Neera-detox, máte zkušenost?

luciky
31. kvě 2013

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kůrou www.neera-detox.cz ? dneska začínám 1.den, tak bych si chtěla s někým vyměňovat zkušenosti a podporovat se

sarusa
21. čer 2015

@mdous tak to máš božský úbytek.Já po 10denní Neeře pouze 3-4kg dole.

sarusa
21. čer 2015

@petrushka32 V návodu i na webu píšou,že u delší kůry návrat 3denní,že 4den už můžeme jíst cokoli..já to dodržela a paráda..ale je pravda,že v prvních dnech jsem měla chuť jen na polévky 🙂

medved09
22. čer 2015

Ahoj,
včera jsem začala (chtěla jsem zkušební 3 dny) a asi toho nechám - hlad nemám, ale večer jsem měla takové bolesti hlavy, že jsem zvracela - příííšerně. Pak zimnice. Nakonec jsem si musela vzít prášek na bolest (to jsem se asi moc detoxikovala). Nyní je vše OK, ale bojím se, aby mi zas večer nebylo zle - máte někdo obdobnou zkušenost? Zatím jsem si po probuzení dala Psylium a slanou vodu a rozmýšlím, co dál...
Díky za rady.

petrushka32
22. čer 2015

@medved09 první den, jsem měla hlavu jako střep, zimnice, byla jsem ko, pak jsem se z toho vyspala, je to prvotní šok pro tělo, pak mě občas někdy po ránu mírně bolela hlava, ale jinak ne. Radím vydržet, pro mě byl první den uplně nejhorší..pak jsem si říkala, tak ještě jeden den, ještě jeden..🙂

petrushka32
22. čer 2015

@sarusa já vím, že se to píše, já dodržela tenhle delší návrat, protože to dělám přímo pod dohledem výživového poradce😉

medved09
22. čer 2015

@petrushka32 Díky Nakonec jsem to nevzdala a pokračuji. Ale včerejšek byl fakt děs. Snad se to nebude opakovat 🙄

petrushka32
22. čer 2015

@medved09 držím pěsti

medved09
22. čer 2015

@petrushka32 dík. Nakonec jsme se po poradě s manželem domluvili, že dám ještě dnešek - zatím jsem OK. a od zítra oba společně dáme 6 týdnů neeru místo večeře. Hodně sportujeme a 50-60 km na kole bych asi s neerou nedala. A děti se těší, že jezdíme. Takže kompromis.

sarusa
22. čer 2015

@medved09 jj to je rozumné....taky o tom uvažuju..místo večeře je to v letáčku jako jedna z variant

marcelahut
12. črc 2015

Ahoj, mam objednáno nezačíná taky někdo

martjjja
13. črc 2015

Prodám litrovou sedmidenní Neeru i s pepřem, nová, nenačatá - 850 plus pošta, případně osobně čb.

mirdza
14. črc 2015

Začala jsem v pondělí 13.7. Před rokem jsem držela 6 dní. Cítila jsem se dobře, neměla jsem hlad. Čekala jsem i úbytek na váze. Za celou dobu - 1,5kg, a to mám z čeho brát 🙂 . Ale pomohlo mi to se nastartovat k zdravému stravování. Což mi ale přes zimu moc nevydrželo. Tak to chci zopakovat.
1. den úplně v pohodě. Neera mi chutná, neměla jsem hlad a cítila jsem se dobře. Pila jsem každou hodinu asi 200ml Neery a mezitím vodu- 1,8l za den.
2. den jsem už odpoledne měla hlad a hlavně různé chutě. Chtěla jsem vydržet 10 dní, ale po dnešku budu ráda, když vydržím ještě 3. den.

pajuska321
15. črc 2015

Ahojky., o 10 denním detoxu už uvažuji delší dobu,ale nevím zda se to dá zvládnout,když dělám pouze noční a to 12hodinové směny a to např. 3dny noc a 3dny volno.Ještě potřebuji poradit jaký čaj se popíjí a hlavně kdy, a to psylium kdy si mám brát když okolo 8hodiny chodím spát,vstávám zhruba okolo 15-16hodiny a od 18hodiny jsem už v práci.Nemohu tam pořád chodit na záchod,tak budu za každou radu vděčná.

mirdza
16. črc 2015

Psylium beru dopoledne asi zarovnanou polévkovou lžici do vody hned vypít, jinak je z toho takový rosol. Nabude to na objemu, ale neprohání to, alespoň mě ne. Ráno po probuzení piju teplou vodu s lžičkou mořské soli. Je to hnus. Pomáhá mi si představovat, že piju teplou polévku. Pak je ale dobré být blizko WC. Tak 1-2 hodiny bych se od něj moc nevzdalovala, pak už celý den dobrý. Problém v práci bych viděla ve velkém pití. Já chodim na malou opravdu často. Vypiju tak 4 l (2 l neery a 2l vody z kohoutku). Čaje žádné nepiju. Před spaním beru 2 kapsle triphaly, existuje i triphala čaj. Začala bych určitě ve dnu volna a vyzkoušela to. Každý na to reaguje jiňak. Moje kamarádka to vzdala během 1. dne, že ji je z toho úplně blbě. Mě to chutná a cítím se dobře. Objevuje se bílý povlak na jazyku a v puse mám nepříjemnou pachuť. Dnes je nov, je to dobré na detoxikaci. Pak už Měsíc dorůstá a to už tak dobré není. Je lepší začít, když couvá. Držím palce. I tři dny vydžet je zážitek 🙂. Dnes vydržím 4. den a uvidím co dál.

