Mléčná dieta - přidá se někdo?

blannie
9. pro 2012

Ahoj, před lety jsem 13 dní držela mléčnou dietu a nastartovalo mi to hubnutí, zhubla jsem cca 15 kilo. Teď po porodu mi nějak chybí sebekázeň, zato kil mám na rozdávání, takže se do ní zas hodlám pustit, a pak najet na jídelníček od Havlíčka, který mám sestavený na míru, a na cvičení s Jill. Najde se někdo, kdo se chce taky vymanit z nepravidelného režimu a začít konečně hubnout, ne to jen odkládat "na zítra"??? 😎 Bohužel mi nejde jen o pár kil navíc 😢

wendulka25
13. pro 2012

Ahoj, a o co jde v té mléčné? V těhu jsem přibrala 21kg ty mi teda šli hned dolů ale 2měsíce před těhu jsem nabrala 8kg a předtím taky nějaké. Teď mám 69 a chci zpět na svých 59 a konečně obléct něco ze svého obrovského starého šatníku.

pajoslava
16. pro 2012

Ahoj holky, ja bych se moc rada, pridala, ale po Vanocich, protoze mame ted naplanovane rodinne seslosti a nechci se vymlouvat na dietu (uz to tak jednou bylo 😀) Takze chci zacit po Novem roce...

blannie
autor
17. pro 2012

@wendulka25 Ahoj, já taky v těhu přibrala 21 kilo, 10 se mě ještě drží :( Jde o to, že se jí pravidelně pětkrát denně... jídleníček tady http://mlecnadieta.info/mlecna-dieta-jidelnicek/ je to docela razantní, ale začne se hubnout, a když pak člověk pokračuje v "normálním" zdravém stravování, tak to jde dál, alespoň u mě 😉

@pajoslava Ahoj, tak to je super... já to teď taky nezačala, takže můžem pak začít spolu 😀 Potřebuju parťáka 😅

pajoslava
17. pro 2012

@blannie Oki, takze po tech po Novem roce? Zacnu urcite.. Ja jsem v tehu pribrala sice jen 12 kg, skoro vse to slo pak hned dolu, ale nabrala jsem vse pozdeji ☹ S malou jsem nebyla schopna (a stale nejak nejsem) pravidelne jist, takze jsem treba cely den nejedla a pak se prezrala... Do toho jsem se uklidnovala sladkym, takze jsem to jela fakt ve velkem. Potom jsem i drzela tu dietu od Antonie, slo to dolu, ale jakmile jsem skoncila, tak jsem zacala fakt zrat! vice jak predtim a vse se okamzite vratilo ☹ Pred tehu jsem poprve v zivote fakt zhubla (vzdy jsem byla oplacana) a citila jsem se paradne. Jen tim, ze jsem zmenila stravu, jedla pravidelne.. jenze to jsem chodila do prace, kde jsem byla hlidana kolegyni, diky ktere to vse zacalo.. V tom nejlepsim, kdy jsem se citila fakt skvele jsem ale otehotnela 🙂

wendulka25
17. pro 2012

@blannie @pajoslava Tak po Novém roce jdem do toho? 🙂 tady tu dietu znám ale ještě jsem ji nezkoušela a hlavně spousta těch dní je podobných tomu jak jím ted takže to pro mě nebude zas tak razantní 🙂 A dnes na váze už bylo 68. Zatím to šlo dolů to kilo i přes jezení cukroví. 😀

marketkaa
4. led 2013

Ahojky, já tady tu dietu držela loni a zhubla za 3 dny 3 kila, pak už jsem to nevydržela a musela si dát něco sladkého protože mi bylo slabo. U této diety jsem normálně sportovala a to je ta chyba. Správně by se u této diety nemělo sportovat a mělo by se vypít nejméně 3l vody... Ale klidně bych ten první den vynechala =) Už jste s dietou začaly? =)

kinguse
6. led 2013

ahoj holky,já jí držela v listopadu!...vzdala jsem to asi 10.den 😝 Zhubla jsem "jen" 4kg,hrozně jsem to cítila na oblečení,ale taky jsem to pak dost rychle nabrala zpět,takže u mě jojo efekt bohužel funguje 😠 Ale kdo po ukončení téhle diety udrží stravu v přijatelných kolejích,tak myslím,že hubne dál! To víte, vánoce se projevily 😀

blannie
autor
6. led 2013

@pajoslava
@wendulka25 Ahoj holky, tak Vánoce za námi, poslední dobroty jsou snad taky už pryč, tak co kdybychom zítra začaly??? Neplánuju držet úplně na 100%, i když se o to budu snažit, jde mi spíš o to zvyknout si na režim a zkrotit rozežranost. Hlavně už se sebou fakt musím něco dělat... pak se vrhnu na cvičení s Jill a Havlíčka 🙂

