Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

andrissek
10. led 2008

ahojky holky
Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte nějaké stranky s raceptama,nebo prosím,prosím nějakej zdravej dobrej receptík 😉 🙂

makelka
10. led 2008

ahoj, tak já dneska nic moc, bylo mi jaksi zle, něco na mě asi leze, takže dneska ráno jen jogurtovej nápoj, pak kuřecí prsíčko - jen tak a odpoledne chlebik s paštikou 😔 ale pití dneska nic moc 😔 SNad mi zítra bude líp 😒 A zítřejší vážení?? Jů to bude sranda, po třech dnech 😲 moc to nevidím 😠

vladunka
11. led 2008

Dobré ráno 🙂
Tak jsem po dnešním vážení docela spokojená 😅 No není to moc,ale aspon něco 😀
Jedeme k zubaři...Klárka má kolozub 😀 tak jedeme asi na vytrhnutí 😒

smoulinda
autor
11. led 2008

Zdravím a přeu dobré ránko 🙂
Vladu v tabulce jsi, ale v tý druhý a tu jsem dávala včera na koníka snad dvě hodiny, pač pořád vypadával, hrozný 😠

DNES je den vážení, tak se snažte 😀 😀 😀
Andri odkazy moc neznám, ale někdo na předešlých stránkách tu dával odkaz na lidi co s posilovali a hubli s časopisem, a když jsem si to otevřela, tak jsem tam našla i recepty 😉

smoulinda
autor
11. led 2008

A začala jsem pít čaje bez slazení a neperlivou vodu jen s nakrájeným citronem, což je u mě opravdy úctyhodný výkon 😀 Ještě kafčo neslazený a bude to, ale to asi nedopadne 😝 😅 😀

angua27
11. led 2008

dobré ránko,
smoulindo a aj ostatné kočky, keď sladíte, skúsili ste nahradiť cukor umelým sladidlom, alebo medom? mne to dosť pomohlo, keď som chudla. 😉
váženie nedopadlo nič moc, ale nedivím sa, ešte stále len trošku obmedzujem sladké.

smoulinda
autor
11. led 2008

Angua no já jsem dřív právě používala při hubnutí taky sladidlo, ale teď zkouším nesladit vůbec 🙂
Váhu pošli 😉

zany
11. led 2008

Dobré ráno 🙂

Jdu poslat váhu 😉 Jsem docela spokojená, na to že jsem i hřešila 🙂 Asi mi pomohlo to včerejší hladovění 😀
Večer jsem si dala dva plátky opečeného toustového chleba se šunkou a sýrem a rajče 🙂 Dneska jsem měla k snídani to samé...
Jinak kafe nesladké nevypiji, ale dávám si tam vyloženě zarovnanou lžičku 😔 😕 Dřív jsem pila kafe sladký jak cecek a ani nevím jak jsem to mohla vypít 😀 😕
No a o umělém sladidle jsem zatím nepřemýšlela... Uvidíme 😉

Dopo přijede tchýně pohlídat prcka a já valím cvičit... Snad tam nebude moc lidí, abych mohla na orbitrek a nemusel čekat jako minule 😒

Pááá

smoulinda
autor
11. led 2008

Gratuluju 😵 😵 😵 Zatím se podařilo ubrat na váze všem 😵 😵

smoulinda
autor
11. led 2008

No kde děvčata jste 😕 😀 Já tady na vás taky nebudu čekat věčně 😀

lindda
11. led 2008

cafte ten kon je taky pomali,ze pokial sa zapne tak uz Nino nieco potrebuje a ja uz sem nenapisem 😠
Ja sa zatial nevazim jem normalne nezerem 😀 a po 17 tej uz nejem co je uplne nejhorsie ☹
Ale ak sa chcem v lete dat do plaviek a aby sa niekto nedogrcal so mna tak musim 😀 😀 😀

zany
11. led 2008

Dopoledne jsem svačinu nestihla, protože jsem dýl snídala, pak jsem vylítla do posilovny, takže jsem až obědvala 🙂 Ale půjdu si dát asi sváču 🙂
Dneska jsem si koupila mrkvový chleba, tak jsem kousek ochutnala a není špatný 🙂 🙂 🙂

