Kruhový trénink v těhu

denisamaz
16. srp 2018

Dobry den, mohu cvicit kruhovy trenink s vlastni vahou v tehotensrvi? Jsem v 8 tydnu? A cvicila jsem uz pred otehotnenim...

jaja01k
16. srp 2018

Když jsi na cvičení zvyklá, tak bych se toho nebála 🙂

jenssy
16. srp 2018

@denisamaz ahoj, jsem lektorka kruhových intervalových tréninků s vlastní vahou a pomůckami, a cvičím celou dobu normálně, teď jsem 13+0 tt. I na začátku rozehřívám různými poskoky a na konci posilujeme na břišní svalstvo na podložce - to už teď nemůžu kvůli bříšku, ale celý první trimestr jsem ho posilovala s ženskýma 🙂 pokud jsi cvičila už předtím, tak bych se toho opravdu nebála, ale samozřejmě s rozumem a opravdu nejít do vysokých tepovek, aby se ti neudělalo zle...a nedělala bych to víckrát jak 2x týdně, také se vyhýbej cvikům, kde musíš mít hodně zpevněný CORE (střed těla), to pro malé není úplně bezpečné. Vybírej si izolov ané cviky na jednotlivé svalové skupiny a vždy poslouchej svoje tělo 🙂 přeji pohodov

jenssy
16. srp 2018

pohodové těhotenství 🙂

denisamaz
autor
16. srp 2018

@jenssy dobry den, dekuji za ujisteni, trener vi ze jsem tehotna tak mi aspon nenadava ze to flakam... ☺️ snazim se cvikum na bricho vyhybat a cvicim hlavne na nohy, zadek, ruky atd. A opravdu kdyz citim ze uz nemuzu tak to proste uz necham... A prave jsem mela trochu strach i z rozehrivani (hodne skacem)... Tak snad bude vse ok...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru