Pár měsíců po porodu mám pořád bříško jako těhule

janesafari
8. únor 2014

Ve zkratce-po 7 šílených hodinách bylo rozhodnuto-prcek je moc zamotaný a špatné OP,tak akutní císař...Tobík byl naštěstí v pořádku,ale já to těžko rozdýchavala a po propuštění s porodnice mě začaly problémy-jizva začala hnisat,týdny sem lítala po doktorech,pak mě znova řezali a pak to začalo zase hnisat-ale donutila sem Dr.,at mě předčasně odstraní stehy,že se budu šetřit,aby se jizva nerozjela...Po třech měsících sem se konečně začala hojit a tudíž sem musela odložit i nějaké cvičení...
Ted mám od porodu 6,5 měsíce a jizva už nezlobí,ikdyž ji občas cítím (táhne a svědí ) 😖 Ale je na čase ze sebou začít něco dělat-a tady sou mé prosby k vám-radte co a jak cvičit...Neustále a čím dál častěji tu ve fotoblocích nacházím Vaše hubnutí,fotky apod...A je to super-všem to hubnutí tak jde-tak vy všechny prosím radte!!!Co není časově moc náročné a co zvládnu stihnout denně doma i venku s kočárkem 😉
Potřebuju se zbavit nějakých 6-8 kg-nemám na to měnit šatník 😅 a zpevnit celé tělo 😝 !!!
Postava není nejhorší,ty kila navíc mám rozložené pěkně všude-jen prsa už teda zase zmizela,ale holky to břicho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nemám žádnou pneumatiku,ale pěkně kulaté břicho-jako sem měla ve 4.měsíci 😅 a to sem byla už celkem kulatá...Dodám i foto
Tak radte-JAK CVIČÍTE A CO JÍTE,ABYSTE SI PO PORODU DALY TĚLÍČKO TROCHU DO PŮVODNÍHO STAVU??? 😀
První fotka je s 15 tt a druhá je ze 40 tt (6 dní před porodem)....a pro srovnání-ted stále vypadám jako na té první fotce ☹
A už se několikrát slyšela,otázky typu:,,Jak to stíhám-tak malé dítě mám a už sem zase tak těhotná?"...Tak holky pojdme a radte rychlé a hlavně učinné cvičení....DĚKUJU 🙂

9iva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janesafari
autor
4. bře 2014

Tak od včera jedu 3 level a ten teda je...uuuuffff......... 😲

vermon
4. bře 2014

janesafari a do zlína by ses dostala???taky bydlim u uh a jezdila jsem do Zl.k vyzivove por.a zhubla jsem 15kg....Hlavně obj .10cm břicho...dělá super plan+cvičení u ní v posylovne ...důležité je mít nad sebou ten bič ....vždy mě zkontrolovala a já měla motivaci ...to hreseni je právě to nejhorší,zhresis jednou a už hresis furt ...

janesafari
autor
5. bře 2014

@vermon ...dostala,ale ted nějak nezbývá čas....A v U.H....bych též měla výž.poradce najít,ne?
UH je pro mě takový záchytný bod-Město celkem dobře znám-10 let sem tam bydlela a sem tam často... 😅

vermon
5. bře 2014

Nevím, hodně jsem se zajímala a nikoho neobjevila...A když ano, chtěl nehorázně peníze.. :-/

tadlen
5. bře 2014

ahoj @janesafari ctu tvou zpravu o ubytku vahy-gratuluju!!!! ja mela 2dny-ne jdouci po sobe nejakou krizi-takze jsem "prasila" jedla co bud a co bylo-ale jedu dal-proste důležite je nevzdavat.urcite mam mene pres paze i stehna-pas zatim ne-ale stridam Jill-bricho a odpocinkovy den.urcite i na sobe vidim zmenu k lepšímu.
co ty?? level 3je masakr-kousek jsem shledla-ale jeji cviceni me strasne bavi 🙂

tadlen
5. bře 2014

@vermon co znamenajh@ nehorazne penize? Havlicek v Pha chce az 15tis a to je nehoraznost.Ja platila myslim docela realnou cenu

vermon
5. bře 2014

@tadlen jen jsem chtela poradit,kde jsem byla spokojena.Platila jsem 1500,- na 3 mesice konzultace a vstupy do fitka v cene...Coz si myslim je hodne slusna castka a vysledky super...

tadlen
6. bře 2014

@vermon jo tak to je vazne paradni cena!!!! 🙂 15kg dole-mas muj obdiv!

janesafari
autor
6. bře 2014

Holky-trošku odbočím... 😝 Včera ve 12:00 to bylo 11 let,co sem porodila Nellu...A maličkému už bylo 7 měsíců a je to pěkný divoch-asi bude brzo chodit !!! Rodím nějaké uspěchané a divoké děti 😀
A včera ještě jedna událost-konečně sme si s mojím byli zamluvit datum-26 .7. se bereme 😅 😉 Je to pro mě zvláštní datum-tak sem ráda,že byl volný !

tadlen
7. bře 2014

@janesafari Tak to moc gratuluju-pak mas uplne tu nejlepsi motivac ija pred svatbou mela 57kg-chtela jsem byt nejkrasnejsi nevesta a hubnutí mi takhle slo.Saty vel 36byly strasnou inspiraci.Tak jo Ti moc preju!!svatba je jeden z nejnadhernejsich okamziku zivota-smim li hovorit za sebe.
ja rano stoupla na vahu 58,7. do konce brezna chci aby vaha byla na 57.5- ma motivace tohoto mesice.

janesafari
autor
7. bře 2014

@tadlen A kolik měříš? Na fotce vypadáš dobře a asi ted máme stejnou váhu...Já měřím 162 cm...A kolik ti-jestli se můžu zeptat?
A svatba to bude uplně maličká-raději investujeme do domečku než do velké svatby-na to už ani nemám věk 😀

tadlen
7. bře 2014

Mam 174cm - to je spravny rodinna svatba je nejlepsi!!! 🙂)

tadlen
7. bře 2014

@janesafari kolik ti je Janesafari?

tadlen
7. bře 2014

@janesafari 29 jeste 9mesicu

janesafari
autor
7. bře 2014

@tadlen Už je to pár týdnů,co na mě vlezla 36 😀 ....Ale stále se cítím na 25- sem se v tom věku nějak zasekla a roky si nějak nepřipouštím 😉

tadlen
7. bře 2014

to je správný !

janesafari
autor
8. bře 2014

@tadlen A kdo mě nezná a neví-tak mě to ani netipne-vždycky sem byla o hodně mladší a ted se to hodí 😀
Když sem čekala Tobíka,každý mě gratuloval k prvnímu mimi a když sem řeklaže mám doma 10 letou dceru (ted už jí bylo 11 )...tak každému spadla pusa 😲 😀
A až se spravím a budu zas na své váze bude to ještě lepší-zase ,,školačka " 😅

tadlen
8. bře 2014

Pravda ze me ta celist padla taky 🙂) j8 presne taky se tesim az budu zase hubenonka a uslysim zase " ze jsem jak holcicka" proste skolacka- a fit. DNESKA jsem po snidani stoupla na vahu ge stejnem obleceni a najedena tak jako kdyz jsem byla u vyzivove poradkyne-tam jsem mela 61,6 a dneska 59,9 a mam o 1,7kg mene a to je za 14 dni dle rozpisu upravenych zivin, a to jsem 2krat mela nechutne praseci dny.vcera jsem 7den nedelala ve volnem rezimu, protoze pak snim na co prijdu. Ale zitra vecer udelam testoviny s krevetami piniovymi orechy a matou ktere jsem videla v tv od ester janeckove a vypadalo to uzasne, a to si neodpustim si nedat 🙂

tadlen
8. bře 2014

Kdyz mam stres a snazila jsem se jej prejist jedla jsem co bud, ted jsem si nakoupila ledovy salat a jim ten, dam nekdy i celou hlavku, ale nejsou to zadne kalorie 🙂)

tadlen
8. bře 2014

@janesafari odpovedi pro jane vyse... Janesafari kojis stale?

