Margitova dieta

tegina
23. říj 2010

Zdravím všechny. Dietky na koníku nějaké jsou, ale chtěla bych s dovolením otevřít fórum konkrétně k této dietce. Doufám, že ostatním pomůže v rozhodování a hlavně k hubnutí 🙂 . Nejlépe to bude s příspěvky z vlastních zkušeností. Kdo to zkusíte od tohoto pondělí se mnou a budete přispívat? Na všechny hubňulky se těším.

dreana
24. říj 2010

ahojky o čem tato dieta je?

dreana
24. říj 2010

Ahojky, tayk promin ale já ne, je to hodně spatna a riskantní dieta, kdy téměř nemáš živiny a hubneš hlavně svaly a ne tuky :(

tegina
autor
24. říj 2010

Ahojky, nevadí...ono je asi drsnější, já vždy skončím u třetího dne, jelikož jsen nenažraná...ale já se k ní přikláním,protože jsou zde jídla, které v podstatě ve větším jím z 80 procent. Ale jinak, jak jsem se koukla k Vám do fóra, tak Vás taky obdivuji, moc toho nesníte 🙂 . Tady v podstatě chybí jen přílohy a ty já skoro vůbec nejím..já pak písnu výsledky a následky 🙂 , snad vydržím.

miarosa
29. lis 2010

Ahoj, a jak vypadá ta dieta? Už jsi to zkoušela? A jak to dopadlo? 🙂

criterska
3. led 2011

Ahoj holky,
já už v minulosti taky držela..
Asi dvakrát - poprvé, to si teda moc nepamatuju, bylo mi cca 16 let, jsem ji nedala, vydržela jsem asi tři dny a pak mi bylo zle..A podruhé letos v létě, vydržela jsem osm dní a zhubla jsem cca 5 kg - byl to fičák, fakt.. 😀 No a teď do toho jdu do třetice, dnes mám prní den a zatím dobrý - aby ne, když je teprve poledne, že? 😀 Doufám, že zase dám aspoň těch osm dní..

trik
12. led 2011

Idem do toho! Od pondelka...s touto dietou mam zarucene vysledky!