Mléčná dieta, zkoušela ji některá z vás?

agneska7
23. dub 2013

Holky zajimalo by me jestli jste to uz nektera zkousela? A jake byly vysledky ? Já bych do toho sla kdyz je to jen na 13 dni 🙂

marcelkap
23. dub 2013

Já jí zkoušela. Nebylo to tak hrozný, docela v pohodě jsem to vyržela, mlíko mi nevadí. Je to už dva roky, takže si to nepamatuju úplně přesně, ale myslim, že jsem shodila asi 4-5kg.
Jakmile se ale najíš normálně, tak máš minimálně půlku zpátky - to je jasný, protože touhle dietou se akorát vyprázdníš a nic v sobě v podstatě nemáš.
Já osobně bych jí moc nedoporučovala, maximálně pokud se chystáš třeba na nějakou akci a potřebuješ splasknout narychlo. Ale určitě to nemá nějakej dlouhodobej efekt.

mombree
23. dub 2013

taky jsem zkoušela, je to teda cca dva roky. v půlce jsem nemohla vidět ani tvaroh ani vařený maso :D ale dokončila jsem ji a zhubla jsem tenkrát 8 kg. Držela jsem to i se spolupracovnicí, ta byla taky nějak o 8 kg menší. Je to asi tím, že jsme obě dost před dietou jedly :D proto tolik kilo dole. Mě to nějakou dobu vydrželo, než jsem to nabrala a jí taky. takže já jsem pro.Chtěla jsem to začít držet potom ještě nekolikrát, ale to už jsem nezvládla, vždycky jsem to porušila.. :D

agneska7
autor
23. dub 2013

@mombree
@marcelkap dekuji ja se na to chystam od zitrka ale nevim jak vydrzim ten prvni den 🙂 a tech 8kg by se mi teda hodilo sice nejdu na zadnou akci jen se chci aspon na chvili citit dobre no a budu doufat ze se nedostavi jojo efekt 🙂

mombree
23. dub 2013

když se potom nezačneš přímo přejídat tak by ti to mělo vydržet 😉

kalteherz
23. dub 2013

mléko kravské zahlenuje střeva a může to udělat i neplechu 😨

zvargova
23. dub 2013

babi zkoušela všelijaké diety a akorád si s tím posrala život...

laska.nezna.hranic
23. dub 2013

souhlas s marcel. mám ji za sebou dvakrát, vždy šlo dolů pět kilo, ale přirozeně se to po pár týdnech vrátilo.

kdo je na mléko zvyklý, určitě s tím problémy nemá