Lipoxal. Zhubly jste?

lambadina
11. únor 2008

Dobrý den, máte některá zkušenost s tabletkami na hubnutí Lipoxal? Zhubnula jste? A když jste ho přestala brát, nebyl jo-jo efekt? Děkuji za případné odpovědi, Tereza.

marselina
12. únor 2008

ahoj já jsem lipoxal brala,protože jsem během těhotenství přibrala 22kg,zhubla jsem ze 79kg na 60 a potom ještě už bez lipxalu na dalších 55kg,jedla jsem min protože jsem neměla moc hlad,ale sladké jsem si neodpustila

ilonap
12. únor 2008

Ahoj, tak já patřím k těm, na které Lipoxal vůbec nezabral. Ani deko! 😝 Kila šla dolů, až když jsem za začala pořádně hýbat, ale to určitě nebylo Lipoxalem 😉

lambadina
autor
12. únor 2008

Hm, já jsem začala cvičit, ale večer když mi usne syn tak začnu mít hroznou žravku a nevím co s tím. Jezdím každý den půl hodiny na rotopedu, přes den jím menší porce, skoro žádné sladké a tučně, ale padne osmá, a já otevřu lednici a špajzku a jedu. Co s tím??? Začala jsem s novým rokem a mám dole jen tři kila.... Mylsela jsem že ten Lipoxal zabraˇnuje chuti k jídlu.

apricots
12. únor 2008

HOLKY jak zvládáte cvičit s těma prckama?já nevím jak na to - když večer usne, tak sem udřená a přes den nevím jak bych na to našla čas...?

misana
6. únor 2012

Co myslíte? Funguje?

misana
7. únor 2012

Nikdo nemá zkušenosti?