Orbitrek Platinium. Jste s ním spokojeni?

maarie
16. črc 2008

Ahojky,
chtěla bych si koupit něco na cvičení,zaujal mě Orbitrek platinium,nemáte s ním nějaké zkušenosti?Aby to nebylo nějaké poruchové atd. 😠 U nás v okolí není nikdo,koho bych se mohla zeptat,tak to zkouším takhle.Díky

nobody
16. črc 2008

ségra to má, zavolám ji a napíšu

maarie
autor
16. črc 2008

Nobody,díky. 🙂

nobody
16. črc 2008

takže prakticky doslova: " ze začátku mě to bavilo, ale je to naročné šlapat půl hoďky a strašně ten orbitrek rachotí takže se při tom nemůžeš koukat na tv,ale určo je to dobrý na posilování, ale musíš dřít "

🙂 tak
a já jenom dodám, že to vypadá jak kdybys jezdila na běžkách (teda s menším odporem) ..což běžky jsou záhul
a ještě můj dodatek ... prvních 15 minut je cvičení naprázdno (spalování sacharidů) - občas na to lidi zapomínají

nemáš zaco

sonoga
16. črc 2008

ja mam doma nieco podobne. len od inej firmy. kupila som si to, ked som bola asi v druhom tyzdni tehotenstva. takze to som ani nevedela, ze som tehotna. cudovala som sa, preco mi je tak zle a nechce sa mi cvicit, ked v posilovni som to zboznovala. tak sme to mali doma viac ako 9 mesiacov, vesali sme na to hocico. ale teraz sa uz pomaly do toho dostavam. mali sme aj bicykel stacionar, ale ten ma tak nebavil.

nobody
16. črc 2008

jo a další telefonát ... prý to drží, ale moc na tom necvičí .... jediná chyba je hlučnost, ale jak říkala, za ty prachy je to asi normální
víc neporadím

maarie
autor
16. črc 2008

Nobody,no právě,ta hlučnost. 😒 Máme mimíska,tak aby z toho neměl šoky.
Sonoga,a od jaké firmy máš ty ten orbitrek?Pořád zatím hledám a nevím. 😒

emjee
16. črc 2008

no nasi maju doma tiez nieco podobne a sada na to prach 😀 najviac km som na tom urobila ja, mala som fazy ked sa mi chcelo vstavat rano o pol hodinu skor a zacvicit si

problemy:
z nicoho nic na vacsom stupni zataze ako 2 to ide hrozne tazko, akoby presmykovalo 😝
jeden cas sa slapanim vytacala skrutka na jednom "pedale" a clovek aby sa bal, ze si nabije drzku 😀

nobody
16. črc 2008

emjee ... a ta skrutka nevypadla co? 😀

maarie ... anebo kvůli té hlučnosti magnetický rotopedy anebo cyklotrenažéry..ale za jiný peníze no 🙂 bych napsal jednu firmu, našeho společníka, špičkovýho na trhu..ale emjee by to smázla jako reklamu beztak 😝

emjee
16. črc 2008

nobody meno firmy muzes napsat, ostatni info si pak dohledame treba pres stryce gugla 😉

ono ta skrutka tam bola natocena v takom smere ako sa slape, miesto v protismere, takze fakt hrozilo, ze vypadne a niekto si prinajmesom rozbije nos

nobody
16. črc 2008

dobře emjee ... já se tak těšil, že to bude smazaný 😀
Fitham --- firma jest 🙂 a strýček google není extra potřeba 😝

joo, ono je to srandička, ale kdyby to povolilo, tak by to bylo špatný 😉 😀

svoma
16. črc 2008

Ahoj,taky mám Elliptical (to je dost podobné) a teta má Orbitrac a je opravdu děsné,jak je to hlučné,jsem to chtěla k tv ,ale to se nedá,takže jedině tak se sluchátkama v uších.

