Máte zkušenosti s kompresními kalhotami?

werry
9. srp 2013

ahoj holky, potřebovala bych poradit, jestli tyhle kalhoty mají nějaký účinek, mám postavu typu hrušky a docela to na ní doporučují (respektive jsem koukala na díly Jste to, co jíte 🙂 ) ...hubnu spíš v horní polovině těla, tak snad by tohlo mohlo pomoci při sportu..

boobinka
10. srp 2013

určitě, jsou super 😉 kopíruji*
Kompresní kalhoty podporují krevní oběh a usnadňují odvod kyseliny mléčné ze svalů po fyzické námaze, nebo pro uzdravení po zranění. Princip, na kterém kompresní kalhoty fungují, se již řadu let používá ve zdravotnictví.Prospěšnost pro svalovou regeneraci využívají i kompresní kalhoty.Unikátní střih a způsob šití kompresních kalhot pomáhá i při léčbě celulitidy, formuje postavu a podporuje lymfatický systém - kompresní kalhoty zabraňují usazování tuku v lymfatických cestách.

Hodně mi pomohli při namožení svalů při běhu - rychlejší regenerace. Nijak nehubnu, jen aktivně sportuji, ale i tak je nějaké to zpevnění znát. Doporučuji i kompresní tričko 😉 Na tvarovaní postavy je kompresní prádlo dobrý pomocník.

vrana
10. srp 2013

Tak to by mě taky zajímalo, jestli kompresní kalhoty pomůžou při sundavání nohou a pozadí... a nějaký konkrétní model nebo podle čeho to vybírat? Přiznám se, že jsem k tomu spíš skeptická, zní to moc dobře na to, aby to byla pravda, tak by mě zajímaly zkušenosti majitelek.

nebetka
11. srp 2013

Já sama mám výbornou zkušenost s kompresními masážními kalhotami, které masírují i při nepatrném pohybu. Dají se nosit celý den a zaručí masáž nohou i pozadí. Tím, že se chodí hodně čůrat je vidět, že funguje vyplavování toxinů z těla. Mám pocit, že se mi nohy i zadek zpevnily a i jsem trochu zhubla. Nezkoušela jsem jiné značky, na doporučení jsem zkusila tyhle: http://www.puncochy-zdravotni.cz/silver-wave-co... Byly dražší, ale mám je už druhý rok a vypadají pořád dobře. V těhotenství jsem nosila ještě punčochové kalhoty WonderModel od stejné firmy. Nejen, že mi to doporučil můj doktor kvůli křečovým žilám, ale bylo mi moc příjemné, jak mi držely břicho. S kompresním spodním prádlem žádné zkušenosti nemám.

llluckaaa
15. srp 2013

Taky by mě zajímalo, jestli má někdo pozitivní zkušenosti. Ráda bych se zbavila celulitidy a špíčků na zadku a stehnech 😅