pajoslava
7. led 2013

@blannie Ahojky, ja si uz do kalendare zapsala, ze zacnu pristi pondeli.. nechces pockat? 🙂 Me totiz asi ted o vikendu ma prijet navsteva, tak jsem si rikala, ze by to byl des, kdybych jedla neco jineho a tak. Tak jsem si prave ode dneska naordinovala cviceni s Jill, plus samozrejme nejakou lepsi stravu a pak cviceni prerusim a najedu na tu mlecnou.

blannie
autor
7. led 2013

@pajoslava tak jo, mě se to v podstatě taky hodí víc od toho příštího 🙂

baileyssska
9. led 2013

ahojky holky, od kdy budete držet tuto dietu??? od pondeli co bude?? Kdyby nevadilo držela bych s vámi 🙂) v těhu jsem nabrala 20kg, ted mam jeste po 2,5 mesicich cca 10 nahoře, ale před těhu jsem nabrala jeste 4kg takže musím tak těch 13 aspon dolu 🙂

kilonka
9. led 2013

@baileyssska
Tak jsem se vrátila z procházky babička hlídá a já mám chvíli pro sebe. Opět procházím net a hledám zajímavá témata. Tady už diskutuji v jiném tématu a toto jsem otevřela klepnutím vedle. To co tady holky píšete je naprostý nesmysl. Tuto dietu znám, neboť jedna kamarádka ji aplikovala na sobě. Samozřejmě nezhubla, ale navíc skončila v nemocnici na kapačkách. Než něco tak hloupého uděláte přečtite si o ní něco. Tuto dietu sice vymyslel Rajko Doleček, ale také jsou tam stanoveny velmi přísné podmínky na jídlo. On sice tvrdí, že se zhodí snadno 13 kg, ale tak jednoduché to není. Dieta je sice velmi oblíbená, ale spousta ji používá bezhlavě a pak má zdravotní problémy. Uvědomte si, že z fyziologického hlediska není možné zhubnout za týden více jak 0,8-1 kg. A ten 1 kg je opravdu maximum. Je to dáno minimálním příjmem, který jedinec musí mít pro zajištění bazalních funkcí. Tak neblbněte. Divíte, že jsem tak chytrá. No je to tím, že jsem si to nastudovala v knížce co jsem si nedávno koupila. Taky jsem se na to zeptala doktorky a to mi to potvrdila. Dkonce tu knížku taky má a moc ji vychvalovala.

ludva
9. led 2013

Prostě mi to nedá a také musím reagovat 🙂
Naprosto souhlasím @kilonka. Nedávno jsem absolovovala výživového poradce, také jsme tam probírali mléčnou dietu a je to naprostý nesmysl. Nehazardujte s vlastním zdravím 😲

alzaxxx
12. led 2013

Ahojte holky MLÍKAŘKY 😀
Na tuto dietu už se dlouho chystám...🙂 A chtěla bych jí vyzkoušet...🙂 Protože mám za sebou 3těhoteství a zůstalo mi cca 10-12kg nahoře...a do léta bych je ráda sundala 🙂 Nejmladší syn má 13měsíců...a já si řekla,že sźe sebou začnu něco dělat nejdřív rok po porodu 😉 Takže už je nejvyšší čas...🙂 Jinak měřím 154cm a vážím cca 58,5kg. Vím říkáte si,že to není moc...,ale já vím jak jsem vypadala bez těch 10kg co mám navíc a na moji výšku je těch 48-50Kg optimální!!! A jelikož už další děťátko neplánuji tak to chci sundat napořád a snad si to i udržet!!! Taky mám na nohách,zadku a břichu strašnou celulitidu...je to hnus...☹ po dietě až uvidím kolik sní zhubnu chci začít cvičit podle Jillian Michaels a mám doma Orobitrek tak i na něm začnu zase jezdit...🙂 Takže asi tak..."o mě" 😵 😅

@baileyssska
@blannie
@pajoslava
@kinguse
@wendulka25 Takže holky kdy začneme??? 😀 V pondělí 14.1.2013??? 😉

@kilonka
@ludva No vám chci říct...každá dieta je nezdravá...nebo aspon většina...a myslím si,že začít sní může každej....když mu bude u dity nějak zle nebo něco tak sní jde přece kdykoliv přestat né???? 🙂 Ale to co tady píšete holkám,které jsou odhodlané to zkusit...není moc dobré...☹ člověka to moc nepovzbudí....

