Když jste přestaly kojit, šla váha aspoň trochu dolů?

peetta
5. bře 2011

teda je to teprve 2 dny co nekojím tak by mě teda zajímalo,jestli aspoň něco málo shodím?nebo je to jen pověra?že když se přestane,půjdou kila dolů? 😅
děkuji za vaše názory a zkušenosti.petra

cajomilka
1. črc 2016

Já jsem poté, co jsem přestala kojit, prudce přibrala ☹ Celkově mám teď o 12 kg víc, než když jsem poprvé otěhotněla (před 5 lety) ☹

urtica
1. črc 2016

Podle mě je to hrozně individuální - někdo hubne už při kojení, někdo až potom..no a někdo tomu holt musí trochu pomoct. Já teda zhubla pod původní váhu už během kojení,ale to by se asi povedlo každýmu, kdyby se rok nevyspal 😠 .

novynka
1. črc 2016

já kojením u obou synů dost zhubla, u druhého jsem dokonce 9 kg pod výchozí váhou, ale čekám že až dokojím, zase přiberu, u prvního jsem během chvilky přibrala cca 5 kg :( tentokrát se budu snažit to nějak ohlídat

mifisa
Autor odpověď smazal
Zobraz
kackakastanka
29. říj 2016

ahojky, bude to urcite velmi individualni a take to ma vazbu na prijem... kojeni je velky energeticky vydej, ja kojila do 19 mesicu a nijak zvlast jsem se nehlidala a pomalinku hubla, az mi zustala jen tri kila nad vahou pred otehotnenim a to jsem pred tim hodne sportovala a hlidala se. Kdyz jsem prestala kojit, nic jsem neresila, a ponekud me prekvapilo, ze pul roku na to mam sest kilo nahore... takze kojeni mi pomahalo drzet vahu a ted budu muset maknout 🙂

astyna
29. říj 2016

syn bude mít rok a hubnu pořád. je to prostě záhul i po kojení - hlavně, když dítě začíná chodit. Mám dole skoro 20 kg od porodu, takže cca 6 kg pod limit. Občas, když vidím obézní slečny v parku, tak se divím 😀

silvapokorna
31. říj 2016
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Tak já jsem shazovala právě kojením. Pak se to zastavilo a teď už to jde paralelně nahoru 😀