Pijete u hubnutí někdo syrovátku? Prosím o radu

merilllyn
13. zář 2012

Dočetla jsem se, že se může pit před jídlem nebo je možné syrovatkou nahradit jednu celou porci. Děkuji za rady

popellka
13. zář 2012

Ahoj, ano je a mě docela zasytí. Já si ji dávám místo večeře 😉

ivanasvizelova
13. zář 2012

mě syrovátka hrozně chutnají, tak si to piju, když mě honí mlsná 😀 někdy i 5x denně 😀

zdenca6
13. zář 2012

Syrovatka tě opravdu zasytí, ja když me honi mlsná tak chroupu zeleninu jinak j po syrovatce zhubhla a davam si ji i na obličej a pomaha mi to na bedary 🙂

stavba
13. zář 2012

hmm, zajímavé, asi také vyzkouším 🙂

slundo
13. zář 2012

já bych asi nenahrazovala hlavní jídla jako je oběd a večeře, ale třeba jednu svačinu. Jinak je opravdu zdravá, má v sobě spoustu vitamínů a je zdraví hodně prospěšná.

cinky
13. zář 2012

ano, slundo má pravdu, syrovátkou by se hlavní jídlo nahrazovat nemělo. Je to dobrý zdroj bílkovin, ale sacharidů a tuků má málo. Proto je vhodná třeba místo jogurtu ke svačince. Já si ji dávám s kouskem ovoce. Mě třeba stačí 200 ml vody + 20g syrovátky.

kkristal
14. zář 2012

Ne jako hlavní jídlo, pouze doplněk a obsahující karnitin je ten nej...

maudn
14. zář 2012

na fotce vypadáš jako hubeňour🙂, naši to pili jeden čas místo večeře,ale to jsou věční dietáři.

llluckaaa
14. zář 2012

Zdravá určitě je, ale na hubnutí podle mě efekt nemá. Popíjela bych ji spíš ke svačině nebo snídani.
@cinky Syrovátka má sacharidů docela hodně, aspoň podle toho, co vím já - viz např. http://www.chemievjidle.cz/susene-mleko/susena-.... Ale je pravda, že někteří výrobci jí trošku vylepšili, aby na tom bydla líp 😉 (http://www.chemievjidle.cz/susene-mleko/linie-s...)

kuklajda
29. kvě 2014

Ze syrovátky se mi vždycky zvedal žaludek. Pokud jde o hubnutí, jediné, co na to piju, je TRF čaj od Miss Cosmetic. A myslím si, že krom chuti to i funguje rychleji než syrovátka :D

sarkad2856
2. čer 2014

ano syrovátka je zdravá,ale že by po ní člověk vyloženě hubnul to určitě ne