Máte zkušenosti se spalovačem tuku Guggulbolic 90 cps?

abinka
19. říj 2009

Nazdárek maminky,těhulky a všichni kdo navštěvují MK 😉

Moje kamrádka mi představila tento produkt.Vypadá to zajímavě,ale po zkušenostech s různýma produktama s lékárny mám docela obavy jestli to vůbec bude fungovat.
Tak bymě zajímalo jak to fungovalo na ostatní.Předem moc děkuji za info.

No a pro ty co neví o co jde:
http://vyziva4sport.cz/zbozi/produkt-434/syntra...

denousek
19. říj 2009

prosíímm to by mě taky zajímalo....máte někdo vyzkoušeno?

denousek
20. říj 2009

🙄

abinka
autor
20. říj 2009

hmmm tak asi ne Denoušku.... 😒

usounek25
20. říj 2009

ahojky, s výše uvedenými výrobky zkušenosti nemám, jen snad co se týče L-carnitinu - četal jsem, že je dobrý ho užívat před sportem - třeba posilka, aerobik apod., jelikož jsem se teď dala taky na hubnutí, tak jsem přemýšlela, že bych ho koupila. Zlepšuje prý výkon a pomáhá spalovat tuky. Nemáte prosím zkušenosti s něčím jiným co takhle pomáhá při hubnutí. Já 2x týdně cvičím - chodím na aerobik, ale jaksi s tou dietou je to horší 😒 . Chtěla bych něco co mi trošku pomůže snížit pocit hladu a hlavně chutě na sladký 😉 a v kombinaci s tím aerobikem napomůže shodit i nějaký to kilečko.

abinka
autor
20. říj 2009

Ahojky,
Tak s chutí na sladké problém nemám,byla jsem i dietoložky a je opravdu nejlepší hodně pít,jíst 5-6krát denně po malých dávkách.Nejlepší je si dát sladkou snídani.Ráno prý tělo nejvíc žáda cukry a když mu je dáš tak by měl být klid ale nezačne to působit asi hned první den.Já si dávám mysli nebo dva tenčí krajíčky vánočky 😉

denousek
20. říj 2009

usounku tohle je taky dobre uzivat pred sportem ...je k tomu jeste ted v akci zdarma carnitin.-tekuty spalovac tuku a ten se bere pred aktivotou...pak se potis jako prase a vsechno vypotis 😅

no zkusime a uvidime

denousek
21. říj 2009

hm tak asi se tema moc nechytlo asi to chtelo kratsi a vystiznejsi nazev 😅 😕

editah222
21. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Já jsem užívala podobný produkt asi před 3 letama a učinek to měla, ale musím přiznat, že jsem to pila před cvičením a chodila jsem cvičit 4 týdně a držela dietu. Takže bych možná zhubla i bez toho 🙂
Jakmile jsem přestala cvičit a držet dietu tak jsem se zas vrátila na svou váhu 😀 😀

Abinko a Denoušku - proč už nechodíte do naši "domovské" diskuze? Je nás tam teď sice už hodně a člověk se někdy ztrácí, ale zase se toho víc doví 😉

abinka
autor
21. říj 2009

Editah díky za příspěvek 🙂
Nějak není čas a dočítat to to už se nechytám.Jsem v jednom kole malý a pak dělám koláže takže nějak brouzdat ještě po netu se mi nechce.NO ale juknu tam někdy slibuju 🙂

vercak.
21. říj 2009

Ahoj, tak s timhle teda zkušenosti nemám, ale zkoušela jsem Lipoxal. Je účinný, opravdu po něm není hlad, člověk je navíc vysoce aktivní, ale po pár dnech jsem zpozorovala, že jsem docela nervózní a protivná. Tak jsem to vysadila a brala až po několika dne a bylo to to samé ☹ ☹ A ta nervozita fakt není dobrá k malým dětem, takže jsem se na to vyprdla.
Teď beru LKVB6, tak uvidíme, co to udělá. beru ho teprve týden. Každopádně mi těch 20kg navíc vadí, od porodu jsem totiž vůbec nezhubla ☹ ☹ ☹ ☹

lenkavano
21. říj 2009

vercak ahoj.a ten LKVB6 se dá koupit bez předpisu?

