Metody hubnutí, co zaručeně funguje?

rebelka1991
5. čer 2014

Co zaručeně funguje? co máte vyzkoušeno a opravdu zabralo? Pilulky na hubnutí,cviky,dieta...

rebelka1991
autor
5. čer 2014

Chci zhubnout alespon 5 kg,cvičím 2X denně 2X sedy-lehy,chodím běhat po večerech a odpoledne na proocházky,kila stále dolů ale nejdou.

berenika39
5. čer 2014

@rebelka1991 ještě dobře jíst🙂. máš nějak plus mínus připravený jídelníček? určitě to půjde. pohyb je základ, to máš, tak jen třeba naladit jídlo?

llluckaaa
5. čer 2014

Podle mě je nejlepší sladit správný pohyb, dobrou výživu, dostatek spánku a žádný stres 🙂 Pokud by za těchto podmínek hubnutí nešlo, nechala bych se prohlédnout u dr., jestli není někde zdravotní problém.

nikollita
5. čer 2014

Na mě funguje jedině dělená strava podle Kořínkové 🙂

jamia
5. čer 2014

Hlavně vydržet 🙂 Někdy ten start není tak rychlý. Moje kolegyně vždycky fňuká, že už přece dva týdny žije zdravě a ještě nemá ani kilo dole... to by ji človšk zabil 😀

jenny.kay
5. čer 2014

Mně se teď osvědčilo hodně omezit sladké a bílé pečivo a nepřejídat se na noc. Hned jsou dvě kila dole. Teď už potřebuju jen zpevňovat, takže se chystám na běh.

ffiinnkkaa
5. čer 2014

Jíst pravidelně aby si tělo zbytečně neukládalo tuky, pestrý jídelníček, hodně zeleniny, ovoce. základ je pitný režim a pohyb...jinak to nepůjde..není to o dietě, je to o změně životníhos stylu 😉

sarkad2856
7. čer 2014

@rebelka1991 Pravidelná strava, nejíst tučné, bílé pečivo, sladké.Více zeleniny,ovoce dopoledne a hned to pujde ,na pití vodu s citronem a nebo čaje bylinkové , přidáš nějáký ten pohyb a výsledek je zaručený 😉

danielama
7. čer 2014

Určitě funguje mléčná dieta Rajka Dolečka, rychlý a velký úbytek za krátký čas. Mám to ověřeno sama na sobě. Ale určitě to není zdravé hubnutí a pokud se po jejím skončení člověk vrátí zpět ke svým stravovacím návykům, jojo efekt zaručen. Já ale změnila komplet jídelníček i po tom, a kila mizí dál 🙂

nuvialab
13. čer 2014

Hlavně pravidelnost a důslednost. Vyhýbat se sacharidům a bílé mouce. Jíst hodně zeleniny, masa a kvalitních tuků. Pít dostatek čisté vody (ráno je super na nastartování organismu sklenice vlažné vody s citronem). A zařadit dostatek sportu.

Všemožné diety, kdy jíte jen jednu určitou potravinu nebo snad jen pijete sice mají účinek, ale ne trvalý ..... maximálně se podepíšou trvale na vašem zdraví. :-/

Chce to jen vůli a změnu životního stylu. Nebrat to jako něco, co musím ....

tulikiss
13. čer 2014

@rebelka1991 80% hubnuti je jidelnicek, nikdy neprecvicis spatnou stravu.

kocour1
13. čer 2014

Jo také bych potřebovala zhubnout aspoň pět kilo🙂...to je klasika. Já osobně jsem zastáncem zdravé a vyvážené stravy...prostě jíst všechno, omezit sacharidy (pečivo, přílohy) na dopoledne a odpoledne a večer už jen zeleninu a maso (bílkoviny)...ale moje kamarádka teď zhubla neuvěřitelných 12kg tím, že pila proteinové koktejly... je toho na internetu docela dost. Asi to nebude úplně nejzdravější hubnutí, ale podle mě to opravdu funguje a když se tam správně dodrží postupné navrácení k normální stravě, nemusel by hrozit ani jojoefekt...princip je v tom, že piješ proteinové koktejly (čím více procent, tím lépe) a jíš k tomu jen nějaké druhy zeleniny (tu bez cukrů)...no a pak postupně nahrazuješ zpátky koktejly jídlem bez sacharidů...jak to probíhá po ukončení diety a zda se při návratu sacharidů dostaví nějaký větší nárůst váhy nevím...zatím vidím jen první dvě fáze, které u dvou mých kamarádek zabraly.-).

alyssa18
13. čer 2014

Já jsem zhubla tak, že jsem naprosto změnila životní styl a cvičila se sporttesterem, který hlídá tepovou frekvenci, díky které vím, že spaluju tuky. Váhu si kupodivu držím i teď, po dvou letech, co už skoro necvičím a v jídle často zhřeším.

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rada26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moonbeach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz