Kolik jsem přibrala v těhotenství. Doufám, že zhubnu

kaelan
30. čer 2007

ahoj já mám 2 holky,ela má 4 roky a Anetka 10týdnů.u obou jsem přibrala hodně nejdřív jsem měla 58kg a rodit jsem šla v 78kg.Ted jsem měla 62kg a když jsem šla rodit měla jsem 88kg ☹ fuj nemohla jsem se vůbec hýbat natož chodit.Ted jsem 10týdnů po porodu a mám ještě 10kg navíc.kojím ale nějak se tomu už dolů nechce tak doufám že to ještě shodím představa že bych takhle měla zůstat je fuj 😝

mandragora
30. říj 2007

iwca,mně se při prvním těhu,udělalo mooooc stríí,ale nezmizely,jen vybledly.ted nemám zatím ani jednu a ty z prvního těhu jsou vidět,ale jsou bledé,takže to je dobré.v prním těhu jsem měla 20kg nahoře a shodila jsem to ddo půl roku.Ted mám nahoře zatím asi 11kg,tak doufám,že to půjde taky dobře dolů.už se těším až budu cvičit,jsem fakt jak mamutek,přesně jak píše monaberuska,v noci než se překulím,tak funím. 😀

monaberuska1
30. říj 2007

nemáme to lehký s tím obracením se co? 🙂 😀

inanda
30. říj 2007

ahoj,holky jsem těhotná jen několik týdnů-je možné ,že mi roste už bříško? 🙂

martan1
30. říj 2007

Ahojky těhulky!
Já jsem ve 32tt a zatím jsem přibrala 3 kg. Ale nebojte. Bříško doooost veliký a funím taky 🙂 .

Inando: Moje kamarádka otěhotněla a hned se nevešla do dvojích kalhot. Takže je možný všechno. Ale ono se to zastaví. Já to měla stejně. Aspoň si tělo vytváří podmínky pro mimčo 😉 🙂 .

inanda
30. říj 2007

Já ani nevím kolikátý jsem tt,protože přesně vím kdy jsem otěhotněla,byla jsem totiž na umělém-to ale vychází na 6tt ,ale doktor na UZ mi říká že jedu 9tt,nevím jak se to počítá

svetluska.l
30. říj 2007

No tak ja doted pribrala asi 6-7kg...ale prej to neni videt,tak nevim,brisko roste...a taky boky,pas zadnej🙂Ale neresim to,doufam,ze po porodu to pujde dolu...vemte si treba Milu Jovovich 😀 Kdyz muzou hvezdy,proc ne my 😉

monaberuska1
30. říj 2007

Ahojky Inando🙂mě začlo růst bříško od 3měsíce těhu🙂ale švagrovce už narostlo v 8tt takže to je úplně normální🙂Buď ráda🙂

martan1
30. říj 2007

Svetlusko, asi to tělo prostě potřebuje. Takže bych to neřešilo. Pokud se vyloženě nepřežíráš 🙂 , tak je to v poho 🙂

zuzik03
31. říj 2007

Ahoj holky, neřešte to, určitě to půjde dolů jedna báseň 🙂 já mám zatím nahoře 4 kila, přijde mi to dost málo na to, jakým způsobem žeru, ale určitě to doženu 😉 Přitom do kalhot se nevlezu tak od 8tt, úplně mi zmizel pas 😅

monaberuska1
31. říj 2007

jojo holky jen ať se pořádně napapkáme🙂

berynka
31. říj 2007

Ahojky holky, já přibrala tak 12-15kg. Šlo to rychle nahoru až v poslednim trimestru. Výchozí moje váha byla 55kg. A náš miláček vážil 3170gr. Teď po necelém půl roce mám míň než před otěhotněním. Je ale pravda, že jsem v jednom kole a fakt nestíhám moc jíst 😉 .

martinataylor
31. říj 2007

Ahojky ,já mám termín za 8 týdnů a přibrala jsem zatím 8 kg.

orisek1
31. říj 2007

Ahoj,
u mě byly malý kalhoty v pase asi první příznak těhotenství, a to ještě v době, kdy jsem o těhu ani nevěděla. Těhotenské kalhoty jsem začala nosit ve třetím měsíci. Přibírala jsem zhruba co měsíc jedno kilo. Pak jsem v 6-7měsíci přibrala naráz 5 kilo. Pak se to teda zas zklidnilo, ale stejně jsem měla v den porodu 18 kg navrch. Však mi taky celé těhotenství pěkně šmakovalo. 😀 Dnes - 5 měsíců po porodu mám o kilo míň než před otěhotněním, kila šly dolů samy. Jen to břicho je pořád takový vytahaný, ale měla jsem je fakt obří - od pátého měsíce se mě lidi ptali, jestli už budu rodit.

kim
31. říj 2007

Ahoj holky, tak já vám tu můžu udělat malou statistiku mého přibírání 😀 1.trimestr 2kg,konec 20tt+6kg, konec 28tt+13kg. a teď mám +17kg 😕 takže celkem slušný nárůst, přitom každému, když to řeknu, tak vyvalí oči a kde prý to mám, začínám dost natékat, tak to přisuzuji tomu, jinak mám vše v bříšku - naštěstí...taky bych se váhou nějak netrápila teď, ale spíš, až když budeme třeba půl roku po porodu a nešlo by to dolu...ale v těhu fakt ne, každé tělo je jiné!!! 😎

petja
1. lis 2007

Ahojky holky,nejvíc jsem přibrala mezi 8-9měsícem,nyní mám +11kg.

