Neera-detox, máte zkušenost?

luciky
31. kvě 2013

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kůrou www.neera-detox.cz ? dneska začínám 1.den, tak bych si chtěla s někým vyměňovat zkušenosti a podporovat se

tavor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baboo313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sonajl
22. bře 2016

@baboo313 mela bych zajem, kde by bylo mozne predani v praze?

gabi151
6. dub 2016

@lenamacak
Ahoj 🙂 chystám se taky na neera detox, mužů se zeptat, s jakou dietou jsi navázala? Resp. co si potom jedla? děkuji 🙂)

aaa
9. dub 2016

@gabi151 Ahoj, já začínám dneska. Uvidím jak to půjde, zatím mám cíl vydržet alespoň tři dny. Co jsem vyčetla, tak po skončení detoxu první den nebo dva ovocné/zeleninové štávy, pak postupně přidat mixované zeleninové polévky. Něco je popsané v letáku, který mám k sirupu.

baboo313
9. dub 2016

@sonajl - nepsala jsem vám IP, případně mě kontaktujte na mailu baboo.b(at)seznam.cz

waisinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saladin
13. dub 2016

Ahoj, potřeboval jsem shodit pár kil, a pro začátek jsem koupil 7 denní kůru. Musím říci, že nápoj je už po třech dnech dosti nechutný, ale zase na druhou stranu, fakticky jsem za ten týden nepociťoval hlad. Pil jsem jenom Neeru a do toho denně asi 1/2 l vody, neměl jsem potřebu více. Byl jsem za tu dobu na dvou delších vyjížďkách na kole a dva 8km běhu. Poslední den jsem cítil nedostatek energie. Zhubnul jsem jsem z 91kg na 83kg při výšce 183cm a nyní po týdnu jsem nabral 1kg, ale upravil jsem denní dávky a jím naposled v 18 hod. Druhý den po kůře jsem dal běh na 10km a musím konstatovat, že jsem se vznášel. Mohu jenom doporučit. 😉

Zdeněk

zuzslabova
30. kvě 2016

@waisinka stále je nabídka aktuální? Dekuji.

dendysska
10. čer 2016

Já leto držela neru, schodila 4 kg a nabrala zpět 1 kg, je pravda, že jsem občas měla zel. polívku, tak to nebylo tak drastické .... zatím se mi váha drží ....

zuzslabova
14. čer 2016

@waisinka stále mate kůru k dispozici?!

zuzslabova
14. čer 2016

Koupím min. 7 dni kůru. Dekuji za připadne nabídky.

zuzslabova
14. čer 2016

@tavor stále prodavate?

janaandjana
15. čer 2016

osobně využivám Piperine forte. obsahujé hlavně pepř a piperinu - výtážek z pepře cayenského.
Dobrá detoxikace a podpora na hubnuti

levante
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monika1293
17. srp 2016

Ahoj holky já mám 90kg a rozmyšlam či si to mám zakoupit. Chtěla bych zhubnout alespoň 20kg. Mám si to koupit? A jak ste to užívali? Jedli ste něco či jen to pili. Děkuji za odpověď. 🙂

levante
18. srp 2016

@monika1293 Ahoj. Moje kamarádka tak zhubla 7kg. Ale upravila i jídelníček a začala cvičit. Neera by ti mela pomoct nastartovat metabolismus na hubnutí. Já to chtěla taky zkusit. Ale prostě nechutná mi. Kdybys chtěla 7denni kůru o 300levnejsi, jednou nacatou, napiš.

monika1293
18. srp 2016

@levante Ahoj děkuji za odpověď. Jo potřebuji trochu změnit svoje tělo. Jo mnela bych zájem. Kolik by to stálo???

monika1293
18. srp 2016

@waisinka a cena by byla aká ??????

levante
19. srp 2016

@monika1293 750 i s poštou. Mela bys to na sedm dni. Neeru a kayensky pepř.

levante
19. srp 2016

@monika1293 jinak jestli ji budes chtít. Pisni mi SZ a domluvíme se.

veronika162
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaccistar
14. zář 2016

ahoj holky, tak moja skúsenosť... dala som to na 7 dní.. 160 cm / 61 kg.. po 7 dňoch 57,7 kg, ale samozrejme to sú vyprázdnené črevá.. chcela som skôr očistu ako hubnutí a to si myslím, že fungovalo.. nápoj chutný, bolesti hlavy žiadne, zvracanie žiadne.. ale som zvyknutá zdravo jesť a držať občasné pôsty, takže pre mňa to bolo fakt jednoduché. Doporučujem.

zakovak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luuucatko
4. led 2017

@zakovak Ahoj, mám zájem.

zakovak
5. led 2017

@luuucatko Ahoj, už je prodaná. Děkuji za zájem!

80marge
5. led 2017

Ahoj holky, tak já po 3 letech dnes začala s Neerou 10dni tak držte palce. Není tady náhodou taky někdo kdo začíná na podporu ? Nejhorší to bude večer kdy se vrací partner z práce...

dolezalova.terezka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkapoli
6. led 2017

@80marge ahoj,ja taham uz štvrtý den, ale môžme sa podporovať,pomôže to

kaccistar
6. led 2017

@80marge ja už ho mám tiež doma, ale začnem až v pondelok, pretože presne kvôli partnerovi, ktorý už má nakúpené na víkend, čo všetko uvarí a asi by nepochopil, že jesť nebudem 🙂 takže ja až od pondelka, 10 dní. 🙂 držím palce! ja už som mala raz 7 dňovú a super 🙂