Kolik jsem přibrala v těhotenství. Doufám, že zhubnu

kaelan
30. čer 2007

ahoj já mám 2 holky,ela má 4 roky a Anetka 10týdnů.u obou jsem přibrala hodně nejdřív jsem měla 58kg a rodit jsem šla v 78kg.Ted jsem měla 62kg a když jsem šla rodit měla jsem 88kg ☹ fuj nemohla jsem se vůbec hýbat natož chodit.Ted jsem 10týdnů po porodu a mám ještě 10kg navíc.kojím ale nějak se tomu už dolů nechce tak doufám že to ještě shodím představa že bych takhle měla zůstat je fuj 😝

kristi
30. čer 2007

to zvladnes, neboj... 😉

krista
30. čer 2007

Pokud se chceš s někým podělit, podobné téma už tu je 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

smrktovak
30. čer 2007

Ahoj. Tak já jsem přibrlala při prvním těhu 19kg a zůstalo mi 5kg které jsem začala shazovat až po dvou letech.Jak jsem se přestala hlídat hned se mi 2kg vrátila a teď jsem tři týdny před porodem a mám 15kg navrch. myslím, že budu mít taky problém se toho zbavit. Zvlášť při kojení. Měla jsem totiž strašné chutě na sladké dokud jsem kojila.

kaelan
autor
1. črc 2007

to já mám třaky chutě na sladké a hlavně po obědě nevím co bych si dala 😝 ale 15kg to nic není to je v pohodě to budeš mít dole jedna dvě

kristi
1. črc 2007

ja jsem se dostala na tech asi 17...fuuuuuj

kaelan
autor
1. črc 2007

to je nádhera co já bych za to dala 😅 ale já se nekontrolovala a jedla jsem až moc ted toho lituju ale hlavně že je mimi ok měla 3550kg a 52cm

denousek
1. črc 2007

ahoj holky chci se jen na něco optat..založila jsem si na to téma ale jaksi na mě prdite... 😒 .je to normalní že jsem na konci 3 měsíce a stále jen na váze ubírám??pokaždé se vážím ráno,jím hodně vůbec NEZVRACIM ale prostě na váze deko od deka ubírám...není to třeba známka něčeho že něco není v pořádku??přece když nezvracím tak nemůžu ubírat na váze ne??nechápu to...pomoc... mam strach

selu
1. črc 2007

deny, ja pribrala +- 0,5 kila a mozna je to o tom, ze ted jis mnohem zdraveji ne? 😉 🙂

denousek
1. črc 2007

no..moc ne...sice je pravda ze nejim ty tucny syry....hermeliny tvaruzky nejdela sem ani dluho tatarku ale uz na to prdim...ale je to normalni ubirat??neni to predzvest nejake nemoci??

andira
1. črc 2007

denousku - zeptej se mudry, ale kdyz koncis 1.trimestr, klesa ti HCG a muze to znamenat pokles zadrzovani vody, takze asi pro to 😉
Ja ted taky hubnu, ale to pry pred porodem normalka, mam to za par 😉

kristi
1. črc 2007

ma konci jsem taky uz pribirala min nebo spis vubec 😨

natalia3
1. črc 2007

Ahoj holky, ja jsem pribrala 14 kilo a jsem 4 tydny po porodu a mam 12 dole. Ale bohuzel u me to je porad dost malo protoze mam nadvahu, tak doufam, ze kojenim jeste neco pujde.

denousek
1. črc 2007

no ja jdu k dr az 20teho do te doby se ukousu zvedavosti zda je to normalni..

selu
1. črc 2007

deny a nechces ji zkusit cinknout? 😉

f.nina
1. črc 2007

Cauky holky to ja jsem pred tehotenstvim mela 65kg a rodit sem sla s 89kg ted tri tydny po porode uz mam 73kg takze to jde dolu docela rychle a doufam ze se dostanu na svou puvodni vahu 🙂

selu
1. črc 2007

anebo deny zkus porodni babicku tady na MK, ta ti odpovi tak za den za dva...

smrktovak
1. črc 2007

denousek. Myslím, že hubnutí v prvním trimestru není nic nenormálního. Nevadí že nezvracíš, ale prostě máš zblblé hormony. Znám spoustu holek co hubly. Uvidíš, že až půjdeš na kontrolu, bude vše OK.

