Po čem jste zhubli?

denousek
22. čer 2012

jen takový průzkum po čem se vám opravdu podařilo zhubnout aniž by jste se museli mordovat s cvičením?to já se vážně nedokopu.. vypomohli vám i s pohybem a pitným režimem nějaké tabletky?
prosím neradte mi věci typu nejíst,upravist jídelníček,jíst 5 x denně v malich porcích ,cvičit, 🙂 ptám se jestli si myslíte že vám pomohli třeba nějaké tablety či nějaké babské rady?děkuji 🙂

konidana
21. kvě 2013

Po dětech. Kojení, stres, nemožnost v klidu se najíst. Přestala jsem nezdravě hubnout až s nástupem do práce, ale že bych přibírala, to rozhodně ne.

ange_de_la_morte
21. kvě 2013

Přijeď k nám na brigádu a uwidíš jak půjdou kila samy dolů 😀 😀 Ne wážně - u mně pomohl pohyb, pohyb a zase pohyb, protož těd žeru jak prase ( s prominutím) a už mám celých 29kg co jsem nabrala w těhotenstwí dole a jsou to 4 měsíce od porodu. Pořád jsem prostě w pohybu - kolem baráku, zahrádky, zwířat, jezdím zase na koních, procházky s kočárem ... ( omlouwám se za ,w,)

jancovka86
25. kvě 2013

Já jsem zhubla první měsíc kojením 7 kg, ale pak jsem se měla problémy, tak jsem se začala chodit "mordovat" na heat cca 3x týdně. Není to vůbec náročné, svižnější chůze, hlídala jsem si tepovou frekvenci a za měsíc jsem dala dolů 10 cm. Na kila jsem šla jen o 3, ale to je vedlejší. Jídelníček jsem vůbec neupravovala, protože jsem gurmán. Jen večer jsem dávala řetěz na lednici. Žádný chemický mastikapsy bych si v životě nekoupila. A docela se divím, že tomu někdo věří.

laja64
4. čer 2013

Fitko...a vacushape--ten se super ! 🙂 Za půl roku 24kg dole, chce to jen vydržet 🙂 Jinak jsem jednou jedla LIPOXAL...ale před 3 lety, a v životě bych si už nic takového nekoupila :( Jedla jsem ho měsíc, zhubla 5kg ale jak jsem ho přestala jíst, myslela jsem že umřu. Návaly horka, teplota, zvracení, malátnost, bolesti břicha :( Už nikdy víc !

monyliny
4. čer 2013

Já hubnu celý život-jednou jsem tak,pak zas onak🙂Zřejmě to už jiné nebude,ale určitě jsem nikdy nezhubla díky nějaké tabletě nebo nápoji.Vždy to bylo pohybem,zdravou stravou a pravidelným jídelníčkem po 3 hod.Jedla jsem naposledy kolem 17hod. a šlo to 🙂 Nejdůležitější je vůle,ale ta mi teď bohužel chybí 😅

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sheima
30. črc 2013

Jedině pohyb...procházky v rychlejším tempu za kočárkem a honička kolem dětí a leťelo to dolů....a kojení 😉

kuklajda
29. kvě 2014

Bohužel nějaké minimum pohybu u hubnutí být musí ;) Ale pokud ti mohu doporučit, tak zkus TRF čaj od miss cosmetic. Je vážně zázračný, i když funguje na jednoduchém principu. Nabudí organismus, zahřeje ho a tuky se spalují rychleji. Navíc odvodňuje tělo od přebytečné vody 🙂

magieret
2. čer 2014

Vyzkoušela jsem spoustu tabletek a jiných přípravků z lékáren, žádný z nich neměl sebemenší efekt. Po prvním porodu jsem se na mateřské vyžrala na 74 kg. Přijde mi, že prostě zabírá opravdu nežrat, resp. velmi málo jíst - porcemi 5krát denně mi to nešlo, síš naopak, až po nástupu do práce a najetím na jídelníček skoro bez sacharidů a odsunutím jídla tak trochu "na druhou kolej"jsem zhubla o 20 kg. Šlo to dolů pomalu, cca 1-2kg za měsíc takže dřina, ale vem si, kolik toho je za rok! Po druhém porodu mi zůstalo cca 5kg, dávám to dolů, kojením bohužel VŮBEC nehubnu. Až přestanu kojit, vrátím se bohužel 😖 ke své asketické dietě - mě třeba pomáhalo i vynechat snídaně, prostě nic doporučovanýho, ale míň jídla, zelenina a bílkoviny a cvičení ☹ Ale nejvíc je to prostě o tom blbým "žrádle"...
a taky třeba:

https://www.youtube.com/watch?v=_JGtSuIQ0UI
gaborka185
2. čer 2014

já jsem kdysi vyzkoušela jak Adipex, tak Meridii, kila dole byla, ale večer jsem v posteli cítila jak mi buší srdce, jak se mi nechce ještě o půlnoci spát a byla jsem strašně nervozní, když se nedělo všechno hned a jak jsem chtěla.... mám za sebou i bandáž žaludku, zhubla jsem 20kg, ale pomaličku se mi to za 10 let vrátilo zpět a po každém dítěti mi zůstalo asi 5kg, a to jsem vždy zhubla po porodu na výchozí pozici... Jsem ale podvyživená, málo jím a tak si to tělo všechno ukládá. Zatím nemám dost peněz, takže fitka a podobně nehrozí, ale chci zajít k výživovému poradci a ať mě proklepnou po zdravotní stránce a udělají jídelníček na míru... cvičila jsem i Lilian Michaels, dokud mi neodešlo koleno, tak to bylo fajn a centimetry za 10 dní už ubývaly... nejlíp jsem zhubla po prvním porodu za měsíc 6kg, když jsem kojila a jedla asi fakt 6x denně a chodila s kočárkem +- 10km denně, víc pohybu jsem nedávala... ale u mne byl problém pořád myslet na to jídlo, co si vzít s sebou, co si uvařit, to mě drásalo nerv, ale šlo to dolů...

formelina
2. čer 2014

Domácí krabičková dieta, vynechat bílé pečivo, zmenšit porce a omezit sladkosti, ale dopřávám si i to 🙂 pít čaje a vodu s citrónem.

sarkad2856
2. čer 2014

Vynechat snídaně je ta největší blbost co člověk muže udělat ... je to star dne a z toho tělo fungujedo dalšího jídla a jak nedostane najíst pak si z dalšího jídla ukládá, protože má strach z hladu!Pozor na to.

armida
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
betuse
9. črc 2014

jako pomocníka zkus jablečný ocet,dosti pít,dobrý je zelený čaj, ale samo to chce upravit jídelníček a cvičit 😉

tulikiss
9. črc 2014

chces zhubnout rychle a bez cviceni, tak v tom ti pomuze asi jedine poradna strevni chripka..to pak kila jenom litaj 😀 😀 😀 😀 😀
pardon ale fakt nechapu ,ze jeste nekdo fakt doufa, ze prijde nejaky zazrak a on bez prace zhubne a bude dlouhodobe stihly

ba0terka
9. črc 2014

Nežrat sladké,hlídat pití a jídlo a cvičit... za mě Power Plate,chodím 2x týdně... přesně to,co se někomu nelíbí paradoxně funguje 😀 a za to,co by jsi vrazila do žůžo pilulek z lékárny,radši kup dětem pořádnou porci Lega 😎

zibrunak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacihruba
9. črc 2014

Jsem skoro 5 měsíců po porodu a 14 kilo dole 🙂 upravila jsem si jídelníček. Ale bez pohybu to vážně nejde!! Můj normální den: Ráno, když malej ještě procitá si zacvičím alespon 15 min na Orbitracu, denně chodím na 2-3 hodinové procházky mezi tím běhání kolem malého a uklízení... večer, když malej usne a nebo si hraje s přítelem tak před sprchou si dám dalších 15 min na Orbitracu a k tomu sedy..lehy 🙂 a pak sex (také pohyb) 🙂 tohle vše mi pomáhá zhubnout ;) V těhotenství jsem do 4 měsíce hubla 🙂 ale pak jsem do porodu nabrala 29 kilo :( a to malej vážil 2,900 :D

zibrunak
10. črc 2014

Mě pomohl čistě přírodní Emulips forte, upravilo se mi tím zažívání a celkově organismus, takže kilíčka mi šly pak krásně dolů a jelikož to užívám preventivně pravidelně, tak jsem nic nenabrala zpátky, i když jim, co chci 🙂

86radka86
10. črc 2014

nahradila jsem snídani a večeři F1 od herbalifu + pitný režim = 25kg za půl roku dole 🙂

janii
10. črc 2014

Běhání! 🙂

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tina760
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veverice1987
30. črc 2014

Tabletky na hubnutí moc nepomůžou ale co pomáhá je jablečný ocet 🙂 mám s ním dobré zkušenosti 🙂

rada26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rada26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irisek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tarra27
2. lis 2014

pilulky voně prodejné je placebo a na předpis ničí krom srdce, cév atd játra....a to tak, že tam můžete mít celkem brzy nádroy....(vůbec když k tomu připočtete hormon.antikoncepci, běžte si vybrat rovnou parte)

cvičit, cvičit cvičit...hodinu denně 5x v týdnu (např si řekněte, at vám rodina dá letos vyjmečně peníze a kupte si eliptical, klidne z bazaru, ale jedte si ho zkusit k prodávajícmu domu..uvidíte, jak se vám na něm cvičí, zda je na vaši váhu výšku vhodný a za super peníze....než když by jste koupili nový......)
pokud budete cvičit 5x v týdnu 1 hodinu denně nejlíp ráno, pak se můžete i najíst (co chcete) a nepřiberete.... jednak budete mít stažený žaludek, tak nezačnete "žrát" už od rána..., jednak dobrý pocit ze sebe po celý den, že máte odcvičeno, že jste pro sebe něco dobrého uděali a že můžeten jíst, když vlastně máte svičení splněno (k nezaplacení), a bonus navíc kg pujdou dolů a i vy budete mít motivaci tolik se nepřejídat...
a pijte vodu... 😉

takže chovejme se ke svemu tělu dobře, máme jen jedno a vše do něho nasčítáte..vše co s ním děláme, vše am je uložené...takže žrát bůčky a šlehačky 😉 , pak do sebe ládovat prášky na hubnutí je fakt dost blbě....místo prášku cvičte.

nonacek
2. lis 2014

zhubla jsem po hodinách v posilovně 😃 ne jinak holky zhubla jsem 15 kg za 2 měsíce po adipexu zlatý vajíčka. ale už je prý nepredepisujou,kámoška zhubla zase po meridiach , ale už je taky stáhli. ale po tech se hublo až děsive

dorota25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz