Osmihodinová dieta, držely jste ji?

hlavinka
12. dub 2013

Ahoj holky,

posledni novinka ve svete je tohle http://www.novinky.cz/zena/zdravi/289389-osmiho...
Zatim jsem nenasla skoro nikoho u nas, kdo by to drzel.
Je tady nekdo takovy? Mate vysledky?

Nezni to uplne nelogicky, ale neumim si predstavit, ze bych jedla jen od 7 do 15.
Vetsinou jim posledni jidlo kolem pul seste a kdyz jsem dele vzhuru, mam hlad. Takze kdyby to bylo od tri, to nevim, co bych delala.

Diky za vase postrehy - hlavne tech, kdo to uz treba vyzkousel (aspon tyden) 😉

nellisek
12. dub 2013

Moje známá něco podobného držela. Zhubla velmi rychle 8kg, ale teď má 16kg nahoře. Já držím dietu od ledna, mám dole 13kg, a vím že jediné co pomáhá je pravidelně jíst, klidně i v 8hvečer, a hlídat si KJ. a cvičit. Já jezdím 3x týdně na rotopedu a v poho to stačí a kila jdou dolu. Hodně mých známých hublo podle různých diet, ale vždy jojoefekt. Tělo jak nemá přísun a výdej, tak si vše ukládá. Znám to sama na sobě. Tak že já bych do toho nešla.

memollka
12. dub 2013

Nekoukala jsem na ten odkaz, ale jen když vidim, že tam je slovo dieta, tak je jasný, že je to na nic...Možná to má rychlý efekt, ale určitě ne trvalý...Je třeba změnit stravovací popřípadě i životní režim a to dlouhodobě a ne držet dietu a pak se vrátit ke starým stravovacím návykům. To se kila dřív nebo později vrátí zpátky..jak píše @nellisek jíst pravidělně, menší porce, mít vyváženou stravu a dostatek pohybu...

memollka
12. dub 2013

@nellisek má naprostou pravdu..je třeba změnit stravovací popřípadě denní režim..jíst pravidelně, menší porce, vyváženou stravu (prostě to, co dneska píšou v každem článku o zdravém hubnutí) mít dostatek pohybu a kg půjdou dolu a dole zůstanou...ne jako při dietě, kterou vydržíš držet pár týdnů a pak se vrátíš ke svým původním návykům a společně s tím se vrátí i kg 🙂

memollka
12. dub 2013

safra 😀 ne že bych se chtěla opakovat, mě to spadlo a tvářilo se to tu, že se můj první příspěvěk neuložil 😀

nicolet92
27. čer 2013

Myslím, že stačí jíst menší množství ale o to častěji... Jde o to aby se scvrknul žaludek.. Když se budou držet diety, tělo si vše začne ukládat ( rychle zhubnete ale za chvíli budete mít 2násobek zpátky).. K tomu cvičit, Zumba, aerobic a nebo posilovna...
Jsem těhu, ale po porodu a po konci kojení jdu do toho 🙂