Po čem jste zhubli?

denousek
22. čer 2012

jen takový průzkum po čem se vám opravdu podařilo zhubnout aniž by jste se museli mordovat s cvičením?to já se vážně nedokopu.. vypomohli vám i s pohybem a pitným režimem nějaké tabletky?
prosím neradte mi věci typu nejíst,upravist jídelníček,jíst 5 x denně v malich porcích ,cvičit, 🙂 ptám se jestli si myslíte že vám pomohli třeba nějaké tablety či nějaké babské rady?děkuji 🙂

barulina
8. únor 2016

Ja zgubla 12 kg z nervu kdyz me bylo 20. Do otehotneni jsem bez problemu zustala na shozene vaze a jedla jsem opravdu vse. Ovsem zdrave zhubnite to nebylo no

maky123
12. únor 2016

Já nevím jak mám zhubnout poradíš mi prosím jak mám zhubnout jsem tlustá jak bečka moc děkuji že mi pomůžeš jmenuji se Markéta Tichá

eldrag
12. únor 2016

po rozchodu, skoro 20 kg :D

kobylina
13. únor 2016

Ahoj holky, nikdy jsem se nemohla odhodlat a vždy jsem ztratila po chvíli motivaci :( ale našla jsem si trenéra, který dělá motivační programy a příjde mi to super. Vše mi vysvětlit, zeptal se mě na mé požadavky a kritéria a podle toho mi sestavil motivační plán, který se mi daří držet 🙂 Kdyby jste chtěli kontakt tak mi napište, e-mail zde nemohu vložit 🙂

velinik
19. únor 2016

Ja jsem zhubla po diete dr.stanek.. nejde o zadnou reklamu_)) no, ale uz jsem to zase nabrala.. pac nemam silnou vuli.. ty polevky se daji, ale pak nastup na beznou stravu.. radeji bez komentare

koran2
19. únor 2016

ahojte. ja som dala beze všeho dole 4kg za cca 25 dní kvalitnými tbl zeleného kafa - vid moj fotoalbum 😉 vydržia na 2m, je ich tam 120ks takže sa berú 2x denne...

alenaadela
14. bře 2016

Emulips- čistě přírodní produkt který štěpí tuky, podporuje trávení, je proti nadýmání, kolikám, pálení žáhy, a zabraňuje jojoefektu, pro kojence proti prdíkům a emulips anýz podporuje laktaci🙂 já po něm zhubla do 3měsíců odporodu 15kg a jedla jsem úplně normálně🙂

adka261
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lamiaaa
19. črc 2016

Po pohybu a zdravý a vyvážený stravě, po ničem jinym se nikdy nehublo, nehubne ani hubnout nebude, pokud teda máš na mysli zdravý dlouhodobý zhubnutí tuku bez jojo efektu. Pokud ti jde o ztracená kila (a je ti jedno čeho, jestli vody nebo svalů) rychle, efektivně, bez námahy a přemýšlení, pak určitě existuje plno "zaručených" diet, s kterými ale bohužel (bohudík?) nemam zkušenosti.

nettka77
7. srp 2016

Dobry den,
zrovna jsem to resila letos v kvetnu. Popišu pokud mozno nejak stručně muj maly pribeh 🙂

V srpnu 2015 jsem porodila druhou dceru. Podotykam ze jsem otehotnela s 60 kg. Do porodky jsem sla se 74 kg, Domů z porodnice jsem šla také se 74 kg :D divny ja vim. Neřešila jsem to. A jela si to svoje klasické pojídání a bez pohybu, protože jsem kojila a kojím stále. Dnes už máme rok. No, v kvetnu letošního roku jsem se dostala az na 85 kg 😕 😕 😕 😠 desny a slo by to furt nahoru.. ŘÍKALA JSEM SI: prdím na to kojím, to je hlavní... Jenze ja už se stydela i sama pred sebou. No nic.. Potkala jsem kamaradku a ta mi vypravela o Ramissiu. Rikala jsem si no jo zase nejaky bludy o zdrave výzive. Nechala jsem ji vypovídat a pak jsme si sly kazda svou cestou. Jenže mi utkvělo v hlave slovo GOJI. Tak jsem si takhle večer sedela a brouzdala po netu, jako každej že jo? Google proste ví hromadu věcí :D. A četla jsem a četla a vsude porad, že ZHUBLA JSEM BRALA JSEM GOJI, POMOHLA MI GOJI S KILY .... a pořad dokola... Neverila jsem tomu i když jsem to koupila... Rikala jsem si no tak, obsahuje to ziviny, je to nejlepší superpotravina na svete. Tak mi to doda aspon ziviny, vitaminy a mineraly a podpoří mně to v kojení... Proste už jsem mela potřebu taky se trosku o to telo starat. Prece jen 26 let už je skoro 30:D tak mi to prislo, no reknu vám, už chapu proč se rika, že vse co není chutné, je učinné, protože zrovna velka lahoda to není, ale dá se to.. Pila jsem prvních 14 dní. Cítila jsem se tak nejak lehčí, a jelikož nemam vahu, tak jsem se chodila vazit ke kamaradce. Najednou čumim a 5 kilo dole 😝 😅 říkám no jo, nahoda. Musím jeste podotknout, ze kojení u mně samotné jako hubnoucí kura absolutně nefunguje, jak se tvrdí. Tak jsem pila dal a dal a nyni mam rozpivou 4.lahev a jedu dál. Od května bez cvičení s normálním jídlem - omáčky, knedlíky, testoviny, maso, sladké (kojím, takže i kdybych mela 100 kg proste jídlo neomezím), no a dnes sladkých 15 kg dole :D muj bojovník s kily se jmenuje GOJI OD RAMISSIA. Kouknete na prirodaavy.ramissio.com originaly se dají koupit pouze zde v eshopu a prijde vam to az domu 🙂 tak zksute, za mně - zaručeně funguje a je to 100% čistá štava z Goji.

nahu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulaaa1
9. srp 2016

Zdravím🙂 já už asi přes rok piji zelenou kávu. Napřed jsem si ji koupila jen že to zkusím a pak jsem u ní zůstala. Jsem strašně líná a do cvičení se dostanu těžko, natož abych dodržovala nějakou dietu. Tak jsem na popud kamarádky zkusila zelenou kávu. Piji ji každé ráno ( skoro každé, já a něco dodržovat to je docela mazec), cca 10 min před jídlem. Napřed mi to chutnalo jako zalitá hlína a chtěla jsem to spláchnout do záchodu, ale na potřetí už to bylo chutné a na tu chuť se teď těším. Nicméně, za ten rok, aniž bych změnila své návyky v jídle, nebo v pohybu mám dole 8kg. Což je docela mazec, vzhledem k tomu jaký vedu životní styl ( jídlo před spaním, skoro každý den, pivo a chipsy téměř každý den...) takže jde vidět, že to nějak účinkuje. Za mě palec nahoru🙂 Jinak, nakupuji zde: http://clipin4you.cz/70-zelena-kava

koran2
9. srp 2016

Ahojte. Ja som od 20.7. vylúčila múku, ani náhražky nepoužívam. Chýbajú mi těstoviny, strašne. Pečivo ani tak ne. Ale dá sa to. Zhubla jsem za 16 dnú 2,2 kg a už je to kapánek videt 😉

filija
13. srp 2016

ahoj, ráda bych prodala ketofit dietu: 7x rajská polevka- neotevrené sacky, 8x cabajková omeleta otevrená nádoba, 9x cesneková polevka a koktejl pro rychlé hubnutí 40 porcí, 15x prichut broskev, 14x prichut espreso a 14x prichut banan, pridam zdarma sejkr ketofit, puvodni cena 2900 kc, nyní 2000kč+ pošta/ pripadne se na cene dohodneme, diky
ps. dieta mi pomohla jen jsem ji drzela moc dlouho, tak už nechci pokračovat

filija
15. srp 2016

@nettka77 ahoj, divala jsem se na stranky a chce to po mne kontakt na sponzora, co mám udat? diky

