sebe zle. Jsem jen hromada roztřesenýho sádla. Všude samej špek. Jsem nechutná. Nikdy jsem neměla vysoký sebevědomí, ale teď- jen a jen díky váze, jsem na bodu nula. Začínám mít problém jít mezi lidi, mám pocit, že se na mne hned všichni dívají a říkají- teda, ta je ale tlustá!! A dost možná, že to nemám jen pocit, ale že to tak je doopravdy.
Nikdy jsem nebyla hubená. Jako malý dítě jsem měla dost nadváhu. Pak kolem osmnácti let jsem měla asi nejhubenější období. Při výšce 168cm jsem vážila 65kg. Byla jsem taková relativně normální. Od zhora do pasu to bylo ok, jen mě vždy trápil větší zadek, široký a takový ty jakoby dvojitý boky a silné kotníky. Když si vzpomenu, že jsem si tenkrát připadala tlustá! Co bych za to teď dala. Během devíti let jsem pomalu přibrala na 95kg. Tak nějak tři kila ročně. Přibírání bylo pomalý a proto dost nenápadný. Prostě když jsem asi po čtvrt roce přibrala vždy kilo, tak jsem to moc neřešila. Pak, když jsem měla 97kg , tak jsem otěhotněla. Během těhu jsem přibrala 17kg, ale vše jsem nechala v porodnici. Doma jsem pak shodila ješte další dvě kg. A pak to začalo. Začala jsem přibírat raketovou rychlostí a během devíti měsíců jsem se dopracovala k dnešním 114kg!! Je to hrůza.
A proto jsem se rozhodla- 13.května mám narozeniny. A dám si k nim lepší život- pro mne v podobě štíhlejšího já. Kdybych každý týden zhubla třeba necelé kilo, mohla bych se přiblížit k 70kg. To by byla nádhera! Nevím jak moc je takové hubnutí realné, ale zkusím to. Budu se tady vykecávat, jak postupuju a třeba mi to pomůže vydržet. Kéž by. A pokud je tu někde někdo, kdo má podobný problém, pojďme do toho spolu, pojďme se podporovat. Dokážeme to!!!

cinkatko
21. srp 2013

diky moc. Ano ani ja na to penize nemam. To radsi investuji do rodiny. Ja se tu lenost nejak pokusim prekonat 😉 A budu cvicit potajmu doma 🙂

majka220990
21. srp 2013

@nicolletta30 Šikovná holka 🙂 našlas dobrou inspiraci 🙂 díky za radu s těmi lekcemi 🙂 Ty bláho, ty válíš, abys pak mohla ještě chodit 🙂 , ale jsi fakt dobrá, klobouk dolů . Taky už chci začít, ještě musím s nohou na neurologii, včera mi konečně po měsíci a půl doktorka vzala krev, jestli v noze není zánět. Brzo borka. Tak snad mi aspon zjistí co a jak a konečně dají nějaké léky nebo něco co mi zabere abych konečně začala a mohla už zase být trochu akční 🙂 Mě tak nejvíc i tahne ven naše štěně. Máme štěně ovčáka a už bych s ní chtěla konečně jít se i ven projít, nemám ani vycházky, tak mě to tahne ven ještě víc. Snad ještě nebude velká zima., že bych ke cvičení přidala i rychlejší chůzi 🙂 Uvidím, už aby to bylo 🙂

sarkad2856
21. srp 2013

Tak jserm začla cvičit 30 denní výzvu ,je to makačka i když si člověk řekne blbé 3
cviky,ale cvičím ráno i večer a přidala jsem polodřepy ,tak jsem zvědavá

nicolletta30
22. srp 2013

@sarkad2856 segra cvičí ty sguaty, říká že po 6 dnech už jsou vidět vysledky, celulitida skoro pryč a její muž, když sáhne tak říká, že je zadek na omak mnohem pevnější... Já jedu ted to břicho, dneska třetí den a odpočinek, přijde mi to zatím jako sranda a nic, v porovnání se shredem, alemyslím, že až dojdu k číslu 50 už se zapotím 😀

nicolletta30
22. srp 2013

@majka220990 Děkuji, procházky jsou taky určitě super. Držím palce, at to s nohou dopadne dobře🙂 Jinak včera jsem dala to killer a docela dobrý, ani mě dneska moc nebolí nohy ale je pravda, že některé cviky jsem nezvládala jako cvičitelky, tak snad k tomu taky dojdu 😀 Dám vědět, jestli cm ubývají, ještě nevím, jestli si to dám dneska znovu, nebo spíš shred nebo něco jiného a killer budu cvičit co druhý den....ještě mě napadlo že bych killer mohla kombinovat se 6 wee 6 abs, to by taky bylo zajímavé

nicolletta30
22. srp 2013

Ale jinak holky ještě že jsem včera cvičila, protože co jsem do sebe všechno včera nacpala, to byste nevěřily :( Bohužel měli akci na kinder mléčný řez, to miluju, takže jsem jich sežrala pět, dvě mozzarely s rajčetem, dva chleby se salámem....prostě čuník. Jinak teda všechno tohle v rámci jedné hodiny 😀

majka220990
23. srp 2013

@nicolletta30 Jo akce jsou potvory 🙂 Myslím že ty a cvičení, už máš ty kalorie aj spálený 🙂 Hlad je potvora a chuť ještě větší 🙂 Stejně jsi dobrá, že do toho tak jdeš. Já byla dneska zas na vyšetření a dostala jsem konečně nějaké léky a vitamíny, tak snad už to bude brzo v pohodě a začnu konečně taky 🙂
Ty ale nemáš nějak moc kilo nad, nebo jo?

nicolletta30
24. srp 2013

@majka220990 Tak držím palce, at to zabere, určitě se do toho cvičení nepouštěj, pokud nemáš nohu v pořádku, je to celkem masakr i tak. Já včera dělala druhý den killer, ale teda dneska jsem hotová, ne ani, že by mě bolela svaly, ale celé tělo, ale to je i z nevyspání a všeho dohromady, každý den to nedám snad i jednou za dva dny to bude mít ten správný učinek a břicho ted asi kašlu, vrhnu se na něj, až dám do pořádku nohy, taky potřebuju někdy odpočívat 😀 Majko já mám ted nadváhu, jsem hodně vysoká, mám 178 cm a moje momentální váha kolísá kolem 90 kg, plus minus, je fakt, že to nevypadá, lidi mi nehádají víc než 80 kg, ale to je tím, že mám štěstí a ukládá se mi to všechno rovnoměrně. Když jsem začínala hubnout, tak jsem měla 109 kg, to už bylo opravdu otřesné a rodila jsem se 120 kg. Ted bych právě chtěla mít takovou váhu, abych stovku napřesáhla ani když pojedu na porodní sál s druhým a to, i kdybych během druhého těhu přibrala i 20 kg...Takže muj plán je dostat se minimálně na těch 80 kg, at mám pak velkou rezervu pro budoucí těhu.

ebsian
24. srp 2013

Já už mám v hubnutí taky něco za sebou a hodlám s tím dál pokračovat, protože už tolik nekojím, malá má 8 měsíců 🙂 Tak holky, vzhůru do boje! Poslední mlíčko v tubě a jdem na to 😉 Při kojení jsem někdy jedla fakt prasárny jako. Ale cvičím stále, chodím do posilovny na kruhový trénink. Takže mně stačí ubrat na jídle a výsledky budou brzo.

majka220990
24. srp 2013

@nicolletta30 no já mám hodně, teda víc než ty ted a jsem menší, tak to vypadá docela blbě, ale tak budu se snažit s tím něco konečně udělat. Máš štěstí, že to máš všude rozložené, já mám 172 cm plus mínus, a mám to hlavně na stehnech, břichu a zadku. prostě znáš to, asi klasika.Taky bych chtěla mít to v normě, ale kukla sem se do karty a bacula s nadváhou jsem asi od 12 roků, takže jsem asi nikdy nebyla modelka. Rodila jsi se 120 kg? A neměla jsi při tom zdravotní problémy?

nicolletta30
24. srp 2013

@majka220990 Jj vyvolávali mi porod ve 38 tt kvuli vysokému tlaku, preklampsii jsem neměla, ale byla jsem šileně oteklá, nemohla jsem skoro ani chodit...tak věřím, že když ta vaha příště bude menší, ani ten tlak nevyletí a nebude potřeba vyvolávat

majka220990
25. srp 2013

@nicolletta30 Ty bláho, o důvod víc, proč se snažit zhubnout 🙂
Jak malý je tvůj chlapeček?

