Po čem jste zhubli?

denousek
22. čer 2012

jen takový průzkum po čem se vám opravdu podařilo zhubnout aniž by jste se museli mordovat s cvičením?to já se vážně nedokopu.. vypomohli vám i s pohybem a pitným režimem nějaké tabletky?
prosím neradte mi věci typu nejíst,upravist jídelníček,jíst 5 x denně v malich porcích ,cvičit, 🙂 ptám se jestli si myslíte že vám pomohli třeba nějaké tablety či nějaké babské rady?děkuji 🙂

leenickam
3. lis 2014

Ja jsem zhubla pomoci Ketofit diety. Pijes koktejly, nebo mají ruzne tyčinky, kase, omelety atd. Dostanes telo do ketózy, takze se spaluji jen tuky a svaly zustavaji, coz je velka vyhoda oproti klasickym dietam. A pro me nejdulezitejsi - nemela jsem hlad.

aktata
3. lis 2014

Holky já když to čtu, tak si říkám, jaké mám štěstí. Bříško se mi stáhlo do 2 týdnů a do měsíce jsem byla na své původní váze, včetně šatníku. Nemusela jsem ani cvičit, ani držet dietu. Tak držím palečky, aby se Vám všem povedlo to, co jste si naplánovali.

mishkin
5. lis 2014

Já jsem v těhotenství přibrala 17 kilo a vzhledem k tomu, že jsem rodila ve 40, tak ta kila jednoduše dolů nešla ☹ Vždycky jsem bývala štíhlá, tak jsem překonala přirozenou lenost a odpor k jakýmkoli omezením v jídle a začala jsem hubnout. Teď jsem hubenější, než když jsem otěhotněla 😉 Vzalo mi to cca 4 měsíce a stačilo jen vynechat karbohydráty ...jedla jsem tedy jen maso a zeleninu. Vzhledem k tomu, že ovoce obsahuje cukr, bylo mi odepřeno i to. První měsíc jsem také cvičila podle videa 30 day shred workout...je to cvičení na 20 minut, ale velmi efektivní. Třeba vás to inspiruje, když jsem to zvládla já 😀

suzanna123
5. lis 2014

po porodu 😀

nikcac
6. lis 2014

Presne jak rika Mishkin cvicila jsem podle videa 30 day shred workout dle Jillian Michaels, ale hlavne pri jidle si v klidu sednout a ne nahazet behem 5 minut cely obed do sebe, hezky pomalu poradne prezvykat. Snim pulku a citim se sytejsi. Vynechala jsem i prilohy, kdyz si dam maso tak se zeleninovym salatem ne s bramborovym a pak uz to jelo vcelku rychle dolu. Behem 3 mesicu 15 kilo. Pak jsem se snazila si vahu udrzet, byli Vanoce :/. Uz tolik necvicim ale priloh jsem se vzdala nafurt a vaha ostala.

leenka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danissa
29. lis 2014

Bez pohybu a úpravy jídelníčku to nejde. Zázračné tablety neexistují, kdy na to lidé přijdou? Mě zabral stravovací režim na míru na základě myšlenky sacharidových vln (ovšem upravené pro "normální" lidi nikoliv pro kulturisty, fitnesky apod.). Nutné je ale alespoň třikrát týdně se hejbnout. Shozená kila si v pohodě udržuji rozumným stravováním. Kdyby jste chtěla kontakt na paní, která mi dělala jídelníček na míru, ráda zašlu do IP.

nynus
29. lis 2014

nejist hodne pit 🙂

bedulinka
9. zář 2015

Dobrý den, radím netrápit se sama 🙂 Mně to trvalo hodně dlouho, než jsem se k tomu dokopala, ale nakonec jsem hodně ráda za odbornici na výživu. Jsem u Andrey Mikulkové v Pardubicích, cvičíme EMS a napsala mi jídelníček, jsem nadšená a mám 7 kg dole 🙂 kdybyste někdo chtěl, tak je to fitrevolution.cz

mackapacka
11. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

já se prostě začala hýbat, začla jsem kombinovat pilate, bazén a saunu, je to super. Navíc všechno mám na jednom místě, tak neběhám pokaždé jinam.

