Neera detox - máte zkušenosti?

jana_x
6. pro 2013

Ahoj máte tu někdo zkušenosti s touto kůrou? http://darzprirody.cz/neera-detox/vse-o-neera-d... díky J. 🙂

bbn
7. pro 2013

@jana_x kdyz se nad tou dietou rozumne zamyslis, tak ti musi byt jasne, co je to zas za kravinu, jedine co zhubnes bude svalova hmota, naopak do sebe narves prilis mnoho cukru. A navic, je to fakt hnus, malokdo to opravdu vydrzi, coz se vubec nedivim, vzhledem k te (ne)chuti.

jana_x
autor
7. pro 2013

@bbn Ona to ale není dieta ale detox organismu - slibuje to zbavit tělo odpadnich latek. Proto se ptam na nazory, zkušenosti. 🙂

suzanna123
7. pro 2013

@jana_x zkušenost nemám, ale jak tak na to koukám, tak to silně připomíná "dietu" mnohých amerických celebrit. Akorát k citrónu a cayenskému pepři přidávají javorový sirup - hádám, že to vyjde o dost levněji a princip a efekt je stejný

jana_x
autor
8. pro 2013

@suzanna123 díky, takže to bude nanic, já chtěla detox organismu a zbavit střevo odpadních látek 🙂 né dietu amerických celebrit 🙂

suzanna123
8. pro 2013

@jana_x tak určitě tě to i pročistí. Akorát mi přijde zbytečné kupovat tu kúru - pochybuju, že je tam něco lepšího než ten javorový sirup, ale určitě to bude o dost dražší.

mixxinka
10. kvě 2014

Na nic to rozhodně není... škoda že o tom píší ty, co o tom nic neví ☹ Je to skutečně super detox celého organismu, většinou bez vedlejších účinků. Skvělé pročištění - o dietě to skutečně není.

lamarika
10. kvě 2014

@jana_x používám stejný detox, jen od jiné značky a mohu jenom doporučit. Cítím se pak líp a "splasknu" 🙂

sofle
14. kvě 2014

Tuto očistu držela tchýně, vydržela 15dní, cítila se prý perfektně, vůbec nebyla unavená, naopak plná energie, a ještě k tomu shubla o 9kg. Pak pomalý návrat k normální stravě a žádný jojo efekt. Takže super.

hojda
14. kvě 2014

@jana_x Pokud chceš vyčistit střeva, tak ráno na lačno lněné semínko rozmleté a sklenici teplé vody s citronem, nebo se pak čistí střeva spodem a to je kompletní průplach je to speciální terapie.

petulej
1. bře 2016

@lamarika můžu se zeptat jaký detox používáš? 🙂

kaci_87
13. bře 2016

Já jsem vyzkoušela jak javorový sirup tak nápoj Neera a dle mě je to jedno a to samé. Stojí to i stejné peníze (alespoň u nás). Zhubla jsem za 10 dní sice asi jen 2kg (nevrátila se), ale ubylo mi dost centimetrů tuku - ne svalů. Navíc jsem se cítila lépe i psychicky když jsem to vydržela. Je to dost o hlavě, hlad jsem necítila ani jeden den. Existuje kniha "Desetidenní očista" kde je to dost popsané a jsou tam zkušenosti a pocity mnoha žen.

alenaadela
14. bře 2016

Na hubnutí vám mohu doporučit emulips a slim drink jsou to super přírodní produkty (jen bylinky)já zhubla po porodu úplně vše co jsem nabrala a navíc4kg pod to takže jsem byla moc spokojená a navíc jsem plně kojila.a navíc emulips anýz ještě mléko zkvalitní a podpoří laktaci🙂

alenaadela
14. bře 2016

Pokut máte zájem jen o detoxikaci organismu která by se měla dělat dvakrát do roka a to na jaře a na podzim tak zkuste Factor Base Detox-čistě přírodní. je to 20denní kůra, tablety se užívají 3x denně ale jde to upravit na 2x denně takže balení 60tabletek by vám pak vydrželo na 1měsíc, ale my doma užíváme 3xdenně a vyhovuje nám to🙂

janall30
22. čer 2018

Ja to jednou zkoušela s javorovym sirupem a nechutnalo mi to, tak jsem dnes první den po ukončení medove verze.za 6dni 2,5kg.prvni den hrůza bolesti hlavy neprijmne stavy, tak to večer skoncilo hermelinem s hranolkama.rekla sem si, ze bych to nedala, tak jsem si dovolila krom nápoje denně i půl kg melounu a půl kg ananasu, tak jsem to zvládla v pohodě a mela jsem k tomu i hodinu na kole a bruslich.do nápoje jsem si michala psylium. Chtěla jsem to držet i dnes ale ten pocit dat si už nějaké normální jídlo byl silnější.obdivuji všechny co vydrží jen o te vode.to bych mela samozřejmě výsledky lepší.spis si to zkuste první s medem nebo javorem, jestli to dáte.je spousta lidi kterým to nesedne a pak se snaží prodat nacnute baleni.

sunrain
22. čer 2018

Držela jsem vydržela a bylo to fajn. Člověk se cítí mnohem lépe nejhorší jsou první 2-3 dny. Na chuť si člověk zvykne. A normálně jsem přitom vařila obědy a vůbec mě to nelákalo... Kila dolů jsou plus ...