Obezin, vyzkoušely jste tento přípravek?

tercie
31. črc 2012

Chci se zeptat, jestli jste tenhle přípravek na hubnutí některá vyzkoušela, a jaké s ním máte zkušenosti. Dostala jsem na něj tip od kamarádky, která ho společně s manželem užívá, a moc si ho chválí, ale ráda bych znala víc názorů, než se rozhodnu, jestli do toho jít.
Díky 🙂

tercie
autor
1. srp 2012

Nikdo nezná??? 😕 😕 😕

eficenka
1. srp 2012

v příbal. informaci je psáno, že půmže v rámci vyvážené stravy a pohyb. aktivity...
TAkže pokud jen chcete užívat přípravek beze změny stravy a pohybu, tak nepomůže....
A pokud změníte stravu a pohyb - klidně s kočárkem, tak kila půjdou dolů i bez drahých přípravků,
to sou jen taháky na peníze 😀

tercie
autor
1. srp 2012

@eficenka tak z toho už jsem vyrostla, z představy, že to půjde dolů jen kvůli zázračným prášečkům 😀
Jenže já mám problém se v jídle omezit, tak jsem myslela, že by mi to pomohlo jíst méně...
Proto mě zajímají zkušenosti i někoho dalšího 😉

jijitka
1. srp 2012

@tercie Zkušenosti s přípravkem nemám, ale na omezení množství jídla nemusíš kupovat drahé prášky (nevím tedy kolik stojí), ale stačí vláknina (rozpustná ve vodě nebo v kapslích). Nebo jednoduše vypít před jídlem sklenici vody.

tercie
autor
1. srp 2012

@jijitka taky jsem o ní přemýšlela 😉

kabatek1
17. srp 2012

Připojuji svoji zkušenost s užíváním Obezinu : Dostal jsem se k němu před dvěma měsíci a mohu říci jen pozitiva. Na počátku kúry jsem měl 100 kg a nyní mám 92 kg. Bez žádné změny pohybové aktivity. Jen prostě méně jím, ale nehladovím. A hlavně jsem přestal mít chuť na sladké. Tomu jsem dříve celkem holdoval.Cítím se o hodně lépe ve všech směrech. Nikdy dříve jsem žádný takový přípravek neužíval, ani mě to moc nezajímalo. Až mě přesvědčila manželka, která zhubla s Obezinem 6 kg za 7 týdnů. Mohu všem Obezin doporučit.

jitka38
24. lis 2012

Ahoj.Ráda bych Obezin vyzkoušela. Nevím už kudy kam. Po smrti manžela jsem nabrala kila a nejdou dolů. Můj lékař mi nechce pomoci, prý i mám nějak poradit. Nezkoušela jsem žádné léky, žádné náhražky potravin,ale přece bych to chtěla zkusit. Má někdo s tím ještě zkušenost?? Napište

bohunka30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bohunka30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baileyssska
9. led 2013

Mohu se zeptat kolik Kč stojí obezin??

bjetka
26. led 2013

Ahoj no dejme tomu tak acc 590 kč ale nejsem si na 100 pro jista

kajalka
26. led 2013

Holky, měla bych ho na prodej, kdyžtak IP.

bjetka
26. led 2013

Ahoj Holky mužete psát do soukromé diskuze

bjetka
26. led 2013

🙂

bjetka
26. led 2013

🙂 Ahoj Holky já mám 5 kg dole a co vy?

baileyssska
5. únor 2013

ja ho včera začla psat, tak uvidime 🙂)

ivson
19. únor 2013

Ahojky,
po listopadové operaci prasklého žaludku jsem přibrala 10 kg 😢
Přála bych si zhubnout,jen nevím,zda mohu Obenzin po takové operaci.
Nevíte někdo,zda by mohl ublížit?
Děkuji za info 🙂

zuzanka294
4. bře 2013

já užívám TRF ze štíhlí.cz plus jejich jídelníček a zhubla jsem 14kg za 3měsíce bez námahy.Obezin jsem nezkoušela

vendy69
15. bře 2013

obezin jsem vyzkoušela dokonce 3 krát denně 2 tb. a nic, zkoušela jsem u rapsbery, lipoxal,po tom jsem dokonce opřibrala 😎 tak že jsem přžesvědčená, že jsedině se nepřejídat, cvičit, rotoped, běh, nebo eliptical, a pak to jde. vynechala jsem uzeniny. jestli někdo zhubnul po práškách, tak mu závidim, na mě nefungují 😠 a kladné příspěvky dost často píší zástupci firem prodávající onen zázračnýpreparát

lm1982
26. kvě 2013

http://www.vitalita.cz/obezin?v=14479&_fid=fiji zrovna objednávám, tak jsem zvědavá 😕

gabka32
28. kvě 2013

s Obezinem zkušenosti nemám, jen připomínka k diskuzi... nezdá se vám divné, že pisatelé příspěvků, kteří Obezin chválí, se registrovali právě v den přispění do diskuze a pak už nikde ani řádku???? tipla bych, že to tak zcela objektivní nebude 😉

chalibda
25. čer 2013

Já jsem se registrovala docela dávno a Obezin musím taky pochválit 🙂 asi záleží na tom, co od něj člověk očekává. Můj problém je rozežranost. Po obezinu mám menší hlad, ale bez diety by to samozřejmě nešlo, jen mi jde dieta lépe vydžet, ale je hnusně drahý. Možná by nějaká obyč vláknina fungovala podobně, zkoušela jsem psylium, ale to tak nefungovalo, s jinou nemám zkušenost

lucipisek
4. črc 2013

ahoj holky,tak jsem skoro 4 měsíce po porodu,váha 126 kylo,dnes jsem obezin obědnala,dám vědět jak na mě působí,vždycky jsem byla silnější ale ne tolik,mam skušenosti s dietama od 9 let věku,dnes je mi 24 a jsem na tom takhle,jojo efekt se dostavil i s redukční dietou,tak uvidíme 😉

dieta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dieta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sun85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karrel
14. říj 2013

od července mám dole asi 8,5 kg, Obezin funguje, s blížící se zimou a Vánocemi mám ale strach, že to naberu zpátky, nemáte někdo zkušenost jak funguje Obezin After diet? prý je na zabránění jojo efektu. poraďte prosím.

karrel
15. říj 2013

s obezinem after nemám zkušenost, Obezin mi pomohl shodit, zatím jen 5 kilo, ale po měsíci užívání i to stačí, after vyzkouším, napíšu

kajalka
15. říj 2013

@karrel Schíza 😀 😀 😀

alka60
9. únor 2014

Rozhodne nebrat jsou to vyhozene penize.Vaha dolu nejde po Vavocich spis nahoru.Ani 3 krat 2 nefunguje.Naopak pisou ze srovnava cukr,ale me sel cukr trochu nahoru.Proto nebrat a spis nezrat!!!!!!!!!!!!!!!