Kde sehnat jídelníček na míru při hubnutí?

alterna
3. lis 2008

Můžete mi poradit zda mi někde po netu udělaj jídelníček na míru
chci hubnout po porodu............

janulle22
3. lis 2008

no ja na rodine nasla jednu slecnu ktera se tim zabyva a chtela aby jsem si psala vse co za den snim asi tyden bo 14dnu a pak ji to odeslu a ona mi poradi co jim spatne...mozna bych nasla jeste meil na ni pokud by jsi to chtela zkusit... 😉

justinna
3. lis 2008

ahoj, myslím si, že nejlepší je zajet si za odborníkem, mně byl doporučen profesor Martiník z II. Polikliniky Hradce Králové a od května jsem zhubla 30 kg. Moje máma tam byla před dvěma lety a zhubla cca 25 kg. Teď tam jezdí moje okolí, po mých výsledcích a jsou nadšení. Každé tělo je jiné a každé má svůj recept...mnohdy není tloušťka o jídle, ale o četnosti dávkách a kvalitě.

marselina
3. lis 2008

když se zeptáš svého pobvodního lékaře,určitě ti doporučí kam s obrátit,zrovna dnes jsem byla s mamčou u jejího obvodáka a taky se ptala že by chtěla zhubnout,je po moc těžké nemoci při ktré zhubla aasi 20kg,ted je nabrala a necítí se,tak ji doktor odkázal na odborníka,který ji změří kolik tuku v těle má,atd,pak jí sestaví jídelníček,jo a a hradí to pojištovna.

medanka
7. dub 2013

Ahoj janulle22 můžeš mi napsat email té pani?

skupilovam
8. dub 2013

Výživové poradenství, konzultace s odborníkem zdarma:
http://homeworksystem.cz/výživové_poradenství.h...

zuzuli83
8. dub 2013

@alterna zkus kouknout tady, sestra dost zhubla a já už jsem taky začla s jídelníčkem 🙂

zuzuli83
8. dub 2013

@alterna ještě ten odkaz by to chtělo 😀 😀 😀 http://www.kgdolu.estranky.cz/

editah222
8. dub 2013

@medanka já doporučuju seboukoučink na stob.cz

medanka
8. dub 2013

Moc dík

kiki774
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cecetka
18. kvě 2014

Třeba v knize Mačingové ... má tam 30-ti denní detoxikační jídelníček, který zabral u každého, kdo se jím řídil. Je ale dost brutální ... netrpí se hlady, protože každý má povoleno sníst daného jídla tolik, aby neměl hlad, ale ta skladba se po pár dnech fakt zprotivý ☹

brusinka_cranberry
Odpověď byla odstraněná
Zobraz