Po čem jste zhubli?

denousek
22. čer 2012

jen takový průzkum po čem se vám opravdu podařilo zhubnout aniž by jste se museli mordovat s cvičením?to já se vážně nedokopu.. vypomohli vám i s pohybem a pitným režimem nějaké tabletky?
prosím neradte mi věci typu nejíst,upravist jídelníček,jíst 5 x denně v malich porcích ,cvičit, 🙂 ptám se jestli si myslíte že vám pomohli třeba nějaké tablety či nějaké babské rady?děkuji 🙂

mpavlinka
22. čer 2012

To jsem zvědavá, jestli někdo objevil nějaké takové tablety 🙂 Já hodně zhubla přesně tom, co nechceš slyšet 😉

blahova_andrea
22. čer 2012

mám stejný problém jako ty, ale do tabletek bych teda asi nešla. i když mamce prý pomohlo trošku to Alli, ale u toho si taky musíš hlídat jídelníček a snažit se hubnout i jinak, protože vše funguje jen na základě tvé další vlastní snahy, takže nic tak zázračnýho, že to slupneš a budeš hubená prostě neexistuje. tabletky jen pomáhají s metabolismem, spalováním tuků...já už se teda za sebe vyloženě stydím, ale cvičit doma mě to stále nedonutilo ☹

tkanicka
22. čer 2012

mrkněte jednou na Jste to, co jíte a pochopíte, že zdravě to bez pohybu a vyvážené stravy nepůjde, všechno ostatní je jen podvýživa. Kolegyně v práci vyzkoušela všechny možný tabletky a nápoje, vždy na chvilku zhubla, pak o to víc přibrala a když se dala na cvičení a pořádné jídlo, tak hubla rychle a byla i spokojená, dřív byla vždycky protivná, když hubla. Zhubla max. 10 kg a 15 měla nahoře, teď za poslední dva roky už má 40 kg dole a vypadá jako normální ženská

sacvi
22. čer 2012

Já změnila jídelníček a váha šla dolů i bez pohybu. Téměř 10kg. Mám kamarádky, které zkoušely různé tablety, ale výsledek nulový 😒

popellka
22. čer 2012

Tak úprava jídelníčku a cvičení je asi základ, ale co je ještě dobrej spalovák, tak Lipoxal Extreme 😉 kamoška na něj nedá dopustit a je fakt hubená jak lunt 😉

jajinka27
22. čer 2012

souhlasím s @tkanicka, ono to bohužel jinak nejde než kombinací pohybu a zdravého stravování, nebo teda jde, ale pak taly krásně zafunguje jojo efekt a máš to všechno zpět nahoře a možná i něco navíc 😒
ale dokud to nepřecvakne v hlavě tak jsou všechny rady marné 😅
takže pokud si chceš ničit tělo práškama, hurá do nich, existují jich mraky

stavba
22. čer 2012

to snad ani není možný, že existuje člověk, který si myslí, že spolkne "zázračnou" tabletku a bude hubený, možná na chvilku to někomu může zafungovat, ale dlouhodobý efekt nula. Bohužel bez změny jídelníčku a pravidelného stravovacího režimu to nepůjde. Vím, že tuhle odpověď slyšet nechceš, ale je dobře míněná a fungující. Ber nebo nech bejt.

kacikaci
22. čer 2012

co učíme své děti, když se cpeme tabletami "na hubnutí", jsme líní se pohybovat a jíst normálně, tak aby naše tělo netrpělo, byli jsme zdraví, cítili jsme se dobře, stěžujeme si, jak je všechno drahé, ale pak utrácíme tisíce za zázračné pilulky...opravdu se musím smát

martaska78
22. čer 2012

Já nejlépe zhubla kojením 😀, ale jak jsem přestala, tak to šlo zase nahoru 😖 . Zkoušela jsem ty tabletky s acai, a ještě jsem 2 kg přibrala 😠 . Mě teď pomáhá, jelikož jsem absolutně nesportovní typ a jíme celkem zdravě, pít hodně vody a vše neslazené. Občas si dám zmrzlinu, ale světe div se, já která miluju čokoládu, jsem si na ní poslední měsíc ani nevzpomněla. Nevím ,čím to je ale přisuzuji si to tomu, že jsem předtím sladila kafíčko, pila šťávu atd. a teď na to vůbec nemám chuť, když jsem tohle odbourala. 😀 . Ale v období grilovaček, jde váha hodně pomalu dolů 😀