vercak.
22. říj 2009

Lenka - já jsem ho objednávala na internetový lékárně, v normální ho neměli 😉 Je to bez předpisu.

abinka
autor
22. říj 2009

vercak prosím tě mohla by jsi napsat trošku víc k tomu názvu? 😅
Taky mi zavazý 20kg 😒

abinka
autor
22. říj 2009

Tak jsem to mrskla do vyhledyavače a taky to vypadá zajímavě jen si myslím že to není hlavně na hubnutí.
Vercak když tak sem pisni jak ti to zabírá.Díky 😉

vercak.
22. říj 2009

Abinka - když je beru pravidelně třikrát denně, tak jim fakt míň a nemám takový chutě, ale teď jsem u rodičů, tabletky jsou doma a já už mám v sobě Milku, kterou jsem zbouchala během chvilky 😀 😀 😀 😀 😀

denousek
22. říj 2009

cau holky no me uz prisel ten guggulbolic zatim beru 2dny neprecpavam se a piju k tomu carnitin a muzu vam rict ze pri cviceni na orbitreku ze me vylozene lije pot a mam vetsi vydrz takze pohoda snad to zabere pisou o tom pekne 😀

abi ty to nebudes zkouset?nebo pockas az co ja?

denousek
22. říj 2009

editah promin jsem tte zazdila 😀

jak pise abinka neni toho casu....hlavne to docitani jste neskutecny pisatelky 😀 😀
a kdyz jsem na netu tak tady resim ted jiny veci no 😒 mej se

abinka
autor
23. říj 2009

Denoušku první jsem chtěla.Jenže teď půjdu na metabolické vyšetření...napíšou mi i jídelníček pro mě a popřípadě mi navrhnou nějaké preparáty samozřejmě se o tomhle zmínim a řeknu že byvh to chtěla brát tak uvidíme co mi na to řekne.V uterý budu volat tak uvidím na kdy mě objednají 🙂

denousek
23. říj 2009

jo to jsem zvedava co ti na to reknou .... 😕

abinka
autor
25. říj 2009

To já taky 🙂

denousek
25. říj 2009

no abi kde ses nekde na dovci?nebo co??...

jinak me mrzi ze guggul nikdo nezna ale ja se citim fajn no..

abinka
autor
26. říj 2009

Denoušku byly jsme u rodičů na víkend bylo úžasně.

No a jak ti to sedí?žádné nežádoucí účinky????Co váha už nějaký kilko dole????NO a co to z tebou dělá????

abinka
autor
27. říj 2009

Tak hlásím že jdu na to metabolické vyšetření až příští pátek 😒 Kurnik no ještě týden musím počkat. ☹

denousek
29. říj 2009

tak hlasim ze hubnuti zatim nejak nepozoruju 😒 ale myslim si ze to chce fakt o hodne moc dyl no...aby to zase nebylo jako jojo efekt 🙂

a nedela to se mnou nic 🙂 zadne vedlejsi ucinky uff

a jaktoze tam jdes az v patek to je blby....

abinka
autor
29. říj 2009

No objednaly mě až na pátek. 😒 No musím to už vydržet.

taboo
23. led 2011

Ahoj. Prodám spalovač tuku Guggulbolic 90cps, respektive 84 kapslí, protože jsem 6 vzala, ale bohužel se mi objevila vyrážka. Proto se Guggulbolicu, ač nerada, vzdávám, a zkusím nějaký jiný spalovač. Nabízím za výhodnou cenu 500 Kč + poštovné, někomu, kdo s ním již má zkušenosti a vyhovuje mu. 😉 Ozvěte se na mail t.essa@seznam.cz.