A kobyla je zase nějaká pomalá, žere opět příspěvky a na to já nemám nervy!!! 😠

morusa
11. led 2008

Ahoj holky, chodím na Vás koukat a teda zírám, jak jste se do toho hubnutí pustily a s jakýma velkýma úspěchama, takže VELKÁ GRATULACE všem 🙂
Ps: Já se do toho taky pustila, ale efekt jaksi opačný 😒

smoulinda
autor
11. led 2008

Teda holky, ještě tak půlka mi dneska neposlala dostavené výsledky 😕 🙄 😝 😀

zany
11. led 2008

Šmouli, třeba na to holky zapomněly a nebo je výsledek opačný a nechtějí ho psát 😀 😀 😀 😝

Moruso, díky za gratulaci 😉 Snad to půjde takhle hezky dolů dál 😉 I když já tenhle týden zhubla, ale myslím, že na oslavě se neudržím a dám si do nosu... 😒 Ale prckovi je rok jen jednou, že?! 😀 😀 😀

lienka12
11. led 2008

Tak caute kocky. ja dnes dryim 9 den detoxikacnu kuru s naturalnou ryzou a musim sa pochvalit mam dole k dnesmenu dnu 4 kg. Drzte mi palce 🙂))) Uz zacinam odzajtra k tomu pridavat zeleninku pochopitelne na vode. este ma caka 27 dni ale po 9 dnoch je to vzdy lepsie a lepsie myslim to jedlo🙂

lienka12
11. led 2008

ZANY - teraz citam ze pises o umelom sladidle. ja som tiez sladievala tym ale raz som narazila na jednu pani v lekarni ked som si to kupovala a ona sa ma pztala ci mam cukrovku a ja hovorim ze nie. Tak mi povedala ze to moze mat taky efekt ze ti ju moze aj vyvolat. ze zdravsie sladidlo ak nevydrzis nesladit je tmavy prirodny cukor. tak som si dala poradit.

kony
11. led 2008

ahoj holky 🙂
tak mě to sem konečně pustilo 😠 se asi kůň lekl mojí váhy 😀 No, začíná to celkem zlehka, ale jsem necvičila, pač jsem byla zavirovaná, tk doufám, příští týden to bude už lepšíííí 😉

Jinak, dneska jsem si dopo dala k sváče na zkoušku tu Guaretu čokoládovou (jsem makala doma, takový povánoční úklid...)
zapila 1/2 l vody a holky, docela mě mile ta tyč překvapila 😵 Chutná jasně zdravě, ale čokoláda na povrchu je "pravá" a dobrá a jak se to zapije, tak fakt dloooouho není hlad...
tak zatím papa a vzhůru do dalšího "boje", mějte se a hubněte 😉

kony
11. led 2008

pardón 😎 , chtěla jsem napsat, že jsem doma makala, a tudíž si nestihla připravit svačinku, tak proto ta Guareta 😉

zany
11. led 2008

Lienka12 - já tím sladit asi ani nebudu 🙂 Přímo já jsem to nenadnášela, ale to nevadí 😉 Radši ten cukr omezím a nebo přejdu na ten tmavý 🙂 🙂 🙂

K véče jsem si dala selský rohlíček, šunku, sýr a půlku papriky 😉

Kony, tak to budu muset někdy vyzkoušet 🙂 Ale zatím mě mlsná nehoní 😀

makelka
11. led 2008

hm, tak já jsem to dneska docela flákala - opět - Tobiášek je nemocnej, tak se to moc nedalo, nesnídala jsem - byli jsme u doktora - tak jsem pak zhltla jenom černej chlebik s paštičkou (musím omezit, i když je výborná, domácí 😵 😵 😵 ) no a teď k večeru jsem si dala zapečený brambory, ale na malej talíř a zalívá se tu teď vodou neb mám na něco chuť, tak abych odolala 😀 😀 😀