janesafari
autor
9. bře 2014

@tadlen 🙂
Nekojím-plně sem kojila 4 měsíce ,pak částečně příkrmy a přesně v 6.měsíci se malý sám odstavil-potřebuje pořádné jídlo 😀 Ted se nedivím,že mě v těhu tak strašně chutnalo a nabrala sem 16 kg-jedlík od malička 😉

tadlen
12. bře 2014

@janesafari Ahoj, dnes se mi sem strašně špatně chodí, dokonce jsem si snad říkalala, že se pár dní nepřihlásím. Pač už 4 den strašně hreším a necvičím !!! Je to strašné,dokonce nemůžu raději ani na váhu, abych něměla zas víc jak 60kg, co jistě mám ☹ přesně tuhle fázi jsem čekala, ale o mnoho dříve! o to bych řekla, že je silnější ☹(((( Začala jsem mít hrozné chutě,takže sním to co mám a pak to dojím ještě něčím řádně nezdravím ☹((((( Dneska po obědě až vyzvednu synka ze školky jdu zas na JIll a zítra mámdomluvený bazén, ale potřebuju zase nutně nějaký popich, motivaci - selhala jsem a to bolí.... ☹
Každopádně prvním krokem jsem si říkala že se přiznám (skoro veřejně) a hlavně sobě !

janesafari
autor
12. bře 2014

@tadlen Takže nejsem sama? 😝 Cvičím teda denně a snažím s kočárkem aspon několik km denně,a začala sem pít vodu s citronem a před jídlem lžičku skořice na spalování a piju L-karnitin ráno a před cvičením a snažím se zmenšit porce a jíst raději víckrát denně-takže snaha je....... 😀...................ALE !!!
Taky mě honí šílené chutě-občas hodím za škran kousek čokolády nebo tak,chodím po kuchyni a po špajsce a koukám co bych snědla !!!Tak teda přemýšlím,čím to je???

janesafari
autor
12. bře 2014

@tadlen Jooo,taky dnes poslední cvičení s 30 day shred a zítra proběhne převážení a přeměření... 😲 No tak uvidíme-na oblečení zatím moc teda změny nepocituju,ale uvidíme
S tou žravou nevím jak zatočit-tak uvažuju že si naložím víc cvičení,nebo více km chůze a nebo běh-ale musím vymyslet teda,co zvládnu u kočárku a nebo brusle-na kterých sem dlouho nestála! 😅

janesafari
autor
13. bře 2014

Včera sem docvičila 30 DAY SHRED.................A dnes ráno převážení a přeměření !!!!!
-2 kg
-1 cm přes ruce
-1 cm přes stehna
-3 cm přes pupek (měřím přes ten největší špéček 😀 )...
Mám radost že sem se pohla tím správným směrem juhůůů... 😀

A dnes začínám 30 RIPPED IN-ještě ani netuším,jak další cvičení vypadá,ale jedu dál + pokračujeme v několika km procházkách rychlou chůzí s kočárkem...To počasí stejně nutí být celý den venku-i prcek je stejně doma protivný,takže s ním sama doma toho moc neudělám 😝 a venku je fajn,když už sedí a kouká...Včera sme poprvé vyjeli se sportákem 😅

tadlen
19. bře 2014

ahoj @janesafari gratuluji-parada!!!!ja se premerovala dnes vaha 58.1 tj. o2kg mene! co do rozmeru pasu-pazi-stehen-boku to slo taky vse dolu!!!! uzasny!!!!!! jeste nemam docvicenou Jill-stridam to-ale pokracuju 🙂 🙂 🙂

janesafari
autor
19. bře 2014

@tadlen Nooo 🙂 taky gratuluju...Ani nevíš jak sem ráda,že sem se tady tím cvičením tak nakopla...Já už dnes 8.den jedu Ripped in....
Jen nevím,jestli ho též cvičit po 10 dnech-má to 4 levely.... 😕

Dnes sem k tomu cvičení chtěla přidat nějaké km-stezku do vedlejší vesnice...Ale počasí nějak nepřeje ☹

kitlinka
12. čer 2014

Holky mám stejný problém a jsem ze Zlína co jsem četla tak jste byli u nějaké vyživové poradkyně?malá má 15m a já mám +5kg než před porodem..ale to břicho:(((dneska opět dotaz na těhotenství:(. Děkuji za každou radu. Budu vděčná, jsem už opravdu zoufalá.

cabalkova
12. čer 2014

Tak ja jsem na tom uplne stejne, mam za sebou sestinedeli a bricho, ze bych mohla jit zfleku rodit... vim, ze nema cenu skuhrat, chce to prestat se prasit sladkym, nasadit lepsi zivotni styl a cvicit... ale jak se k tomu primet, kde vzit motivaci?? Jak jste to delaly vy?