Po čem jste zhubli?

denousek
22. čer 2012

jen takový průzkum po čem se vám opravdu podařilo zhubnout aniž by jste se museli mordovat s cvičením?to já se vážně nedokopu.. vypomohli vám i s pohybem a pitným režimem nějaké tabletky?
prosím neradte mi věci typu nejíst,upravist jídelníček,jíst 5 x denně v malich porcích ,cvičit, 🙂 ptám se jestli si myslíte že vám pomohli třeba nějaké tablety či nějaké babské rady?děkuji 🙂

syllwa
27. lis 2016
Uživatel syllwa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od syllwa.

Nejzaručenější způsob jak zhubnout je přestat s prominutím žrát. U mě to zabralo. Upravila jsem si jídelníček, začala jíst střídměji a zdravěji. Omezila alkohol a zrušila většinu sladkého. Jen díky tomu jsem začala hubnout, když jsem zhubla z 80 kg na 70 kg (ano trvalo mi to cca půl roku, ale podařilo se) tak jsem začala s běháním. Nyní vážím 61 kg a jsem se sebou konečně spokojená 🙂

tomik85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stiburkovadom
24. led 2017

pokud ti jde hlavně o to, shodit tuky, jednoznačně doporučuji vacushape cca 2x týdně, zabere to jen půl hodinky a když se k tomu snažíš ještě zdravěji jíst, úspěch zaručen 🙂 v Praze mám vyzkoušené studio Bod krásy, kde jsou moc milí, se vším poradí a to za příznivé ceny (nejlépe permanentek) ...hodně štěstí s jakýmkoli způsobem hubnutí, který zvolíš ;)

lukasmaster
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monika35a
10. dub 2017

@danissa ahoj Denisa, bola by som veľmi rada, ak by si mi poslala jedálniček na chudnutie. Čítala som tvoj príspevok, už trosku starší, Tak dúfam, že dostanem odpoved🙂 Vopred veľká vďaka 🙂

kituska20
10. dub 2017

Bez pohybu je to marný ;)

koran2
11. dub 2017

@kituska20 Rychlá chuze je TOP. Jak proti kilečkám, tak celulitide ☺

petravanova258
7. črc 2019

Záleží, co si pod pojmem "prášek" představuješ. Já mám např. dietu od prodietix.cz a nedám na ni dopustit. Samotná dieta je také prášková, ale strava, resp. denní příjem je rozhodně vyváženější v rámci živin jak se stravuje 90% žen v ČR. Nemluvě o vyloučení jednoduchých cukrů, které 100% totuto dietou vylučuje, tělu to jen a jen prospěje. Btw. prvýktrát jsem ji měla před dvěma lety, program Z4, zhubla jsem téměř 19kg. 🥑🥕🍒

andyskr
15. čer 2021

Co vám pomohlo opravdu rychle zhubnout? myslím tím třeba za 3 týdny. Vím že to neni uplně nejzdravější hubnout rychle, a často člověk nabere tu váhu zase zpět, ale mám k tomu určité důvody a potřebovala bych zhubnout rychle 🙉

marta_kovar
15. čer 2021

@andyskr Podle mě nic. A záleží jaký máš důvod. Pokud máš být na nějaké akci a chceš vypadat dobře, tak jedině asi stahovací prádlo. A všechno hubnutí jinak bude extra nezdravé a budeš z toho pak nešťastná protože budeš mít pak několikrát ještě horší váhu.

barulina
17. čer 2021

@andyskr nezrat. Za 2 mesice dole 12 kg. A nic se mi nevrátilo 6 let. Pak 1. Tehitenstvi, 20 kg nahoře a za 3 mesice jeete nižší váha než před otěhotněním. To uz ale bylo moc. Tak jsem cilene pribrala na svou váhu a ta se me držela do te doby, než jsem zacla pracovat na směny. To me zničilo, pribrala jsem cca 20kg.ale už to jde pomalu dolů. Ikdyz s věkem je to horší a horší. Ja musim hodně pít, a méně jist. Je mi 36 a jde znát zpomalení organismu. Pohybu mám hodne

zadnas
18. čer 2021

@andyskr Ahoj zkus nějaký různý diety (něco si najdi). Funguje třeba přerušovaný půst = jeden den jíst normálně, druhý den nejíst. Kamarádka takhle zhubla asi 10kg za měsíc, ale ne každému se to takhle povede. Dobré jsou taky ketodiety, při kterých se dá zhubnout opravdu hodně a rychle. Mám ozkoušený třeba od Proslim, nebo od Ketomix. Proslim za mě chutově lepší, ale obě dvě varianty mi pomohli zhubnout, hlavně na léto.