nicolletta30
25. srp 2013

@majka220990 ted v cervenci mel rok, naplno jsem se do toho pustila, kdyz jsem prestala kojit v 8mi mesicich

majka220990
28. srp 2013

@nicolletta30 Ty bláho 🙂 tak jsem to cvičení zkoušela včera i dnes s mamkou a je to docela záhul :D Po dvanácti minutách už jsem byla spocená jak myš, ale myslím že to bude stát za to 🙂 Přidala se ke mě mamka, takže se tak nějak navzájem povzbuzujeme 🙂 Dneska jsem k tomu zkoušela i jogu a hodně dobrý, cítím se fajn 🙂 Tak snad to vydržím a zhubnu i já 🙂 Jinak sehnala jsem si i to 6 Week Six Pack, tak to zkusím pak taky. Ty nemáš v plánu druhé mimi?Teď někdy v blízké době?

nicolletta30
5. zář 2013

@majka220990 Ahoj, tak jsem se konečně dostala i tady 🙂 Už jsem pár dnu teda necvičila, nějak nemám silu, mrnous se rozhodl, že mě bude už několik týdnu tyrat nespaním a když si ho vezmu teda v noci do velké postele, tak on se sice vyspí, ale já ne, nebot se převaluje, kope a však to znáte, takže ted jsem ráda, že se zvládnu přes den hýbat, natož cvičit :( Majko já mám rodičák na tu nejvyšší možnou částku, vychází to na 19 měsícu, do konce příštího srpna, to budou malému akorát dva roky, takže po novém roce jsme chtěli začít pracovat na dalším, ale je tu několik velkých ALE, takže vubec netuším. Jinak víc dětí bych určitě moc chtěla, jenom nejspíš ne ted.

majka220990
5. zář 2013

@nicolletta30 Tak s tím cvičením jsme teď na tom stejně, taky to poslední dobou bohužel flákám. Začali jsme uvažovat o svatbě a tak čučím u počítače a hledám všechno možné okolo svatby. Malý nespí? Nejsou to zoubky? Fíha, po novém roce? 🙂 to je úžasný 🙂 Věřím, že asi je nejlepší ta nejkratší doba a nejvyšší peníze na mateřské, teda pokud hned po tom budete mít mimi, protože nevím, jestli ve 2 letech prcky někam vemou. To já bych chtěla prcka hned, ale bude to až po svatbě, tak už se teď nemůžu dočkat. Je to asi pěkný záhul na peníze že? Z toho mám celkem strach, taky z porodu. Ale tak snad to taky zvládnu, až to bude 🙂

boule12
8. zář 2013

@nicolletta30 A jak jsi to dokázala, Niki?
Potřebuji poradit. Začínám hubnout a vůbec nemám tušení, jak do toho..

nicolletta30
8. zář 2013

@boule12 Ahoj, když se podíváš na celou diskuzi, tak o tom hodne píšu o pár příspevku vys 🙂

matulinda
24. zář 2013

ahojky, jestli nebude vadit , přidala bych se k vám taky.
Chtěla bych shodit min.5-10kg. Ale jsem na tom úplně stejně jako holky co psaly předemnou. Právě, že nemám silnou vůli. Vždy když mě něco chytne tak právě jen na chvilku.
Pročítala jsem diskusi a jestli by jste mohli prosím vysvětlit ty zkratky těch cvičení?? Nic mi to neříká.Ani nevím kde to mám hledat. Děkuju za pomoc. Snad mě to hubnutí půjde stejně jako Vám.. 😉

elastiq
1. říj 2013

Holky, chce to upravit jídelníček, zdravě jíst, menší porce, více ovoce a zeleniny, hodně pít, klidně i ty 3l za den a jakýkoliv pohyb, mě se nejvíc osvědčila rychlejší chůze, takže nějaká procházka, nebo jen cesta do práce, na vlak, na autobus, taky mě často honí mlsná, nejvíc se držím, když nemám nic doma, ani v mém dosahu 🙂

luciper
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciper
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicolletta30
30. říj 2013

Holkyyyy, tak co, jak vám to jde? Koukám, že moc to tady nežije, tak snad trošku rozproudím diskuzi. Já už mám dole 25 kg. Jillian jsem nakonec znovu nejela, strašně mě ted nebaví cvičit doma, začala jsem totiž před měsícem běhat, minimálně třikrát týdně, indiánský běh, postupně se zvyšuju intervaly běhání a mužu vám říct, že se cpu ještě víc a stejně to jde pořád dolu, asi díky té aktivitě. Přes břicho mám dole 20 cm, přes stehna 12 cm přes každé, když se podívám na fotky z lonského prosince, směju se, ten rozdíl je šílený. V prosinci budu zase dělat fotky, chci pak hodit foto před a po, je to fakt šílený rozdíl....Dneska jdu zase běhat, hrozně mě to chytlo, jsem nadšená, že mě nebolí klouby ani kolena, dřív mě to bolelo strašně, ale to bylo kvuli té šilené nadvaze, když jsem dala dolu prvních 20 kg, už mě nebolí nic...Jídelníček příšerný, minule jsem večer na večeři zbodla dva kusy bučku, jaky jsem měla hlad, tak je to skoro po každém treninku, takže nehubnu třeba tři kila za tyden, jde to pomaleji ale řekla bych že o to trvaleji....Doufam 🙂

nellisek
30. říj 2013

ahoj nicolletta30, tak to je super,těžce závidím. Já zhubla od ledna 13,5kg a nejak mě to dál nejde. Spíš sem to přes léto porušovala. Teď jsem začala znovu tak doufám že dám něco do vánoc zase dolu. Určo dej nějaké fotky ať máme inspiraci pro ty co drží dietku. Já jsem taky radši proto hubnout pomaleji než u některých diet rychle, a pak se začne trochu přidávat a letí to nahoru. Ne hned ale do roka. Jsem toho příkladem.

nicolletta30
4. lis 2013

Holky tak jsem zase na hromadě, počtvrté v tomto roce angína s atb, neustále nachlazená, pořád kvasinky, pořád špatně od žaludku...není jediný den kdy by mi prostě bylo dobře, takže jsem se rozhodla všechny ty neduhy zabít zevnitř a od příštího týdne, až doberu atb a skončím i s antiko, jdu do detoxu a pustu. Chci jít do tohohle, nechám si to nadělit na narozky http://www.neera-detox.cz/neera-kura. Týdny to studuju na netu, recenze a všechno, chtěla jsem se zeptat, stály byste o to, abych tady třeba psala den po dni pocity a jak to funguje? Jinak samozřejmě užasný vedlejší učinek je zhubnutí, ale o to mi ani nejde, spíš fakt o to, abych se zbavila tech vleklých problemu. Prý když se to vydrží, tak mizi kožní problémy, věřím, že se zbavím i tech kvasinkových infekcí i že zahubím ten zanet, co se mi pořád projevuje v podobě angíny... Otázkou je, jestli to vubec deset dnu vydržím 🙂) Tak držte palce 🙂

davidulbricht
15. črc 2014

Zdravim, dámy pokud byste potřebovali poradit co dělat proto, aby se Vám tělesná váha nezvyšovala ba naopak se snižovala, můžete se na mě obrátit, rád Vám pomohu. V případě zájmu není problém se dohodnout na osobní konzultaci. kontakt: www.davidulbricht.cz . Ukázka toho že to jde: https://www.facebook.com/trainerulbricht/photos...

limpopocz
17. črc 2014

Já hubnu podle knížky Zhubněte jednou provždy Antónia Mačingová a jsem zatím max. spokojená a je mi fajn. Jídla mi moc chutnají, můžu jíst jakékoliv množství, takže hlad nemám.

karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maxpex
17. črc 2014

@karolin54 Ahoj, zrovna dneska jsem si na jednom slevovém portálu objednala 3měsíční jídelníček na míru, tak uvidím. Nedržím žádné zázračné diety, ale jsem spíš neukázněná 🙂 tzn. že když přestanu cvičit a pravidelně a málo jíst, v létě grilovačka a pozdní večeře... kila jdou nahoru ☹ Chci dolů 5kg.