zanulav
28. říj 2007

Ahojky tak ja přibrala v 1 tehotenství 36 kg. vše jsem ale shodila na puvodní vahu 68kg. trvalo to asi 3 roky. ted jsem po 2 tehotna a zatím jsem přibrala 3 kg. tak uvídíme jak to pak bude vypadat na konci těhu. 😉

monaberuska1
29. říj 2007

Ahojky holky🙂já zatím přibrala 11 kg, ale ještě měsíc a 2týdny jsou předemnou🙂

denousek
29. říj 2007

cauky no ja mam nahore zatim cca 8kg... no ale ted zacinam papat 🙂 termin mam 24.12 tak uvidime kam az se to vysplha doufam ze moc daleko ne... 😠

monaberuska1
30. říj 2007

ty brďo Daný, jestli se vám narodí miminko opravdu 24.12. tak to budete mít krásné Vánoce viď?ono se říká že měsíc před porodem dáš váze zabrat, ale není to že by jsi moc jedla ale že se zavodňuješ, takže u porodu můžeš shodit vše🙂

paolin
30. říj 2007

ja jsem pribrala 14kg a v porodnici jsem "nechala" cca 5kg. dalsich 7kg jsem shodila za 14 dni kojenim a bohuzel mi nezustalo nic. bohuzel, protoze maly hodne pil a ja uz nemela energii skoro na nic ☹ nestacila jsem doplnovat zasoby a nakonec jsem s kojenim musela prestat, protoze jsem byla vylozene vyhubla. takze ted doufam, ze priberu vic, abych zvladla obe mrnata. zatim jsem par kilo v minusu a uz se tesim, az mi zaludek dovoli si poradne dat do nosu 😀

monaberuska1
30. říj 2007

ahojky paolin🙂Tak to jsi měla dobrý, že jsi hned všechno shodila až pak asi je to blbí s tím kojením viď?Já si říkala že nebudu nějak blbnout a až si odkojím tak jdu na svou osvědčenou dietku🙂jestli znáte ty jehličky do ucha🙂to je fakt bomba, měla jsem to 2x a po každé skvělé výsledky za 2 měsíce🙂

paolin
30. říj 2007

no, moc dobry to nebylo. byla jsem porad nemocna a nemela jsem na mimi moc sil. radeji bych mela par kilo navic. uz jsem alergicka na poznamky: ty jsi tak strasne hubena! jako bych za to mohla 🙄 nemuzu ty kila dostat zpatky. jsem opacny extrem 😒 tak holky - bastete! hlavne, ze budete zdravy! 😉

monaberuska1
30. říj 2007

jojo to já baštím🙂A z těch poznámek si nic nedělej🙂ať se každý stará o sebe 😀 a o to svoje🙂

renousek
30. říj 2007

Ahoj holky, jsem ve 24 tt a přibírám každý měsíc zhruba 2 kg, přitom bych řekla, že se nijak necpu, naopak, jím stejně jako před těhotenstvím. Okolí mi tvrdí, že vypadám pořád stejně, ale manžel se každýho mýho kila lekne a dívá se na mě, jako bych chodila v noci tajně vyjídat lednici. Nevím jak mu mám vysvětlit, že to opravdu jídlem není 🙂

monaberuska1
30. říj 2007

Ahojky Rení, taky to takhle mám každý měsíc zhruba 2 kg někdy ani to ne🙂taky se necpu🙂ale teď od toho 30tt přibírám mnohem víc, ale to už se bude i podílet ta slavná voda🙂 😀 ale manželovi to nějak vysvětli, to je fakt úplně normální🙂právě je dobré prý jíst v těhotenství aby se přiblalo minimálně 15 kg že pak se mimískovi tam v bříšku daří🙂aspon je to názor mojí doktorky, ta by byla nejradši kdybych přibírala aspoň 5 kg za měsíc🙂hrozně lpí aby maminy na váze přibírali🙂a můj manžel?ten chce zas abych pořád jedla abych našemu mimískovi nic nechybělo, takže u nás se teď s prominutím žere🙂

iwca
30. říj 2007

Ahoj holčiny, já jsem v těhotenství přibrala 21kg. No byla jsem jak sud co vám mám povídat 😖 ke konci jsem se už nemohla ani hnout, ale už dva měsíce po porodu jsem byla na své váze 54kg. Větší problém než schazování kil mi dělají strie ☹ ne a ne zmizet.

renousek
30. říj 2007

monaberuska, to on právě ví, že je to normální a taky dbá na to abych dobře a pravidelně jedla, dokonce mi i chystá svačinky, ale hned si sečetl, že 2 kg měsíčně jsou na konci těhotenství skoro 20 kg a to ho vyděsilo 🙂 A to si myslím, že se teprve začne divit, to největší přibírání podle mě teprve přijde, přesně jak píšeš ty a do toho Vánoce...ajajaj! 🙂))

monaberuska1
30. říj 2007

jojo Vánoce🙂to už se budu krotit🙂ale semtam si určitě ďobnu🙂Jo takhle 😀 no spočítal si to ale hezky viď?Tak ho aspoň pochval🙂 😀 Je to sranda s těma chlapama🙂viď?
Ahojky Iwí🙂jak ke konci?já si připadám totiž už teď jak sud a než se převalím v noci na druhý bok tak funím jak kobyla 😝 😀 Strie mám taky hodně, stěma už jsem se nějak ale smířila🙂