hanagrossova
21. črc 2015

Pořád přemýšlím,kdy začít.
Mám neeru na deset dní. Sestřenka mě strašně straší jak je to hnusný a jaký měla migrény.
Mám z toho trošku strach,ale začnu.Říkám si,že zítra. Piju zelený ječmen a taky noball a to mi hnusný nepřijde. Tak snad zvládnu i neeru. Chtěla bych dát dolů nějaký kila co mi zůstaly po dětech,ale hlavně jsem je na brala spíš po porodu během posledního roku. Nevím čím to. Jak je nejlepší začít?
Děkuji za rady.

medved09
22. črc 2015

@hanagrossova já tedy měla první den večer migrénu jak hrom. Zvracela jsem o 106 a byla fakt hotová. Další den ale OK, vydržela jsem 3 dny a nyní máme i s manželem systém, že od pondělí do pátku máme poslední jídlo okolo 15 hod (ovoce, jogurt, salát) a pak v 19 neeru místo večeře. Cítíme se skvěle, kila jdou dolů (i když kvůli těm to nedělám, jde mi spíše o očistu, kila jsou příjemný bonus). Držím palce, každý reaguje jinak. chce to ale dost pít tekutiny k té neeře - já myslím, že jsem to ten první den podcenila...

babilo
8. zář 2015

Začala jsem neeru držet od pátečního večera na , dnes je úterý, což znamená že jí držím 4.5 dne. Chuť nic moc,ale když se tam dá spusta citronu s dužinou, je to ok. Neera kuru jsem si koupila na 10 dní, zítra budu přesně v polovině...první den byl v pohodě, žádný chutě, nevolnosti nic, druhy den se přidala silná bolest hlavy a pocit na zvracení, kvůli hlavně jsem nemohla usnout. Ráno jsem se probudila a vše bylo pryč, v práci jsem byla pomalejší a přišla si jak z jiného světa, říkala jsem si že to asi nedám. Dala jsem. Dnes v práci všechni v pohodě, skvělá nálada, akorat nastoupil hlad a chuť, snažím se je ignorovat, věřím že i tohle přestane, krize jsou prý kolem 3. a 4. dnu, pak by se to mělo srovnat. Tak uvidime zitra...Jinak se citim naprosto skvele, mam jasnejsi mysl. A ted uz jen vydrzet!

grimm
15. lis 2015

Ahoj všem.....já držím dnes třetí den javorový detox, tedy místo nápoje neera používám jen javorový sirup...měla jsem v úmyslu přejít na neeru a dotáhnout s ní do deseti dnů ale přiznám se, že příspěvky zde mě docela vystrašily, jestliže je chuť nevábná tak z toho mám obavu, užý takhle to jsou muka, mám stále hlad a slaná voda po ránu, no tak to vůbec nedávám.....

martjjja
24. lis 2015

Holky, zůstaly mi tu tři balení litrovky i s pepřem, kdybyste některá chtěla, tak 850 za kus.

josefina79
1. led 2016

Zdravím. Neprodáváte prosím někdo Neera Detox ze lepší cenu než doporučená? Klidně načnuté balní. Chtěla bych zkusit tu kůru na 7 dní. Díky!

aaddeellaa
5. led 2016

Zdravím holky, neplánujete někdo začít? Já už mám objednáno a na 7 dnů a chtělo by to parťáka. 🙂 Plánovala jsem začít v pátek, ale jak jsem zde četla, tak se má začít, kdy měsíc couvá a to vychází na neděli na 17.1., tak jestli se někdo odhodláte, dejte mi vědět a můžeme to prožívat spolu. 😉

kkacca
5. led 2016

@aaddeellaa ahoj, já už začala, dneska mám 3. den a nějak mě to nebaví teda 🙂

kalo
5. led 2016

@kkacca Pak prosím napiš výsledky a pocity! Mě neera velice láká, ale bojím se nějak příliš velkého váhového ubytku. Normálně vážím max. 47 kg 😅 Stačily by mi ty 3 dny...

kkacca
5. led 2016

@kalo já to už dělám po x tý, cca 10dnů, člověk splaskne je lehčí, cítí se líp, kilo dolů nic extra

aaddeellaa
6. led 2016

@kkacca Ahoj, a je ti špatně nebo něco? Já čekám balíček dneska a právě se na to pořád jaksi připravuju. 🙂 Mám trochu obavy.

kkacca
6. led 2016

@aaddeellaa ahoj. nene, vůbec denně u toho běhám nebo cvičim a v pohodě, ale já nejsem citlivá na tyhle věci...

sarusa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kkacca
11. led 2016

neprodáváte prosím někdo Neeru?

martjjja
18. led 2016

@kkacca Já mám volnou, jsem těhotná, takže ji v nejbližší době nevyužiju. Litrovka za 800 plus pošta, i s pepřem, nová, neotevřená.

sarusa
18. led 2016

Prodám 2x kůru NEERA DETOX - 500ml a 300ml=kůra na 5dní!...zdarma přidám Čistící čaj a čaj z List Senny... Balení jsou otevřené - přelito z 1l balení..Expirace je do 20.11.2016..