luciasek1988
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucamrk
16. zář 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

Prosím Tě kam chodíš, že je všechno takto na jednom místě? Batén a wellness to je jasný, ale i cvíčo? Tak to je super, to stojí za úvahu 😉 😉

esmaralda
21. zář 2015

Po adipexu,30 kg a váhu si držím

janaandjana
24. zář 2015

Mně pomohly tablety Piperine
3 měsice, 1 tableta za den + cvičení a hodně vody = 18 kg měně

kooblich
24. zář 2015

Nula cukru a tuku a hned sem za tyden mela tri kila dole

urca
25. zář 2015

Když slyším o hubnoucích tabletách nedá mě to nereagovat.. Má teta také hubla, také s tablety, vyzkoušela jich mnoho.. Bohužel na to doplatili ledviny, měla rakovinu z těch léků (bylo to prokázané) umřela nám v 55 letech jen kvůli hubnutí s tabletky...

broucek2
25. zář 2015

Po změně jídelníčku a přidání hodně zeleniny a ovoce místo příloh a pečiva. Tělo se vyčistilo a teď si drží váhu už celkem dlouho. Chce to jen se hecnout a neříkat, že to nedám. Nebylo to nic špatného a bylo mi i líp.

terka_85
25. zář 2015

Cvičit a zdravě jíst, nic jiného nepomáhá...

irka86
27. zář 2015

Dávejte si pozor na doplňky stravy, především jezte zdravější jídlo, pijte hodně vody a cvičte cokoliv. Chemické doplňky není dobré, když chcete něco používat aby zhubnout rychlejší vyberte něco bylinného co potlačuje nadměrnou chuť k jídlu a pak hubnutí je jednodušší 🙂

osra
17. říj 2015

Nevěra manžela. 18kg za 2 měsíce. Ze 78 na 60. Nedoporučuji. 🙂 🙂 🙄

hohe
17. říj 2015

U mě teda pomáhá pohyb a dělená strava. držím asi od 5 měsíců a mám 9kg dole. Jde to pomalounku a pěkně rovnoměrně.

maruska116
17. říj 2015

nejíst po 17-18 hodině.. teď nemůžu praktikovat z důvodu kojení, ale vrátím se k tomu 🙂

xpila
17. říj 2015

@maruska116 Tohle je pěkná blbost, protože pokud chodíš spát třeba v jedenáct, tak tělo má do té doby pěkný deficit a hladoví.

sannutri
31. říj 2015

Ahoj, mě osobně pomohl tenhle ebook: http://www.bezhladoveni.cz/ebook-1002-tipu-pro-..., který jsem si stáhla a rovnou i vytiskla. Některé rady v něm jsou asi všem známé, ale jiné mohou být úplnou novinkou. Každopádně mě hodně motivoval v mnoha směrech 😉

markyska88
31. říj 2015

Já zhubla 15 kg po vysazení antikoncepce.

zdenek_mts
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lula2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
babickamary
27. led 2016

Sorry, nejprve jsem ti napsala něco o nejedení, pak jsem viděla, že o tyto rady nestojíš. Omlouvám se.

dominickap
8. únor 2016

Ahoj holky, mě pomohla knížka "Projezte se ke štíhlosti". Je tam spousta užitečných informací. Teď čekám na kurz Zdravá výživa a hubnutí na vimvic.cz. Už jsem tam jeden kurz absolvovala, takže se těším jak malá Jaruna 😀

marcii84
8. únor 2016

Ahoj všichni, tak mě nejvíc pomohlo toto: www.idealni.trvalehubnuti.cz/ast
Vyzkoušela jsem si zkušební program a byla jsem maximálně spokojená a pokračovala dál - taky už jsem vyzkoušela kde co, takže vím o čem mluvím 🙂 Mám dole dvacet kilo 🙂