laada
16. črc 2008

Ahoj já mám Olpran a jezdila sem první 3 měsíce pak nadšení opadlo a z kola se stal "domácí sluha" na odkládání prádla 😀

nobody
16. črc 2008

maarie .... kdyžtak si dej crosové trenažéry a zaměř se na ně, jsou vcelku na dobrý cenový úrovni a tiché
hlavně ať vybereš dobře, ať už cokoliv

laada
16. črc 2008

Jinak hlučný není 😉

maarie
autor
16. črc 2008

Nobody,díky za tipy 😉 ,jdu to omrknout.

laada
16. črc 2008

http://www.horska-kola.cz/eliptical-insportline... asi se to nesmí ale pro představu

renat2
16. črc 2008

Ahoj, nemám přímo orbitrack, ale v podstatě je to to samé, jen od jiné firmy (Olpran). Po operacích kolene jsem byla odkázána v postatě jen na rotoped, což mě samozřejmě nebavilo. Pak sjem zkusila tento přístroj a zatím (musím to za´Tukat) mě to baví. Sice jsem ze začátku musela ještě omezit cvičení (právě kvůli kolenu), ale teď zas každý den poctivě rozpaluju šunky právě na tomto přístroji.
Jako domácí přístroj na cvičení je super, otázka je, kkdy se omrzí.

emjee
16. črc 2008

trochu vyuzijem toto tema 😀 co hovorite na taky ten posilovaci stroj, kde sa stoji a nohy su na takom "skejtiku" (kazda na jednom) a hybe sa nimi od seba k sebe - neviem ako sa to vola, bezalo to jeden cas tusim na topshope

renat2
16. črc 2008

Emjee: zkus dát odkaz, ať víme co to je přesně za přístroj..

robi
16. črc 2008

ahoj,
my máme doma orbitrek od Olpranu a jsme s ním spokojení. Než jsem otěhotněla, tak jsem na něm cvičila denně nebo ob den asi tak 1,5 hod (to jsem se po dlouhé době vypracovala, že jsem tak vydržela) a hodně jsem na tom zhubla, asi 15 kg. Teď se taky chystám začít cvičit, ale ještě mám po porodu nějaký problémy, takže až budu v pohodě, tak začnu. Mě to moc bavilo a hlučný mi to vůbec nepřijde, dívám se při tom na telku a v pohodě, mimčo leží vedle v košíku a manžel cvičí a všichni jsme spokojení 🙂

emjee
16. črc 2008

uz viem - leg magic 😀

nobody
16. črc 2008

emjee ... to je tak na natažení čtyřhlavýho stehenního svalu 🙂 brr
nemají asi roupama co dělat, protože to je komplikovaný ... no fuj

sestri
16. črc 2008

emje...bolia z toho kolená...ale je to účinné.

mirka414
16. črc 2008

aj ja mam jeden pristroj je to ako orbitrek,ale kupovanyvo svajciarsku.je super ani nevrndzi akurat ho momentalne zanedbavam ale inak je to super vecicka,dam aj fotku do albumuako ho vyuziv dcerka 😀

renat2
16. črc 2008

Ja jsem po dvou operacih kolene (pred rokem) a bolest jsem pocitovala jen asi prvni tri dny, coz asi souviselo s mym stavem, jinak to je v pohode. Naopak si myslim, ze je to jeden z pohybu, ktery moc nezatezuje a je prirozeny.

Mirka: Super fotecka male, to bude sportovkyne 😉

moogr
24. dub 2009

Ségra si koupila orbitrek platinum před měsícem od TV Products a zatím nedělá nic jiného než že 10 minut cvičí a hodinu opravuje neustále se rozpadajícího zmetka. Ten kravál dělají pouzdra která nesou brzdící buben(bylo jím zatěžko tam dát ložiska!). Pouzdra se rozpadla po týdením provozu, sice byli ochotní a poslali zdarma nová a i do zásoby, ale jinak katastrofa, opravujeme a opravujeme!!!!