Obezin, vyzkoušely jste tento přípravek?

tercie
31. črc 2012

Chci se zeptat, jestli jste tenhle přípravek na hubnutí některá vyzkoušela, a jaké s ním máte zkušenosti. Dostala jsem na něj tip od kamarádky, která ho společně s manželem užívá, a moc si ho chválí, ale ráda bych znala víc názorů, než se rozhodnu, jestli do toho jít.
Díky 🙂

mamasaurus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
9iva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veru1808
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
antymania666
22. dub 2014

@baileyssska ja kupovala za necele 300,- 90 tablet

jarod
21. zář 2014

Užívám Obezin tři dny a 2,5 kg mám dole, Obezin mi umožňuje jíst méně, polovinu porce a nemám hlad, to byl hlavní důvod, proč jsem si ho koupil, na stránce lékárny AVE je momentálně v akci za 499,- Kč a to jedno balení, druhé je zdarma, takže mám 180 kapslí na měsíc, kdy beru 2 před každým jídlem, jím třikrát denně a nemám hlad ! Vřele doporučuji!

pupavenka
29. led 2015

@jarod ahoj, chcem sa opytat, ako si spokojny s obezinom po dlhsej dobe a ci sa kilecka nevratili naspat. Pekny den 🙂

jarod
29. led 2015

pupavenka, zvykl jsem si jíst méně, jen, co je třeba pro žití :D Takže spokojenost, vytratila se i chuť na sladké, ne, že nikdy, ale méně. Váhu si držím. S Obezynem jsem byl spokojený.

rocknelluska
11. led 2016

Kupují zde a 3 ks dobrá cena www.prozdravi.cz

janaandjana
29. led 2016

ja doporučm pro hubnutí výtažek s pepře - piperin.
Přečtete si o tom trochu na Internetu

anetmarie
11. bře 2016

Za mně vyhozené peníze,i když jsrm neměla tolik hlad,tak jsrm při jeho užívaní byla pořád nafouklá a necítila se dobře.Raději omezit příjem kalorii a více pohybu a jde to i bez drahých prášku.Kdyby někdo měl zájem,ráda prodám zbytek prášku.