hojda
22. čer 2012

Hele ty si koleduješ, že ti sem napíše nějaká paní, která prodává nějaký zázračný prostředek a vnutí ti ho. Samo to prostě nejde, možná by mohlo pomoci ALLi, ale u toho se musí držet, taky celkem přísná dieta, Pokud jde jde o zhubnutí, tak to jde celkem rychle s jehličkami v uchu od číňaňu TCM, ale bohužel efekt není trvalý a pokud se vrátíš ke stejným stavovacím návykům, tak je to za chvilku zpět a je tu hezký jojo efekt, hlavně se při tom jí jen pár oříšků, nějaké ovoce, rýže....fakt pidi porce, ale je pravda, že s tou jehličkou prostě nemáš hlad.

aja123
22. čer 2012

Kdyby takové tablety byly, tak už by jsme byli všichni dááávno hubení 😀 😀 😀 Až s takovýma tabletama někdo příjde, tak bych to viděla na Nobelovku 😀 😀

levandule_vanilkova
22. čer 2012

Změna jídelníčku! A to jakákoliv! Nemusíš se hned cpát jen zeleninou, krekrama a já nevím čím ještě. Prostě to jen zkus jednou jinak. Když jsem se nastěhovala k příteli začala jsem se stravovat jako on. Byl zvyklý snídat cokoliv s mlékem - já u rodičů chleba s šunkou, sýrem. Obědvat častěji čočku, rýži - já většinou brambory atd. No abych to zkrátila prostě jsem po půl roce s ním zhubla pět kilo a hlady jsem netrpěla. No a teď po porodu praktikuju to, co ty slyšet nechceš 😀 - nežeru a chodím do fitka 😉 Jenže já mám takovou divnou výhodu že když tím nežraním něco shodím, tak mi to pak po nějakém tom hříchu nenaskočí na váze 😝

luthien.k
22. čer 2012

Je opravdu hodně naivní si myslet, že se dá trvale zhubnout pomocí tabletek nebo nějakých babských rad. Bez zdravého vyváženého jídelníčku to prostě nejde a pohyb je také důležitý. Však co je za problém čapnout kočár s miminem a hodinu denně se s ním svižně projít, nasadit pořádné tempo? A zdravý a vyvážený jídelníček by měl být základem rodinné stravy tak jako tak, když vidím, co dnes rodiče dávají jíst svým dětem (dle nákupních vozíků v obchodech), tak je mi z toho hodně smutno. V tom našem je vždy tak 3/4 obsahu ovoce a zelenina, pak nějaké libové maso, ryba, trocha bio mléčných výrobků (děti nemohou, mají alergii), celozrnné mouky na domácí pečení, panenské nerafinované oleje, luštěniny, celozrnné těstoviny, semínka, výjimečně nějaké celozrnné celerálie, müsli sušenka, kvalitní vysokoprocentní čokoláda nebo libová šunka. Nikdy slazené nápoje, sladkosti, bílé pečivo...

camelinka
22. čer 2012

Zhubneš jen když ti výdej převýší energetický příjem,to je úplně jednoduchý. Kdyby fungovaly ty drahý patoky tak sme všechny hubený, bez vrásek a prsa pevný a velký až do důchodu. Selskej rozum zlatko 😉

2hanah
22. čer 2012

Jsem taky pro vyvážený pravidelný jídelníček a pohyb. Po tabletách se zhubne zázračně rychle, ale jen pro to, že způsobí úbytek vody v těle, prostě vás jen odvodní a váha ručičky ukáže menší číslo, ale nikdy nezhubnete tuk, teda pokud u těch tablet nemáte napsáno, že musíte dodržovat právě pravidelné a dietní stravování.

