Meridia 15. Máte někdo zkušenosti?

denousek
18. srp 2010

ahoj chci se zeptat zda nekdo mate zkušenosti s timhle lékem na hubnuti--- 🙂

mmmk
18. srp 2010
denousek
autor
18. srp 2010

ano.asi ano..ale je to tedasilene stare tema ☹

jakoubka
18. srp 2010

@denousek -já akorát s Lyndaxou 😉 Ale ,myslím,že i Lindaxa a Meridie jsou stažené z prodeje

denousek
autor
18. srp 2010

@jakoubka jj to jsou ale jako daji se sehnat ze 😀 a co mela si nejake vedlejsi ucinky??akorat mam nabidku na adipex tak nevim...zhubla si po tom?jak si to dlouho brala?a nabrala si pak kila zpet?ale stejne na kazdeho to pusobi jinak ale tak aspon nazory posbírám 🙂)) a nahodou nevis kde bych mohla sehnat ze diky

jakoubka
18. srp 2010

@denousek -vedlejší účinek jsem měla jen jeden a to pár dní sucho v ústech 😉
jj,zhubla jsem 😉 5 kilo za 14 dní a ani se to nevrátilo zpět ,snad jen kilo 😉
Brala jsem to nepravidelně,jen když jsem si vzpoměla 😀
A určitě něco seženeš na netu 😉

denousek
autor
20. srp 2010

jj noprave shanim a nic ☹( chci to jen na mesic a nemuzu niv sehnat .-(( ale diky ☹
@jakoubka

ygreen
20. srp 2010

mě tedy po meridii nic nebylo a zhubla jsem 12kg z a3 měsíce, ale pak to hupslo zase zpátky. A nějaký důvod proč to stýhli z prodeje tam je, tak bych se po tom léku tedy nepídila. A adipex je svinstvo.

denousek
autor
22. srp 2010

@ygreen no jooo ale tak ty legalni bez predpisu ale prave vubec nezabiraji ☹ i kdyz pozmenim zivotospravu a jidelnicek.proste mi to nejde... ☹ uz jsem nestastna..

ygreen
22. srp 2010

@denousek to já chápu, věř mi, ale vem si, co vše musely tyhle dva léky způsobit, že je zakázali prodávat! Byly dost drahý a léky na hubnutí farm. firmám dost vynášejí. Počítám, že kdyby způsobovali jen drobnosti, tak to dopíšou do příbalového letáku, nebo to nechají pod dozorem lékaře. Ale když je úplně stáhli z prodeje.... 🤐

denousek
autor
22. srp 2010

@ygreen nojo ale to taky si myslim ze prave to pusobi na kazdyho jinak ne...četla jsem i u nekoho ze absolutni spokojenos a u nekoho zase silene stavy jen po 3 dnech....no to bych musela prave vyzkouset ... no ☹(

ygreen
22. srp 2010

@denousek já taky byla spokojená, i když se mi to potom vrátilo. Pokud prostě nezměníš způsob života - tak jak se všude doporučuje, tak se ty kila stejně vrátí.