dokument
15. srp 2016

@denousek za normalnich okolnosti kaloricketabulky.cz a psat si vlastni jidlo. To neni tak nekonkretni jako rada typu pravidelne jez, uprav jidelnicek (jak?), cvic (jake jsou moznosti a zdravotni stav?). A tablety... nebrala bych, ale vlastne i hormonalni antikoncepce jsou tablety. Ja po nich zhubla. Samovolne, bez jakekoliv snahy. Brala jsem Pramino. Prestala jsem mi t chut na jidla, ktera jsem jedla driv (napr. koblihy). Takze to bylo vlivem hormonu (ktere mi Pramino nejak regulovalo). Slysela jsem o nejakych tabletach s chromem, vubec se v tom neorientuji, ale myslim, ze je klidne mozne, ze nejaky preparat ovlivni tvoje chute, jako ta antikoncepce, a tim vlastne zacnes sama nevedomky stravu upravovat.

salot
26. zář 2016

Není to sice úplně na hubnutí (to není ani goji výše, že?), ale já uvažuju, že půjdu do něčeho, co mi udělá dobře celkově. Zastávám ten názor, že i na hubnutí je třeba energie. Tak teď zvažuju některou ze zelených potravin. Zamlouvá se mi spirulina: http://www.blendea.cz/spirulina-a-nazor-odborniku/ (tu je seznam účinků, spíš odborný, žádná reklama) - máte s ní někdo zkušenost? Hubnete se spirulinou? Nebo je to blbost?🙂

tereza12345678
23. říj 2016

Ahoj holky doporučuji tohle sh.st/4ttUA Jmenuje se to Harmoline Fat blocker

Po používání toho doplnku jsem mohla konzumovat stejné jídlo, ale díky složce pro odbourávání tuků jsem z jídla hubnula. Je to velmi pěkná finta osobně se mi podařilo během 2 měsíců zhubnout 7kg

papalasek
27. říj 2016

Ahoj, já teď hubnu s www.nizkosacharidovadieta.cz a mám 7 kilo dole, mamka má 20 kilo dole........zkoušela jsem dřív Cambridge, ale ta mi ani moc nechutnala a byla drahá. Na té nízkosacharidovédietě.cz mi to přijde super a navíc mi to chutná.

rainbow_x
27. říj 2016

..po operaci žlučníku 😀

zajusenka
25. lis 2016

Vyskoušejte L-Carnitin 50 000 nebo 100 000 podle toho, jak moc chcete zhubnout... je to litrová lahev, která vystačí asi na 2-3 měsíce... obsahuje spoustu vytamínů a látek pro lepší spalování tuků... dávkování 20 ml půl h před cvičením, a v den co necvičíte si dáte 20 ml ráno... jako všechny tyto přípravky je to dělané spíše ke cvičení (např. 2x -3x týdně) , nebo alespoň každý den procházka několik km (pomalá chůze je 5km/1h tak svižnou chůzí 1,5h-2h) ... prostě neexistuje samohubnoucí pilulka... jako vždy je důležitá harmonie... dostatečný a kvalitní spánek, dostatečné cvičení/procházky, kvalit

zajusenka
25. lis 2016

Kvalitní strava... sacharydy ráno a odpoledne... hodně vlákniny a hlavně bílkovin... pokud možno málo solit... SNÍDANĚ sacharydy, např. Ovesné vločky ( sacharydy + vláknina)... svačina např. Ovoce (banán je dobrý proti bolesti svalů po cvičení)... OBĚD (kuřecí, zelenina- příloha, salát, na pánvy částečně pod pokličkou buď k tomu, nebo zamíchat do ríže či kaše, olej olivový nebo kokosový (vhodný na vaření, na pleť, rty, spáleniny, ranky, jizvy, proti strijím...)... svačina žitné pečivo s kuřecím salámem (nejméně 80% nejlépe 90% a více)... Večeře např. polévka z kostí na hrubo vykoštěných (od kuřete od oběda) zelenina, česnek, brambora, sůl, pepř, nudličky...

zajusenka
25. lis 2016

Ještě foto... omlouvám se, že to není v jednom příspěvku... opravdu 100% to funguje 🙂 ... přítel díky lékům vážil opravdu hodně, a díky tomuto spolu se cvičením, stravou a spánkem schodil spoustu kyl 🙂 👍

zajusenka
25. lis 2016

Vím, že je to asi 4 příspěvek, ale ještě musím dodat ... POZOR na RYCHLÝ CUKR ... to je cukt, čokoláda, sušenky... jsou to vlastně JEDNODUCHÉ CUKRY s jednoduchou stavbou krystalů ... rychle se vrstřebávají a je to pro tělo rychlá energie, která když se rychle nevyužije, tak se ukládá v tuky...
pak jsou tu ,,Zdravější'' SLOŽITÉ CUKRY se složitou stavbou krystalů... déle trvá než je tělo rozloží, a tak se energie uvolňuje postoupně po celý den, a tak energii lépe využijeme, bez zbytečného ukládání tuků...

eloise02
25. lis 2016

Omezením sacharidů - celkem 24kg.

eloise02
25. lis 2016

@zajusenka Jasně omezil SACHARYDY, dělal si RÍŽI na PÁNVY a SCHODIL spoustu KYL. To myslíte vážně?

zajusenka
25. lis 2016

eloise02 ... 1. Pokavaď opravdu cvičíte tak jsou sacharydy důležité, to vám snad poví každý výživový poradce, nebo sportovec... 2. Zeleninu na pánvi částečně pod pokličkou (máme pánve na které nepotřebujete olej, a když už tak opravdu velmi málo a olivový nebo kokosový je jeden z nejzdravějších)... 3. ZAMÍCHAT do ríže nebo kaše (kaše je jen další možnost, kam zeleninu zapracovat - ne každý k ní má kladný vztah - a koho baví jíst jen dietní ríži)... navíc všechna jídla jsou jen příklady - jak nenásilně upravit jídelníček, ve kterém se nemusíte extrémně omezovat, ale přesto jíte zdravěji, efektivněji a přesto chutně, než když dlabete hranolky, vepřové koleno, čokoládu a sušenky za ,,odměnu'' po vysilujícím dni... nebo naopak hladovkáři, kteří se každou chvíli mučí dietami, ničí si tak tělo, které pak ještě více ukládá tuky, i z toho minyma co snědí a pak se ještě více bojí každého sousta...

eloise02
25. lis 2016

Ale tady vůbec nejde o dietu, ale o ty šílené hrubky. Vážně si myslíte, že RÝŽE se píše s měkkým "i"? A "kilo" s tvrdým? Jako fakt??? Chodila jste do školy, nebo to je vtip? Mám někdy pocit, že půlka koníka trpí dyslexií, ale toto je extrém.

S dietou mi radit nemusíte, hubla jsem pod dohledem lékařky, bez pochybných preparátů.

zajusenka
26. lis 2016

Ano mám dyslexii a dysgrafii, a ano vždy jsem měla z diktátu za 5, a ano mám problémy v cizích jazycích, a dotoho jsem mněla před 5lety otřes mozku, pohmoždědej mozek a od tý doby mně každý den bolí hlava, sic na eliminaci bolestivých dnů beru poslední půl roku prášky, ale i tak mne 14-15 dní v měsíci ta hlava bolí... dotoho mám diagnostikované výpadky krátkodobé paměti... tak se do mne nemusíte navážet, když mne ani neznáte... a určitě nejsem jediná, kdo má ňáký zdravotní problém...
A jen tak mymochodem, toto je diskuze o hubnutí... na kterou jsem přispěla pro ty co to zajímá... a nevnucuji vám to, jen reaguji na vaši odpověď
Ju a jak vy říkáte pochybný preparát... 1. toto je dělané pro sportovce (je to i na obalu) ... 2. přečtěte si složení (je sestupně)... 3. daleko pochybnější je obsah některých párků :D

koran2
26. lis 2016

@zajusenka ahoj, určite Ti pomuže na facebooku Stanislav Komárek alebo napiš do skupinky ALTERNA - Alternativní léčba nemocí. Dá sa Ti určite nejak pomoct, len treba oslovit tých správnych ludí 😉