Máte ověřený nějaký detox?

agneska7
6. črc 2013

holky mate overeny nejaky detox?

vlajka1
6. črc 2013

Zkoušela jsem detox pomocí tabletek ostropestřec mariánský- čistí hlavně játra, ale zkazila se mi potom hodně pleť, tak jsem to vzdala. Teď jsem začala detoxikační program podle A.Mačingové. Tak uvidím jak to bude fungovat.

blandik
6. črc 2013

@agneska7 @vlajka1 - já držela macingovou dva krát a bylo to fajn, žádný hlad, žádné chutě, bylo mi dobře..poslední dobou mě hodně inspiruje Michail Tombak - Je možné žít 150 let? a Vyléčit nevyléčitelné...je to takový ucelený návod jak jíst, dýchat, starat se o páteř a je tam velká sousta ozdravných kůr z dostupných potravin. Ale moc toho nemůžu držet, protože kojím..ale při kojení nemůžu jíst už půl roku mléčné, cukr, vejce, a velké množství dalších potravin - včetně čerstého ovoce a zeleniny..měla jsem dobu, kdy jsem jedla 12 potravin a kila dolů letěla. Te´d už dva měsíce pojídám lepek a váha už neklesá...tak se chystám lepek opět vysadit a shodit ještě tak 10 kileček a bude mi fajn.

llluckaaa
6. črc 2013

Já ne, protože na detoxy nevěřím. Když se člověk stravuje zdravě, tak žádný detox nepotřebuje 🙂

agneska7
autor
7. črc 2013

@llluckaaa ale detox vlastne neni na hubnuti ale na procisteni ale pusobi to i na hubnuti to je k tomu jen + 😉

luucia
7. črc 2013

kamarádka držela NEERA detox a byla moc spokojená. zítra si ho jdu taky koupit 😉

misicka455
7. črc 2013

Tak já se dobře nestravuji tak jsme ten detox potřebovala a vsadila jsme na NEERA DETOX na deset dní a super. Bonus na víc 4 kg dole , které se nevrátily. Po létě ho chci dát znovu 🙂 Ještě se mi hodně zlepšila pleť 😉

llluckaaa
7. črc 2013

@agneska7 To jo. Ale já si právě říkám, že kydž se člověk stravuje zdravě celý rok, tak pak žádný detox nepotřebuje 😉 Sama se tím snažím řídit.

agneska7
autor
7. črc 2013

@luucia a kolik to stoji ? zhruba vim co to je. a kde se to da koupit ?

agneska7
autor
7. črc 2013

@misicka455
@luucia uz sem si to zjistila na me je to moc drahy ale mozna to bude uciny

misicka455
7. črc 2013

Je to učiný , já jsem si na to odkládala a pak do toho šla drahé to je 😒 1500 kč za deset dnů i když mě to vyšlo na víc + ty citróny které jsou taky drahé to byla myslím dvacka denně

misicka455
7. črc 2013

Ale dají se koupit na netu za míň, né každému to vyhovuje a pak to po prvním použití prodává třeba za polovinu
@agneska7

misicka455
7. črc 2013

Tady většinou někdo prodává dočteš se více
http://www.emimino.cz/diskuse/neera-detox-mate-...

tvarohacek
7. črc 2013

@llluckaaa problém je, že si pod zdravou stravou každý představíme něco jiného.

tvarohacek
7. črc 2013

detoxem je jistě i půst a pití ovocných a zeleninových šťáv...

llluckaaa
7. črc 2013

@tvarohacek To jo. Já si např. nepředstavuji nic složitého, spíš takovou klasiku: jíst 5 krát denně pestrou stravu připravenou z kvalitních surovin bez použití polotovarů a chemie, denně aspoň 300 g zeleniny a 200 g ovoce (z toho část syrová), aspoň dvakrát týdně rybu, aspoň dvakrát týdně luštěniny, denně celozrnné obilniny a jíst energeticky přiměřeně pohybové aktivitě 😉

luucia
7. črc 2013

já si ještě 1x měsíčně dávám jednodenní půst při úplňku...piju jen activii a vodu a cítím se výborně 😉 jím jinak zdravě, takže se nějak extra čistit nepotřebuju, ale td jsme byli na dovče a to byly samý prasárny a smažený jídla, tak se těším na zítra na tu Neeru..koupím si jen 5ti denní, dýl bych stejně nevydržela nejíst 😉

danikka
5. srp 2013

za mě aloe vera... mám na to super přípravek s bylinkami (ostropestřec, kopřiva,...), obsahuje i stévii, takže mi brání chuti na sladké, tudíž mi jdou dolů i kilča a nestojí moc, na měsíc do 500 podle dávkování, jak jsem shodila, tak jsem dávky snížila a vychází mě to asi na 300 měsíčně, což je fajn (víc jsme asi prožrala v čokoládkách 😀 ) kdo chce, dám tip, kde koupit ;)

luuuucka
3. dub 2015

@vlajka1
Ahoj, ta zhoršená pleť je právě známkou čištění. Každý se čistíme jinou cestou. Někdo to zvládne vymočit, někdo se více potí, jiný má rýmu nebo zhoršenou pleť. Teď na jaře je ideální čas na detox a ostropetřec doporučuju🙂

sannutri
12. dub 2015

Ahoj, pokud si detox nikdy nezkoušela, tak raději začni opatrně. Mnoho doporučovaných detoxikačních diet jsou totiž nutričně velmi podhodnocené a ty by jsi si mohla spíše ublížit. Pokud chceš svému tělu po zimě ulevit, stačí, když zařadíš do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny a třeba se nějakou chvíli budeš vyhýbat masu a tučným živočišným produktům. Denně je také ideální pít hodně vody, a z rána si dopřát sklenici vlažné vody s citrónem. Pokud chceš něco radikálnějšího, zapomeň na slavné týdenní ovocné diety a radši si vyber několikahodinový půst. Nikdy však nezačínej s hladověním před poradou s lékařem který tě vyšetří a rozhodne, zda je tvůj aktuální zdravotní stav na takový zásah připravený. Něco o detoxu jsem našla třeba v tomhle článku http://www.bezhladoveni.cz/odpustte-si-pust/ Tak ať to klapne a určitě jsem pak napiš svoje výsledky!

martjjja
8. čer 2015

Když jsem neeru měla prvně, nenašla jsem na fcb žádnou skupinu, kde bych si o tom mohla popovídat. Teď se na ní zítra chystám znovu, takže jsem stránku založila, kdyby měl někdo z nadšenců zájem sdílet zkušenosti. https://www.facebook.com/…42119959759/

mon_icca
27. črc 2015

Tady jsem našla o detoxikaci organismu dobré povídání 😎 http://www.drplaster.cz/informace-o-detoxikaci

mackapacka
11. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

já jsem zatím detox prováděla jen různýma očistama těla a bylinkama, ale slyšela jsem také o biorezonanční terapii, máte s tím někdo zkušenost?

verzus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zindy
17. kvě 2016

Co neco z Ostropestřce, mate zkusenosti s timhle druhem detoxu? Chtela bych si trochu procisti telo

dalja789
22. dub 2018

za sebe mužu doporučit tohle https://bodywraps.cz/detox/ jsou v každém měste, mrknete do sekce mapa partneru