Naše hubnutí po porodu

zuzla32
19. čer 2012

Tak holky dáme se do toho a ať máme plno uspěchů a jsou z nás zase kočky 😀 Už se těším na naše společné výsledky

zuzla32
autor
19. čer 2012

😀 Během dne přidám foto a váhy a míry ať víte na čem jsem na co musí nutně dolů 😉

misssutko
19. čer 2012

Tak už jsem tu 🙂

zr.ska
19. čer 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? už 5. týden cvičím podle těhle stránek: ...cviceni-doma.cz... a jde to dobře. je to zatím vždy tak na 15 minut denně a výsledky jsou zatím dobrý, cca -2kg za měsíc. Hlavně cítím jak se tělo po porodu pěkně zpevňuje. Taky jsem si koupila inline brusle a jezdím s kočárkem, ale to je spíš takovej relax 🙂 Jinak měřím 163cm a mám teď 67,5kg. Takže nutně musím dát ještě nějaké to kilčo dolu. Ale s kojením ty kila jdou zatím docela sami... 😉

misssutko
19. čer 2012

Já měřím 153 cm, mám 53 kg.Po porodu mi zůstalo 6 kg nahoře a taky bych je chtěla dát dolů. Chtěla bych si zpevnit postavu, jsem povislá jak 80-ti letá stařenka ☹ . Míry :93-74-95 (prsa-pas-boky)

zuzla32
autor
19. čer 2012

No já měřím 162 cm a mám momentálně 75kg 😒 jinak dneska zase cvíčo tak uvidíme jak to půjde dolů...chtěla bych schodit minimálně na 61-62kg

zuzla32
autor
19. čer 2012
zuzla32
autor
19. čer 2012

@zuzla32 No tak to je momentálně má postava 😕

zr.ska
20. čer 2012

@zuzla32 Dobré ránko, neboj, ono to půjde 😉 Budou z nás zase kočky 🙂 Jinak moje míry z dneška jsou 95-73-103. takže potřebuju dát někam do pryč tu mojí velkou pr..l 🤐 Naposled jsem byla hubená když mi bylo asi 16 a nejedla jsem 😢

zuzla32
autor
20. čer 2012

Holky až budu mít chvilku tak jsem dám dietu kterou jsem držela...je fakt dobrá jíte všchno po 3 hodinách a po týhle jsem nenabrala schozená kila ,já ji teda teď nedržím protože kojím ale až nebudu zas ji bude držet těch 14 dní pak týden pauza a neomezovat se v jídle a pak zase 14 dní🙂)

zr.ska
20. čer 2012

@zuzla32 Já se teď snažím jíst podle toho jídelníčku od ing Havlíčka, který koluje na internetu. Akorát jsem si přidala množství, protože právě taky kojím. Ale alespoň vím co kdy jíst...🙂

misssutko
21. čer 2012

Ajá si pořád říkám, že nebudu jíst vůbec nic, protože si dám jablko a mám kilo nahoře :-/ . Před pár lety se mi podařilo zhubnout 30 kg a teď se mě ty mrchy drží a ne a ne jít dolů ☹

zuzla32
autor
21. čer 2012

@misssutko Jablko si nedávej po tom je brzo hlad 🙂

misssutko
21. čer 2012

@zuzla32 😀 příjde mi, že mám hlad po všem 😀 . Během dne též přihodím nějaké své fotky, ať v tom nejsi sama 🙂

misssutko
22. čer 2012

Fotky přidám dneska 🙂, včera jsem to nestihla ☹ . Ale musím se pochválit, před chvílí jsem stoupla na váhu a mám o 1,5kg míň než před 4dny 😀

janickao
22. čer 2012

Tak 3tí den poctivě Zumbu a přítel ráno přišel, že mám břicho trochu menší, ted ještě nožiska 😀

kosticka32
22. čer 2012

Ahoooooooj tak jsem tady 🙂Ta fotka je nutná,nechci vás vyděsit holkýýýýý 😀

zuzla32
autor
23. čer 2012

@kosticka32 Prosimtě není :DDD to jsem sem dala jen aby jste pak viděly výsledky jak jsem vypadala před a po 😉

zuzla32
autor
23. čer 2012

@janickao jo Zumba je prý taky dobrý 🙂 asi by mě taky bavila se kroutit....já teď cvičím na orbitreku a poprvé co jsem cvičila 10 minut tak jsem šla za manželem celá ufuněná a povídám mu tak co už jsem štíhlejší 😀

zr.ska
23. čer 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska zkusila cvičení 30 days shred, o kterém je tady taky jedna diskuze a musim říct, že super. Doufám, že budou vidět výsledky. Dneska se taky asi vyfotím, ale ani se na tu fotku snad radši nebudu dívat, je to fakt hrůza... 😠

janickao
23. čer 2012

@zuzla32 😀 Co ti řekl? Jak cvičím zumbu tuky se zmenšují, ale váha je stejná, tak já nevím asi jsem byla tak vytahaná 😀

zuzla32
autor
23. čer 2012

@janickao No řekl mi ..no jasně 🙂 ty jsi štíhlá porád!!!No kdybi mi řekl že ne tak mám asi větší chuť cvičit a dělat se sebou něco!!:D

zuzla32
autor
23. čer 2012

@zr.ska hmmm to zní taky zajímavě....mrknu pak co to obnáší..ale Orbi je Orbik🙂)) na tom mám oskoušené že mi fakt pomůže na všechny partie těla

zuzla32
autor
23. čer 2012

@kosticka32 no supééér a co jak ti jde cvičení???

zuzla32
autor
23. čer 2012

Holky přiznávám se :(((((( já nemám čas cvičit a strašně mě to štve...já na to vlezu a Robí to snad ví a začne brečet AAAAAAAAAAAAAAAch joooooooooooooo ,ale příští týden mám doma muže 3 dny takže si dám pěkně 30minut a né 10...JÁ TĚM ŠPEKŮM UKÁŽU 😀

kosticka32
23. čer 2012

@zuzla32 😒 noooo nic moc,dneska čásek nebyl,trochu jsem si pocvičila s Emí,ležím na zádech a mám jí na holeních a houpem se a tak,hele 10min blbnem a cítím břuch,pak jsem jí šla uspat a jakože se na to vrhnu a usnula s ní 😒 zejtra spálím kalorie při nedělním velkém úklidu a v PO doufám zas vlezu na stroj,je to peklo s tou malou🙂

zr.ska
24. čer 2012

@zuzla32
@kosticka32
Tak to ten můj prcek se za mě asi natolik stydí, že mě nechává vždy tu půl hodinku v klidu ať se pěkně zapotím 😀
Holky když jeden den vynecháte tak se nic neděje, hlavní je vydržet a alespoň 3x týdně se hýbat... 😉 Myslím, že i tak to bude mít účinek, jestli jste se 9 měsíců vesměs flákaly jako já 😅

kosticka32
25. čer 2012

No tak já mám angínu tudíž cvičení teď nehrozí sakra :( ale já vás doženu páááák 🙂jj je to fakt 9měsíců nám to pumpijdo rostlo tak za měsíc se ho asi nezbavíme 🙂

zr.ska
25. čer 2012

@kosticka32 Jeee chuděrko to znám, před těhu jsem mívala angínu 3x do roka, je to dost nepříjemný...tak pěkně odpočívej a kulíruj se 😉
Jinak holky dneska jsem se vyfotila, abych pak viděla změny...tak doufám že nějaké budou. Dneska už mám odcvičíno...na to cvičení vůli mám, ale na zddravou stravu nějak ne :(

zr.ska
25. čer 2012

Jo a dneska jsem si objednala kompresní kraťasy...jestli někdo koukáte na Jste to co jíte, tak tam to doporučovali na hubnutí zadku a stehen. S tím mám největší problémy... ☹ Tak jsem zvědavá jestli pomůžou...

kosticka32
25. čer 2012

@zr.ska já v těhu s Kubíkem 2x řádnou 40tky horečky,ale co se narodil jsem nemarodila 3roky!!!a s malou takhle hned:(ale už funguju,je mi dobře,slepičí polívka se dodělala tak to mě postaví na hnátky🙂Jaký kraťasy,kde za kolik? 😀 mnooo já potřebuju hodně břicho mimo všeho 🙂