bangie
22. čer 2012

herbalife a 8kg dole. Ale jídelníček se dodržovat musí

snufi
22. čer 2012

U mě to šlo samo: kojení, trošku nervy.... a bylo to hned.

hasky24
22. čer 2012

Já zhubla když jsem opět začala pracovat a teď zase potřebuji nabrat alespoň 10 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅

ladybugie
22. čer 2012

po třech dětech 😀 😀 dvouletá vztekající se slečna a dvojčata udělají své 🙂

petanevesta
22. čer 2012

Taky si myslím, že bez vyvážené stravy a pohybu to nejde....sama vím, že jsem dřív hubla třeba nevečeřením po páté hodině, ale jakmile jsem přestala, tak naskočil jojo efekt a všema těma hladovkama jsem si akorát zkazila spalování - teď chodím k výživové poradkyni (něco jako je Havlíček) a napíše mi jídelák namíru, takže mě čeká vážení a samozřejmě sport minimálně 3x týdně. Ono pak taky poznáš, že když hubneš špatně, tak je to spíš voda a svaly a ne tuky, které jsou potřeba. Tabletky Alli zkoušela moje známá a prý to funguje spíš jako "samoser", jamile sníš něco víc tučnýho, tak běžíš, takže tě to nutí jíst zdravěji 😀

neu.sona
22. čer 2012

Co na to říct 😀. Bez práce nejsou koláče, asi tak 🙂

sonka.77
22. čer 2012

Můžu doporučit ananas, pomáhá spalovat, takže když ho zařadíš do jídelníčku, pomůže to, ale jak píšou holky, bez úpravy stravy a pohybu to FAKT nejde.

mkr
22. čer 2012

liposukce, jiná rady asi není

stellamax
22. čer 2012

Zhubla jsem 6kg za 2 týdny proteinovou dietou od výživového poradce, ale cvičila jsem, protože to hubnutí ještě urychlovalo. Potom jsem ale stejně musela najet na upravený jídelníček a jíst minimálně 5x denně. Na to jsem si tak zvykla, že už jinak jíst ani neumím a nechci. Jinak ta proteinová dieta je absolutně bez jojo efektu, ale kdo se pak nezačne stravovat jak by měl, nabere během pár měsíců kila zpět. Ale opravdu nic navíc. V tom případě je to stejně škoda peněz....

ashlee
22. čer 2012

zdrava strava,jist pravidelne,dost tekutin.Na hubnuti je dobra rychla chuze s kočarkem.

rychetkami
22. čer 2012

ještě jsem sice neporodila, ale jinak než zdravou formou - přiměřené množství zdravého jídla 5x denně, při kojení hubnout pomaleji, dlouhé procházky s kočárkem - to nejde.jak říkám, já ještě neporodila, ale mým kamarádkám pomohlo jedině toto. Navíc zobat prášky...nevím...

llluckaaa
22. čer 2012

Používám svůj rozum a nespoléhám se ani na babské rady ani na tabletky. Mojí prioritou je být zdravá a cítit se dobře, ne vypadat hubeně za každou cenu. Navíc my co máme po těhotenské cukrovce si nějaké metabolické experimenty jako tukožroutská polévka, vajíčkový týden, žádné přílohy a podobné kraviny nemůžeme dovolit, pokud tedy nechceme brzy onemocnět cukrovkou 2. typu. Takže sorry, ale píšu přesně to, co nechceš číst: zabírá pravidelný pohyb, vyvážená strava rozdělená do 5 až 6 denních dávek, kvalitní spánek a minimum stresu 😉

frndzalica
22. čer 2012

daj si urobiť stimulaciu energetických dráh v tele.

dana3262
23. čer 2012

Tak zdravá pravidelna alespoň trochu racionální strava by měla byt u deti samozřejmost.. ale i ten pohyb..přece se dvěma dětmi musíš mit pohybu dost, ne? Myslet na tabletky..to je bída..

anakolut
12. črc 2012

Hubnu 7 týdnů, mám 7 kilo dole, održuji tedy vpodstatě zdravý jídelníček, ale vůbec necvičím. Trpím hlady jako blázen a doufám, že mi pojišťovna schválí bandáž žaludku, i když na to nemám BMI.