Krabičková dieta - znáte recepty?

kami1984
28. pro 2012

Ahoj holky,
chtela bych si upravit jidlnicek,potazmo zhubnout.Nejprve jsem si chtela objednat krabicky,ale asi by me to zruinovalo,tak jsem si rekla,ze si vzdy den dopredu sve krabicky udelam na dalsi den.
Neznate nektera nejake recepty,respektive slozeni jidla na dane dny?
Moc dekuji.

ange_de_la_morte
29. pro 2012

Můžu ti wřele doporučit knížku ,, Jak jíst a udržet si zdrawí,, od autorů: Jaromír Astl, Eliška Astlowá, Ewa Markowá , nakladatelstwí Maxdorf - w knížce je wýborně popsané jak by měla wypadat skladba strawy, jakým potrawinám se wywarowat, jak poznat co je kwalitní atd. , jsou tam i tabulky kalorických a wýžiwowých hodnot jednotliwých potrawin, ukázky jídelníčku, recepty

princess69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deyana
27. led 2013

@kami1984 já jsem začala prakticky ted.. vařím podle knihy "Domácí krabičková dieta". Porcičky malé, ale jídlo super, chutné, pestré, jsem nadšená 😉

veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
suaelin
24. črc 2013

Zdravím děvčata, já mám výborné zkušenosti s dietou Dr. Staněk, má svoje stránky drstanek.cz, připadá mi to na způsob krabičkové diety, akorát že si nemusíte nic vařit ani denně nechat objednávat, já zhubla 6 kilo a kolegyňka v práci 12 , a to je jí přes 50 let. Ten pan doktor Staněk tam má i svou poradnu a můžete se ho zeptat i soukromě přes mail, pokud ten dotaz nechcete zveřejnit. U nás v práci je to hit. Líbí se mi na tom taky to, že vás nenutí jíst dlouho tuto stravu, naopak se snaží, abyste si zvykly jíst pravidelně a energeticky si umět upravit jídelníček a postupně přejít na normální stravu, ono totiž není umění zhubnout, ale tu váhu si udržet.

heliik
10. led 2014

Ahojky prodávají primo knížky ,, Krabickova dieta" tam jsou pouze jídla a recepty. Ty knížky nejsou drahé platila jsem do 400 Kč i s postovnym. 🙂

claudinkaplankova
14. led 2014

taky jsem ted začala s krabičkovou dietu, snad bud 🙂 úspěšná

michaelaromanova
8. lis 2019
Uživatel michaelaromanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelaromanova.

Tak já se musím pochválit. Začala jsem 19.8. a dnes, tj. 8.11. mám 12 kg tuku dole a 2 kg svalů nahoře - v rámci diety jsem začala chodit jednou týdně plavat. Je pravda, že to sice něco stojí, ale u mě to bylo prakticky srovnatelné s cenou, kterou jsem zaplatila měsčně za jídlo. Navíc mi to každý den přivezli až pod nos ze stránky https://damesvacinu.cz, takže jsem měla více času na práci = vydělaných víc peněz 🙂
A hlavně jsem nemusela jezdit tak často do obchodu, takže jsem se vyvarovala nákupu blbostí, jako sušenky, bonbonky, chipsy a podobně. Už na ty cukry ani nemám chuť, krabičky mě naučily skvěle jíst. Jasně, první 3 dny byly krušné, ale teď se cítím skvělě!
Za týden a něco končím, tak jsem zvědavá, jak to půjde dál, ale věřím, že to zvládnu udržovat i sama a po Vánocích zase na krabičky naběhnu!