Naše hubnutí po porodu

zuzla32
19. čer 2012

Tak holky dáme se do toho a ať máme plno uspěchů a jsou z nás zase kočky 😀 Už se těším na naše společné výsledky

zr.ska
25. čer 2012

@kosticka32 Polívka určitě zabere 😉 Ty kraťasy jsou na stránkách insportline, mají je za 710 Kč. V TV říkali, že pokud má někdo takovouhle hruškoidní postavu, tak vždycky shodí vršek a spodek je pořád stejnej. To je přesně můj případ. Ty kaťata mají pomoct tomu spalování...snad zaberou. 😉 Břicho mi snad zmizí cvičením, ale toho zadku se asi jen tak nezbavím.

zr.ska
28. čer 2012

Zdravím, tak jakpak pokračujete? Já se včera zvážila u mamky a mam 1kg nahoře 😀 ale v pase -1cm a přes stehna -2cm, tak nevim proč to kilčo hore, kde se stala chyba...

misssutko
30. čer 2012

Ahojky. Já cvičím jak blbá, ale míry mám furt stejné ☹ ☹ ☹ . Kila se mě furt drží. Ale já těm mrchám ukážu 😀

kosticka32
1. črc 2012

@zr.ska ono je možné že ze začátku budeš plus páč vytváříš svalovou hmotu 😠

kosticka32
1. črc 2012

Holky jak se vám chce cvičit v tomhle pařáku?neni to sebevražda???já mám teda ještě týden ATB:( pak asi týden nebudu a pak snad bude počasko ok,a já zase od znova začnu:( 😝

misssutko
1. črc 2012

Já v tomto horku necvičím. Snažím se kurýrovat. dostala jsem hnisavou angínu ☹

zr.ska
1. črc 2012

@kosticka32 ahojky, no ze mě dneska doslova kapal pot na zem v tom vedru. Ale jedu podle jednoho plánu na netu a musim cvičit každý den 30 dní. Když vynechám, tak musím začít znovu...takže se vždycky raději přemůžu a tu půl hodinku vydržím. 😉 Pak si dám sprchu a cítím se skvěle 🙂
@misssutko Chjo holky koukám, že angína vás dostala obě...tak přeju ať se jí brzy zbavíte... 😉

kosticka32
1. črc 2012

@misssutko tak a´t jseš brzo fit 😉
@zr.ska jooo to jsem slyšela no o tomhle cvičení,tak to se do toho pak pustíme

misssutko
1. črc 2012

@zr.ska
@kosticka32 Díky kočky 🙂

darjeeling
2. črc 2012

ahojte, super, že je vás toľko, čo sa zaujímate o zdravú výživu, kuknite na facebook, nájdete tu veľa tipov a receptov k zdravej životospráve...stránku zatiaľ rozbieham, ale už teraz sa máte na čo tešiť http://www.facebook.com/tajemstvihubnuti.cz stačí dať like a všetky novinky sa vám zobrazia, pekný večer prajem.Jana

zuzla32
autor
7. črc 2012

😒 Mě se tááák nic nechce

kosticka32
7. črc 2012

@zuzla32 to znááám,ale už mám dobraná atb až na trochu rýmu se cítím skvěle,takže můžu opět začít
😠

janickao
7. črc 2012

Tak mám úspěch z 56,7 za 14 dnů 55,3 🙂 A to cvičím jak se mi zachce, baštím co se mi líbí ale když pohyb tak do mrtva 😀

zr.ska
8. črc 2012

@janickao Tak to je super 😉 A kolik by jsi chtěla dát ještě dolu? Já bych 55 brala všema deseti, hlaně si to pak udržet. Já naštěstí doma nemam váhu, tak se alespoň nemusím stresovat, že váha dolu třeba nejde. Ale cm dolu jdou. Já už jsem v půlce toho 30 denního cvičeního a pomalu ale jistě mi mizí celulitida, takže jsem nadšená 🙂

janickao
8. črc 2012

@zr.ska Na 51, to budu spokojená, a ještě zpevnit břicho, zadek mám z podpatků ten nemusím 😀 My taky váhu nemáme tak vždycky se váhu dovídám na plazmě 😀 Já taky jsem měla první cm dolů a pak až váha 😀 Držím palečky at ty tvoje představy výjdou 🙂

zr.ska
9. črc 2012

@janickao 51 bych taky brala, to jsem měla někdy v 16 letech 😀 To jsem nevěděla, že z podpatků je pevnej zadek, já myslela, že jsou jen pro okrasu a na zničení nohou 😀