svetluska.l
1. lis 2007

Kim ted jsi me trosku uklidnila...pribiram tak nejak podobne jako ty,tak yyse zacnu trapit az po porodu🙂

monaberuska1
1. lis 2007

ahojky holky🙂To je jasný jen ať přibíráme, já si myslím, že se všichni držíme pod těch 20kg a že je to slušný nebo ne?Já se divím že mám teda nahoře jen 11kg, protože si dopřáváme s mimískem 😀

micanek
1. lis 2007

Vím, že je ještě brzo, ale naštěstí ještě ani kgt. U mě si má mimísek z čeho brát. 😀

kachnik
1. lis 2007

Taky si dopřáváme s Filípkem, mám 10 kg, tak snad už to nepůjde tak rapidně nahoru 😀

danahl
1. lis 2007

Ahoj holky,tak já jsem ve 37. týdnu a mám 16+,ale nic si z toho nedělám.U prvního jsem přibrala 18 kg a do 3 měsíců jsem měla všechno dole a dokonce jsem byla ještě hubenější než před těhu. 🙂

lu777
2. lis 2007

tak já mám ještě skoro deset týdnů, ale písnu sem.. zatím mám nahoře 5 kg...ale jsem opačný případ než Kim, na mě je to děsně vidět, lidi na mě koukají jakože s těmi kily kecám 😠 😅

tak doufám, že to udržím na těch max. 12 kg.. musím se teda hlídat, na začátku jsem mohla jíst jak tank a hlad byl šílený, teď je hlad normální a spalování taky, takže to jde nahoru toho 0.5 kg za týden.. tak hlídám, aby to nebylo víc (hlavně kvůli tomu, že mám potíže se srdcem, tak aby mi nevylítnul tlak) .. no, já jsem měla tak 3 kg navíc před těhu tak jako tak, tak mimísek zásoby má 😀 (a je fakt, že z toho žil do 20.tt, kdy jsem začala přibírat.. normálně mi rostlo bříško a zmenšoval se zadek 😀)

gilotek
2. lis 2007

Tak já jsem na začátku těhu zhubla z 59 kg na 55kg - bylo mi hrozně zle a nemohla jsem nic jíst. Přibírat jsem začala až kolem 20.tt - měla jsem obavy jestli je mimi Ok, ale Dr. říkala že hodně mamin začína přibírat až po 20.tt. No a ted ve 30 tt mám 63kč tzn. 8kg nahoře, ale nad svoji původní váhou mám "jen" 4kg. Ale i ty jsou znát.

monaberuska1
2. lis 2007

tak to je jasný že se musí něco přibrat, kámoška teda sice nabrala za celý těhu jen 3 kg a při porodu shodila 4kg, ale tohle není můj případ já už jsme povyrostla o další kilo takže už 12kg mám nahoře🙂ale ono to snad pak pujde dolů🙂Ještě se pořádně napapkáme s mimískem🙂pak už takový dobroty co si dopřávám teď nebudou🙂

kim
2. lis 2007

Holky, fakt bych to neřešila, teď jsem jukla do alba ke Gilotkovi a ta ten pupíček má teda pěknej!!!Mnohem větší než já a to jsem o něco napřed a přitom má jen 4 kilča navíc(vlastně 8, počítáno s tím nabráním zhubnutého 😉 ), což je nádhera!!!!Je to stejně zvláštní, jak je to u všech rozdílné 😉

monaberuska1
2. lis 2007

jojo, každá mamina to má jiné🙂bylo by blbí kdyby jsme to měli všichno stejný, o čem by jsme pak drbali🙂

martinataylor
2. lis 2007

Já taky na začátku těhu zhubla,bylo mi hrozně zle,pořád jsem jen zvracela a nic nemohla sníst....Jak říká gilotek...Ale i kdybych přibrala 20 kg,bylo by i to jedno,zatím mám teda 8 kg,ale ted v těhu to vůbec neřeší,hlavně když je mimi v poodě a zdravě.

martinataylor
2. lis 2007

Sorry za chyby,píši to ve spěchu...Hlavně když je mimi v pohodě a zdravé.... 😀

monaberuska1
2. lis 2007

Ahojky Martí🙂tady na chyby nekoukáme🙂jen snad kdyby tu byla mezi náma nějaká paní kantorka🙂 😕

anico
2. lis 2007

ahoj holky.tak jsem rada ze jsem nasla tuhle stranku a ze nemam takovy problem sama 😉 jsem psychycky dost na dne kdyz projdu kolem zrcadla.vazila jsem 49kg a tetka jsem ve 27 tydnu a vazim 64.mam hrozny strach ze to nepujde dolu a ze mi zustanou strie.

suki
2. lis 2007

Ahoj holky já jsem 9 týdnů po porodu a jsem už na své váze díky kojení. Přibrala jsem 13 kg z 54kg jsem měla 67kg a je to pryč. Nestresujte se, mimi za to stojí a kila půjdou dolů.