Máte někdo zkušenost s Emulips forte? Pomohl?

dendy03
16. led 2011

Nemáte některá skušenost s emulips forte??? Přibrala jsem v těhotenství dostk kilo a potřebovaly bych je shodit 😒 . Během kojení jsem nic brát něchtěla jelikož jsem e bála, ale už nekojím tak bych něco i skusila. A hlavně na MMB pořád vidím jak se to tam prodáva a jak píšou že se po něm zaručeně hubne... tak by mě zajímalo zda je to prada???

adajar
16. led 2011

@dendy03 muzu ti neco rict ja jsem zhubla az sama vlastni pili. Ted uz mam dole 31kg a slo to zadnej lek ti nezaruci ze zhubnes. Kdyby takova zazracna pilulka existovala byli by vsichni hubeny ne??

dendy03
autor
16. led 2011

@adajar a co ta pile obnasela?? 🙂

adajar
16. led 2011

@dendy03 hlavne se rozhodnout a verit ze to das. A pak pocitani KJ a jist pravidelne co 3 hodiny a hlavne zdravej jidelnicek. Jestli znas potravinovou pyranidu??? A trosku cviceni.

dendy03
autor
16. led 2011

@adajar no jelikoz ma Vaneska 6mesicu a jsem na temer sama tak fakt jist co 3hodiny asi casove nezvladnu... ☹ hledam prave trosku jednodussi cestu 🙂 aspon prozatim...

adajar
16. led 2011

@dendy03 promin, ale manzel je odrana do vecera v praci a nerikej mi ze nestihnes si dat treba ovoce do pusi nebo tak??? Hele je to na tobe a nevymlouvas se ostatnim, ale sama sobe proc to nedelat. A ver ja leky brala a nepomohlo to.

vernero
16. led 2011

Emulips jsem před lety vyzkoušela, měla jsem ho taky z MMB a věř, že to jsou vyhozený peníze 😉 'Taky jsem tenkrát shodila pohybem a úpravou jídelníčku, tenkrát jsem shodila asi 25 kg, a to jsem si k obědu dávala normální jídlo v závodní jídelně, vynechala jsem sladkosti a k snídani třeba jogurt a ovoce, pak sváča, normální oběd (dala jsem si třeba i svíčkovou a knedník), sváča a pak něco lehkýho k večeři, hlavní byl ale každodenní pohyb, fakt to jde.., ale donutit se, já to znám 😉 ...teď se chystám shodit přebytečná kila po porodu a taky nějak nemůžu nastartovat 😀

dendy03
autor
16. led 2011

momentálně jím tak, že jím asi 2x denně 😖

miarosa
17. led 2011

@dendy03 Ahoj, myslím si že žádné pomocné leky nepomůžou. Jsou různé druhy lidí, nekomu pomáha jen pohyb a můžou jíst co chtějí, nekomu zase nepomáhá pohyb ale je to jen v jídle a pak jsou lidé co potřebjí obojí a to jsem já. Zkusila jsem všechny léky na hubnutí, náplasti proste všechny blbosti co existují. Teď sem se naštvala sama na sebe, každý den pokud je normálně chodíme ven na procházky aspoň na 2 hodiny a jím jen zeleninu, rýži, ryby a atd. Přítel se v tom vyzná tak my pomáhá, nejsem něak tlustá ale chci vážit to co před těhu, už mam dole 3 kg za 14 dní, ale je mi to málo, tak sem si koupila Ali jak je to pořád v telce, lékárník říkal že je to nejůčinější co teď existuje, ale na mě to asi nepůsobí. Prostě chce to jen vydržet a vědět co pomáhá. 🙂

verska
12. dub 2011

Souhlasím, Emulips ( ani klasický ani forte ) není na hubnutí. Většina mých zákaznic po něm neshodila. Je fajn na úpravu trávení ( například když je Vám těžko po jídle,... )+ Emulips Forte má v sobě látky, které příznivě působí na únavu, ale pokud Vás nic z tady toho netrápí tak to pravděpodobně budou vyhozené peníze 🙂

Například žokejové, když potřebují dát rychle váhu dolů tak jí hlavně zeleninu, ovoce, sem tam maso a hlavně potí. A to někdy dost drasticky, například běhají v pláštěnkách a podobně.... blázni..... 🙂 , ale to je jen pro silné povahy, které opravdu chtějí shodit a jsou schopni pro to hoooodně udělat 🙂 Normálnímu člověku by mělo stačit zmenšit porce, zmenšit přísun tuků a cukrů a místo aute, výtahem,.... chodit pěšky a vše dělat každý den, každý den, každý den,...... Vše je o správném návyku, nikdo za noc neztloustl a tak nikdo nemůže čekat že za noc bez práce bude hubený .... i když bylo by to fajn 🙂

petamaskova
12. dub 2011

@dendy03 ahoj,chci se zeptat skusila jsi tedy ten emupils?

dendy03
autor
12. dub 2011

@petamaskova ne neskousela...

emma01
13. dub 2011

Ahoj, Emulips jsem brala asi půl roku a nic. Sice jsem měla úplně úžasné trávení (vždycky jsem měla problém strávit např. oběd, byla jsem stále nafouknutá a bylo mi těko), tohle se po Emulipsu upravilo, ale nezhubla jsem ani kilčo. Před dvěma měsíci jsem se snažila začít držet dietu - teda hlavně zdravý jídelníček a troška pohybu, ale s mimčem to ne vždy vyjde tak, jak chci, nabíc miluju šlehačku, takže jsem celý týden hubla jedno kilo a pak ho za 2 dny nabrala, tak jsem si řekla, že potřebuji nějakou "berličku" a koupila jsem si Extra Slim Fat Burner, už ho beru týden a mám 2,5kg dole. Samozřejmě se snažím lépe jíst a trošku pohybovat, ale mám pocit, že mi to poholo. Nic za tebe neshodí, aniž by ses nesnažila sama, ale může ti to trošku pomoci. Navíc bys asi vážně měla jíst častěji, 2x denně je hrozně málo. Tak držím palce 😉

mh68
2. kvě 2011

nejlepší je adipex retards,po nem jsem schudla 7,5kg za 1.5mes.Vaha mi vydržela cca.1,5roka po užívaní.

verska
24. kvě 2011

Pozitivní, ale i negativní zkušenosti na Emulips a další produkty můžete nalézt zde: http://prozdravi.usedmikrasek.cz/pribehy.html a tak si udělat svůj názor 🙂

hallelujah
27. kvě 2011

Ahoj, zkoušela jsem jen tak pro srandu asi tři věci - ACAI BERRY THIN, pak ještě cosi. Na prd. Jezdit na kole, míň žrát, chodit pěšky do práce, doma si máknout třeba s frekvencí úklidu 😀 Jo, jen se ukecat. Mně pomáhá pejsek, za každýho počasí prostě musíme minimálně na hodinu odpoledne a na chvíli ráno a večer ven, můžou padat třeba trakaře. 😉 Tak hodně štěstí a pevné vůle!

devanikola
23. čer 2011

holky,je pravda co tady píšete,víc pohybu,pravidelná zdravá strava,ale......povím vám něco z vlastní zkušenosti,jsem svobodná maminka 3 dětí,z toho jsou dvojčátka-o pohyb mám tedy postaráno běhají jak čamrdy a já s nimi 🙂 co se týče toho jídla-tak opravdu pravidelná strava je ta tam,to mi věřte,o klidném obědu čí večeři si nechávám zdát!po porodu dvojčátek mi zustalo 12kg nahoře,tímto tempem-jelikož jsem na ně opravdu sama jsem shodila po dvou měsících 8kg,ale zbytek stál a né a né dolů!!na doporučení mého obvodního lékaře jsem si skrz podrážděného žaludku koupila emulips-on ho měl vyzkoušený,mě se nechtělo utrácet,sama na to nemám,ale zkusila jsem to....no tak vám mužu oznámit,že žaludek je klidný a 4kilka mi taky nějak utekly,podotýkám nejsem dealerka,jak je to zvykem,že chválí jen oni 🙂 před dětmi jsem vše dodržovala strava fitko,s nimi to nešlo....takže věřím že každýmu nepomohl-ani mé sestře né 😀 ,ale mě skutečně ano!!jinak jsem nikdy nebrala jiné prostředky na hubnutí prostě na to nevěřím😉

dlabinecka
23. čer 2011

Mě nejspíš emulips pomohl u kojení -neznali jsme, co je to ¨bolení bříška u malé... že bych zhubla se říct nedá...😉

pajinkaa28
23. čer 2011

Ahojky,má zkušenost s Emulipsem je pozitivní,jak u mě tak u mého synka.Měl problémy se stolicí a po 1.dni užívání mu moc pomohl.U mě se taky srovnalo zažívání a hubnutí se taky dostavilo a skoro nic jsem pro to nedělala,jen jsem dodržovala pitný režim,nepřejídala se a jedla dostatek ovoce a zeleniny,prostě normální životní styl.
Emulips není lék,ale bylinkový potravinový doplněk

hanicka21
8. zář 2011

Dobrý den,i já se podělím o zkušenost s emulipsem,je pozitivní jak u našich dětí,tak u mě 🙂 Přesně jak se tu píše,emulips není hubnoucí přípravek,upravuje zažívání,pomáhá na srdíčko,žlučník....podporuje tvorbu mateřského mléka....Tím,že upraví zažívání ,pomůže upravit váhu směrem dolů nebo nahoru. Musí se dodržet životospráva a velký pitný režim,to je celý.
Já po porodu zhubla na 47kg a nemohla jsem se dostat na svoji původní váhu,která před těhotenstvím byla 50kg. Jsem od přírody štíhlá,ale 47kg,to se mi teda nelíbilo,6 let jsem zkoušela všemožně nabrat váhu zpět a nevedlo se,až jsem na razila na OKG a na emulips,upravil mi zažívání,pročistil mě a tím jsem mohla přijímat vitamíny a živiny které tělo potřebuje a věřte nebo ne,teď mám svoji váhu 50kg zpět. Emulips není na hubnutí,pomáhá upravit váhu,jak dolů tak nahoru. Dcera měla od malička problémy s bříškem,musela držet i bezlepkovou dietu,emulips ji tak pomohl,že problémy s bříškem už nemá a navíc si s emulipsem můžeme dát i čerstvé kynuté buchty,ještě teplé,stačí si dát po nich emulips a bříško nebolí 🙂 Prostě s emulipsem se musí dodržovat pitný režim a je dobrý zařadit do jídelníčku vlákninu.....,nepřejídat se a emulips pomůže,jsou to jen bylinky,žádné léky,takže je bezpečný od miminka až po staršího člověka .-)

hanulinka69
28. zář 2011

Já shodila s první lahvičkou 4 kila, ale kupovala jsem ho původně na zlepšení trávení. Měla jsem problémy se zažíváním a často mě pálila žáha. S tím mi Emulips pomohl a doporučila bych ho všem. Hubnutí je údajně jen vedlejší efekt. Koupila jsem si teď v okgshop.cz xxl balení s poštovným zdarma, tak dám vědět jak bude fungovat nadále.

simonka420
30. lis 2011

Dobrý večer
Přidávám se k řadám těch,tkerí touží sundat galusku,nebo dokonce kolo od traktoru,co mi narostl na břiše.Dnes jsem si koupila empulis,jsem zvědavá,jak na mě bude pusobit.Mám ale dotaz na ty,které to již berou.Empulis forte 50ml--je lahvička plná,nebo ne.Koupila jsem ho na dobírku ahladinka byla pod zeleným okrajem etikety,Myslím si,že by měla být téměř plná.

nanessa
1. pro 2011

Ja se pridavam take ja jsem forte brala na kojeni a moc mlicka jsem mnela ale bouzel to nemelo vyznam malickej nechtel tahat 😒 Ale kdyz jsem brala forte tak jsem dala pryc 7 kylo sice nevim jestly toje s pripravkem forte ale mozna tam naka zasluha byla 🙂 Musela bys to forte brat aspon 3 mesice. 😉 Nekomu pomuze a nikomu zas ne,ale hlavne musis hodne pit aby to mnelo ucinek 😎 tak hodne štesti přeji 🙂

verska
11. pro 2011

na hubnutí spíš ne, ale na trávení je fajn. Nějaké zkušenosti jsou i zde ( dole jsou i ty negativní ) : http://prozdravi.usedmikrasek.cz/traveni-zlucni...

vanddap
7. bře 2012

Dobrý den, mám dotaz- lze přípravek Emulips forte koupit i v lékarně? Nebo jen objednat přes internet?

kayr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kayr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kayr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacule20
14. bře 2012

ahoj dendy03..mam zkusenost s emulips forte..pomohl mi ..po malim jsem nemohla shodit bricho a za dva mesice co ho pouzivam mam 9 cm dole ..zalezi na tom jak komu pomuze ale me pomohl a hodne🙂

kacule20
14. bře 2012

@vanddap jen objednan prez distributory🙂