janickao
9. črc 2012

@zr.ska No jak jsem nenosila pdpadky, tak zadek ala mexická vlna, ale od té doby co je nosím a jsem v nich třeba celý den, tak zadeček jako v 15 😀

kosticka32
11. črc 2012

Jako to se nedá,jak je kluk doma tak lítám jak hadr na koštěti ale na cvíčo nemám čas🙂s nim ne prostě:(

andelka
11. črc 2012

@kosticka32 já taky nemám čas, nebo spíš energii. Když mi jeden z nich nebo oba usnou, tak se většinou snažím spíš najíst/okoupat/pověsit prádlo...než cvičit 😒 zapomínám svačit a pak to doháním sladkým 😒 naštěstí váha drží a nepřibírám. Ale jak přestanu plně kojit a budou se dát oba hlídat, tak nějak na podzim, tak chci chodit plavat a možná i cvičit, potřebuju prostě pravidelně mít čas a klid. Tak snad se to povede.

Jinak mám 160cm, momentálně 63kg. S touhle váhou jsem těhu začínala, ale potřebovala bych tak 60maximálně, to se cítím už docela dobře. S prsama asi nic neudělám, no břicho by zpevnit chtělo a celek taky.

I když kojím, tak se snažím jíst skoro všechno. Neprošel mi jen hrášek, červená čočka a nektarinky. A kvůli malému vaříme celkem zdravě. A kvůli mimču se snažím jíst pestře.

kosticka32
13. črc 2012

Tak holky jak to jde🙂Já dnes ráno šla kolem váhy a tak jsem na ní stoupla a hlásím -4kila sakra dobrý,neni to nic moc na mě vidět to cvičení prostě chybí,ale já to nějak nedokážu zařadit do denního plánu :((((((( jsem na sebe ale naštvaná

andelka
13. črc 2012

@kosticka32 -4 je bezva 🙂 já zhubnout 4kila, tak jsem splnila svůj cíl 😅 jen se dokopat, ach jo.
Jediné cviky které dělám pravidelně jsou Kegelovy 😀

kosticka32
13. črc 2012

no kdybych chtěla být jako ve 20ti musela bych zhubnout 40kilo 😀 to by byl sen ale i když mít 50kilo je moooooc mě postačí 70kil 😉 a ani jsem to nečekala,nesmím hlavně zase je hned nabrat,musím přehoupnout tu hranici a pokračovat!!!!!

andelka
13. črc 2012

@kosticka32 to dáš, určitě, jsi na dobré cestě 🙂
no já mám jako ve 20ti 😅 bohužel 😝 já nepotřebuju mít 50kilo, jednak si nepamatuju ani kdy jsem tolik měla, možná na základce 😀 , druhak bych vedle manžela vypadala jak tintítko. Ale max 60 bych brala, to se cítím už hodně dobře. A o to jde, že? cítit se ve svém těle dobře 🙂

kosticka32
13. črc 2012

@andelka přesně cítit se dobře,takže mě čeká moooc dlouhá cesta,nejvíc zhubnu přes vánoce 😀 už se na ně i těším

janickao
18. črc 2012

Už je to lepší, ale pořád to není ono 🙂 Na ten bordel okolo se nekoukejte... dcérka byla vzhůru... 😀

hanah4
31. črc 2012

Dobrý den,zkusila sem skoro vše a tady jsem zhubla www stihli cz.Je to v Ostravě a lepší přístup nezažijete.Nakonci 3měsíční kury mi ješte udělali hezký učes a vyfotili proměnu.Můžete tam hubnout po jednom nebo ve skupince.Já sem šla do skupinky a hubli jsme víc než jednotlivci.Byla sem obtloustá-né přímo tlustá a ted jsem fakt štastná.12kg za 3měsíce nejsou tak moc,ale fakt vypadám uplně jinak.Jestli máte taky s něma zkušenosti pisněte.Překvapil mne věk terapeutky..vypadala hodně mladě,to jediné mi moc nevyhovovalo a navíc její štíhlost,ta mně fakt štvala🙂

blahova_andrea
31. črc 2012

Ahoj holky...když vás tu tak čtu...nemáte nějaké zaručené typy na hubnutí a zpevnění břicha? Kromě nezdravě prováděných sklapovaček...? Celkem bych teda potřebovala trošku pohubnout a hlavně zpevnit, ale z toho břicha mám obrovskej mindrák. Nad některýma fotkama se už i směju, protože to vypadá, že do měsíce budu rodit další... 😀

zalaretti
7. srp 2012

S hubnutím žádnej problem 🙂 , po porodu šlo vše hned dolů... 🙂

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz