Kolik jsem přibrala v těhotenství. Doufám, že zhubnu

kaelan
30. čer 2007

ahoj já mám 2 holky,ela má 4 roky a Anetka 10týdnů.u obou jsem přibrala hodně nejdřív jsem měla 58kg a rodit jsem šla v 78kg.Ted jsem měla 62kg a když jsem šla rodit měla jsem 88kg ☹ fuj nemohla jsem se vůbec hýbat natož chodit.Ted jsem 10týdnů po porodu a mám ještě 10kg navíc.kojím ale nějak se tomu už dolů nechce tak doufám že to ještě shodím představa že bych takhle měla zůstat je fuj 😝

mysinka
3. lis 2007

Mno, já jsem na začátku těhotenství 2kg zhubla, jak jsem nemohla nic jíst, ale už jsem je nabrala a k nim ještě kilčo. Takže vlastně jsem jen +1kg 😀 ale myslím, že mimi si bere co potřebuje, nejsem žádný hubeňour...výchozí váha 71, teď 72/165cm 😅

monaberuska1
3. lis 2007

Ahoj holky🙂já si myslím, že Suki má pravdu, proč se stresovat kvůli pár kilům navíc, vždyť to děláme pro toho mrňouska🙂

smoulinda
3. lis 2007

Hm, tak nevím nevím jestli ty kila půjdou dolů... Přibrala jsem 28kg a po porodu jsem zhubla 6. Teď jsem 3,5 měsíce po porodu a dole mám celkem 8 kilo 😠 A stresuju a není se čemu divit...Když jsem měla 50kg a teď jsem ráda, když se mi váha dostane pod 70 ☹

monaberuska1
3. lis 2007

Ahojky smouli🙂určitě to brzo dáš dolů🙂

suki
3. lis 2007

Smoulindo taky si myslím, prostě na to nemysli a ono fakt půjde dolů 😉

Monaberusko1 díky, taky si myslím, že nemá smysl se stresovat, a uvědomím si to hlavně, když koukám na to naše zlatíčko 😀 😀

monaberuska1
3. lis 2007

jojo už se taky těším až si pochovám šmudlíčka🙂

marinka
3. lis 2007

Já jsem začínala těhu na 49 kg a rodila jsem s 56 kg. Po příchodu domů jsem měla 50 kg a během 14 dní jsem zhubnula na 47 😝, malou trápily prdíky a já jsem skoro nejedla, aby jí bylo líp. Nakonec jsem zjistila, že prdíky má ať jím co jím, takže jsem začala baštit normálně a už se naštěstí opět blížím ke svým 50 kg. Jinak v těhu jsem jedla víc, než před tím, hlavně teda sladké, měla jsem pořád chuť na buchty, ale do 17 tt mi bylo zle a zvracela jsem, takže kilča nahoru nešla, všechno jsem nabrala od 20 do 32 tt a pak už do porodu max. půl kila..

elucinka
3. lis 2007

Já jsem začínala na 65kg a šla jsem rodit s 86kg, t.j. +21 😝 😝 😝
Z porodnice jsem šla se 75kg a teď 5 týdnů po porodu mám 73 a jde to pořád dolů. Dala jsem si limit, do března bych chtěla být na svých 65, tak doufám, že to zmáknu 😉 Zatím kojím a jde to samo dolů, tak uvidíme jak dál 🙂

berunda
6. lis 2007

ahoj, ja jsem ve 20 tydnu a mam plus 6kg.Doktorka mi rekla ze je to dost. Za posledni mesic mam 3kg na hoře. Tak me to zaskočilo...ještě na jaře jsem mela vahu pod 70kg. meřim přes 170cm. No a v druhem mesici to znamena v srpnu jsem mela 73, no ated mam 78. Doktorka mi řekla ze jsem silna. Dřiv před těhotenstvim jsem hodne sportovala. Ted se hejbu, ale min....ale jim zdrave. veci mi furt jsou stejne tak nevim kde to mam. Tak jsem zvedava kolik to bude na konci. 😖

terezkaaa
6. lis 2007

Já přibrala za celé těhotenství necelých 8 kg, které jsem porodem okamžitě shodila a ještě potom jsem zhubla o 9 kg-takže mně těhu výrazně prospělo!!!

monaberuska1
6. lis 2007

Ahojky Berundo🙂určitě to není moc, hlavně papej ať se máte s mimí co nejlíp🙂A že doktorka ti říká že máš hodně tak je asi praštěná.5ekla bych že máš akorát, možná by jsi mohla ještě víc jíst🙂Já mám 12 kg nahoře a jsem v 35tt a doktorka říká ať si klidně dám rohlík navíc🙂Prý je důležité přibírat v těhu,tak papej.-)

mobina
6. lis 2007

Berundo já ty 3 kila za měsíc přibírám taky a doktorka k tomu neříkala vůbec nic.

terezkaaa
6. lis 2007

Ono se nejvíc přibírá v té druhé polovině těhotenství.Do šestého měsíce jsem nepřibrala ani gram, ale pak to se to najednou rozjelo.Není vůbec nutné jíst víc a omlouvat se tím, že jsem těhotná.Já na to pak začala dlabat a jíst-co hrdlo ráčí a najednou během posleních měsíců jsem najednou začala přibírat 😒

mobina
6. lis 2007

Terko asi jak kdo 😉 A ke konci hlavně zadržuješ vodu, proto ta váha nahoře 😉

terezkaaa
6. lis 2007

Já jsem ale začala tak kynout všude po těle....blé 😝

monaberuska1
6. lis 2007

já si myslím holky, že u každé je to jinak🙂

veda
7. lis 2007

já mám zatím ve 12 týdnu 1,4 kg navíc a jím co hrdlo ráčí. Jen se trochu bojím, že se to každý týden musí na té váze objevit 😉

monaberuska1
7. lis 2007

váha někdy lže 😀 🙂 😝 😵 😀

pomfrita
7. lis 2007

Ahoj kočky, tak já nabrala téměř 25 kilo 😝 Původní váha 55kg, před porodem 79,5 kg. V porodce jsem nechala jen 6kg a teď 6 týdnů po porodu mám 65,5kg - tedy 13 kg dole, ale teď se to nějak zaseklo a už to dál nejde 😠 a to jím fakt málo, večer už většinou pouze jablka. Nějak se mi nezdá, že by se tím kojením hublo rychleji, spíš naopak 😒 . Hlavně mám furt hrozný panděro 😀

danca27
7. lis 2007

Ahoj holky tak já jsem 14tt a mám nahoře 2,5kg no brrr to žraní je fakt šílený ...🙂 😉

misa82
7. lis 2007

Ja jsem zacinala na 58kg, rodila jsem pri 69kg,domu jsem z porodnice odchazela s 60 a kojila jsem "jen" 5,5mesice a mam 55kg 🙂

viona
7. lis 2007

přibrala jsem 12 kg a to jsem jedla sladký na kila a jím do dnes,teď mám ještě asi o 3 kg míň než před těhu,kdybych se víc hlídala,půjde to dolu ještě rychleji,nebojte se holky a užívejte si těhulkování 🙂

lu777
8. lis 2007

no ono je to individuální - já jsem tak do 20.tt mohla sníst TUNY jídla a nemohla jsem přibrat, i když jsem chtěla (jedla jsem klidně i v noci, když mě probudil hlad)...
pak se to otočilo během asi týdne a teď si musím dávát setsakra pozor, abych se do těch max. 12 kg co jsem si naplánovala 😅 vůbec vešla 😝

takže jsem si na vlastní kůži vyzkoušela, jak hormony mají vliv na metabolismus, je to síla 😨