kinguse
13. led 2013

Holky,jen pro upřesnění, je to dieta,u které se opravdu rychle zhubne,ale opravdu pozor na jakýkoli pohyb! Snadno se udělá špatně. Je velice nízkej příjem potravy a kazdej vydej pocitite 😖 U té diety se hodně vylucuje voda,takze pocitově dost hubnete. Bohužel se spaluje i tuk i svalova hmota. Po ukončení diety telo opět začne vodu zadržovat a na cm se to pozna. Každopádně sama jsem zkusila a nikoho neodrazuju!!!! Já skončila 10.den,začlo se mi dělat zle 😝 Takze já to doporučuju jako dobry zacatek pro stažení žaludku a pote začít se zmenou ke zdravému jídelníčku! Všem preju,aby se jim podařilo nejaké to kilco zhubnout a hlavne si to udržet!!!!!! Držím vám palecky!

baileyssska
13. led 2013

alzaxxx: Dnes jedu na nákup pro potřebné suroviny a zítra začínáme 🙂)

baileyssska
13. led 2013

@alzaxx: také takhle měřím, dokonce 153 měřím 🙂 a uplne souhlasím s váhou, ja mela optimalni vahu 45, ale těch 47-48 mi nevadí ... Ja mam sice po porodu 2,5mesice ale už nekojím a chci zhubnout..... Přibrala jsem 20kg... ted mam 60-61... Tak se těším jak to půjde dolu, snad..

ludva
13. led 2013

@alzaxxx Samozřejmě, že jsem nechtěla nikoho odrazovat od hubnutí. Spíš naopak!!! Sama mám 3 děti, zjara jsem zhubla asi 7, 8 kg a jsem za to moc ráda. Jen tím, že jsem trošku upravila stravovací návyky 🙂 Myslím si, že je tahle dieta nanic. Je to můj názor, potvrzený odborníky, ale samozřejmě je to každého věc 🙂 Držím palce, ať splní Vaše očekávání 🙂

kinguse
13. led 2013

@ludva na jednu stranu s tebou souhlasím. Je to jednostranná dieta a nic zdravýho,ale na druhou stranu, ne každá umí ze dne na den změnit stravovací návyky a změnit jídelníček a hlavně stáhnout, s prominutím, rozežraný žaludek 😀 Já myslím,že tohle je dobrý nakopnutí! Ale opravdu všeho s mírou a jakmile se bude jen trochu dělat zle, je lepší něco tělu dodat.
A ještě jedna věc, je jasný,že každý odborník tuhle dietu odsoudí. A nikdo taky neřekl, že je to zdravá dieta. Ale upřímně,která z nás si nepřeje co nejrychlej a nejjednodušejc zhubnout 😀

baileyssska
15. led 2013

Tak ja jedu druhý den a zatím paráda 🙂 hlad nemám a cítím se dobře 🙂 tak uvidime jak to půjde dál 🙂

poupatko8
12. únor 2013

@baileyssska ahoj prosímtě chci se tě zeptat zda jsi vydržela a jaký byly vysledky..

poupatko8
12. únor 2013

Ahojda holky, přemýšlím že bych začla s Vámi alespon si nastartovala metabolismus a pak začla jíst pořádně.. už jsem zoufalá jak se mě ty mrchy kila držíí.. Měřím 158 a vížím 70kg

baileyssska
12. únor 2013

@poupatko8 ahojky ja to držela 5dní, ale to proto že jsme meli oslavu a tak jsem to dobrovolne přerušila 🙂 chci začít znova tedkon.

za tech 5 dni jsem zhubla 3,5 kila a zatím se nevratili 🙂 ... a jim vcelku normalne 🙂

ted chci začít znova 🙂 tak se můžeme domluvit a začít společne 🙂)

poupatko8
12. únor 2013

@baileyssska no tak to je super že se nevrátily a teda pěkně jsi zhubla.. no to bysme mohli to bych byla ráda... 🙂 A budem si sem každy den přispívat a nebo si uděláme tajnou jako zamčenou?? a nebo na fb tajnou🙂

ninika123
20. pro 2014

Už tu dlouho nikdo nic nepsal co se týče mléčné diety. Ja bych to chtěla zkusit, až po porodu samozřejmně, ale je mi jasné, že po miminku budu mít co dělat, než se dostanu do původní formy. Což se mi asi nikdy nepovede s mými kily 😀

našla jsem recepte na mléčnou dietu: www.mlecna-dieta.cz

Už jste někdy zkoušely? Kolik jste zhubly? doporučujete tuto dietu? nejsou nějaká rizika?