Kony a kde se dá ta tyčka koupit? Někde ve zdravý výživě? se tam chystám ještě pro psyllium - vláknina na pročištění organismu - tak se tam na ni juknu 😉

laola
11. led 2008

Ahoj holky, já jsem si dnes koupila nějaké ovesné kaše. A ještě na zkoušku pohankovou, tak jsem zvědavá, jak mi to poleze🙂 Musím udělat inovaci ve snídaních, ať mi ty jogurty a corn flakes nelezou i ušima 😀

silvik
11. led 2008

Dobrý večer...
Omlouvám se, že budu hlásit dnešní váhu až teď, ale včera a dnes jsem se nějak nemohla na koně vůbec dostat - až teď večer... ☹ Manžu mám v nemocnici (operace tříselné kýly), takže mám docela frmol. Občas se nestihnu najíst, o pití ani nemluvím... ale polepším se, slibuju!!! 😉

Úbytek jakýs takýs je, jen aby to pokračovalo 😀

Tak ho jdu poslat Smoulince a zároveň jdu juknout, jak se dařilo vám ostatním!! 😅

silvik
11. led 2008

Kony, kde se ta tyčinka Guareta dá koupit a kolik stojí? Já se přiznám, to kilíčko dole jsem dneska oslavila zbaštěním několika bonbonu z bonbošky... ach jo... ale zítra se už zase na čokošku ani nepodívám!!!

Jinak chválím, fakt nám to jde, z tabulky je vidět odhodlání a první pozitivní výsledky!! To je fakt super!!

No a musím se vám svěřit, byla jsem za mužíčkem v nemocnici, bylo mu ouvej, dneska ho operovali, tak jsem se mu svěřila, že mám kilo dole a on mě pohladil a řekl, že jsem jeho šikulka... no řekněte, holky, existuje ještě nějaký silnější důvod pro hubnutí, než tenhle? .. pro mě teda ne... 😵

sidacek
11. led 2008

ahojky holky, nevím, jestli sem mezi vás patřím. Sice nejsem těhotná, ale v nejbližší době to plánuju.Silná jsem od puberty. Já už vyzkoušela tolik diet, že to snad ani nezpočítám na rokou. Vždy jsem něco málo zhubla ale s jo jo efektem. Ráda bych dala dolu tak 15 kilo ( než otěhotním),abych měla nějakou rezervu. Říká se, že silný holky v těhu nepřiberou, ale neni to asi pravidlo,co?? Nyni chodim do STOB kurzu( už po druhé). Při prvním jsem schodila asi 7 kilo.Díky bohu za ně 🙂 .Ale do 2 let jsem je měla z5. Tak se s těma kilama poperu.Chtěla bych být v těhu hezká haha. Mějte se moc hezky.papa Míša

smoulinda
autor
12. led 2008

Ahoj Sidacku, tož vítaj 😀 😀 😀
Moruso děkujeme 😵 😵 😵
Holky chválím, je vidět snaha, jsme holky šikovný 🙂 😉 😵
He, a já jsem včera večer taky zhřešila...Jsem byla na oslavě a byl mi nabídnut bifteček, což jsem neodolala 😀 A ještě se mě ptala servírka s čím si ho dám, jestli se zeleninou nebo amerikama...Říkám, že držím dietu, tak si dám ameriky 😀 😀 😀 No ale pak jsem to samozřejmě vytancovala, že 😀

musilka
12. led 2008

tak já si od včera kdy mi přišel domů eliptical co jsem si povánočně koupila dřu během na něm. Je to perfektní pustim si najlas nějakej rokec a jdu na to. Moc zatim nevydržim ale to se spraví. Zatím nabírám fyzičku takže 2xdenně po 15-ti minutách rychlejšího běhu. A ještě mám doma takovej oblouk na břišní svaly tak jsem ho taky zařadila do programu 😉

kony
12. led 2008

ahojky, no to nám to pěkně společně jde, což 😉 🙂
Makel, silvi- Guaretu dostanete určitě ve větších lékárnách (možná i v menších, záleží, jak jsou zásobené...)stojí od 35 - 38Kč, na netu ji taky můžete koupit v e-shopu+další dietní jídla třeba na www.lekarna.cz. Tam jsem našla ten spalovač tuků LKVB, ale asi naň kašlu...Zatím to hubnutí jde krásně.

Sidacek- a jak ty kurzy probíhají, co s Tebou probírají, máš i "sezení" s odborníkama,cvičení a vážení? Napiš, prosím. A co jídelníčky???Moc dík, snažím se zatím sama podle jejich rad na webu STOB , docela mě to zaujalo, a hubnu v poho, nemám hlad...tu na Kladně jsou jakési dvě poradkyně, ale zatím váhám 😎

K té tyčince, asi by se měla jen dopo, je tam ta čokoška...Jinak základ, co nejmíň pečiva, příloh( brambory, rýže, těstoviny-mají tvořit jen jednu čtvrtinu celého talíře) další čtvrtinu tvoří maso a zbytek, tedy dvě čtvrtiny( či polovinu všeho) tvoří zelenina, buď čerstvá, může být i mražená, sterilovaná..Ovoce co nejmíň, a když tak jen dopo, jsou v něm cukry 😨 Takže z toho vyplývá, že zeleninu s masem nebo zeleninu s mléčným výrobkem můžeme kdykoli a skoro by se dalo říct i kolik sníme 😉

Holky, poznatek po cca dvoutýdenním hubnutí a totální změně jídelníčku- mám doooost dobrou náladu, jsem děsně vysmátá a plná energie, to je pozitivní, ne 😉 ...a to jsem teprv na začátku 😀

tak papa, a hubnutí zdar 😝

pirlenka
12. led 2008

Ahoj,

přidávám se do klubu, poté co na mě v jednom obchodě neměli rifle, jsem si řekla dost 😀 😀 😀 Vím, že zhubnout můžu, před těhu jsem to i dokázala a váhu si v pohodě držela - díky nepřežírání se a občasnému cvičení.
Jenže teď je to samý dortík, kafíčko, pozdní večeře - a to jako fakt nejde. Jednak se na sebe nemůžu dívat a taky mám ve skříni plno kousků, které prostě neobléknu (nebo obléknu, ale vypadat jak oblečený špekáček fakt nechci).
Takže díky Smouli za diskuzi a hlavně za tabulku - člověka to víc nakopne, když je to takhle veřejně 😉 🙂 🙂

Mějte se a hubnutí ZDAR, nazdar 😀 😀

kony
12. led 2008

silvi, chudák manža ☹ , ale jak Tě krásně pochválil, to snad nejde jinak, než se fakt snažit, abys pro něj byla ještě krásnější 😉

sidacek- já jsem od puberty malý "metráček", taky mám za sebou několik diet, neúspěšné hubnutí atd. atp., ale, jsem si též myslela, že v těhu nepřiberu moc, do konce druhého trimestru to bylo "jen" asi 12kg, jsem si říkala, "to je v poho", ale nakonec z toho bylo 22kg celkem. ...tedy to jsem Tě nchtěla strašit, jen to nechce podcenit, já jsem to bohužel udělala a celkem jsem si i dopřála - teď už jsem chytřejší a vím, že jsem si dávala nesprávné jídlo v nesprávnou dobu...s kilama zatočíme 😉

šmoulí, tos tedy dooost hřešila 😎 😉 , ale ten tanec to trošinku spravil 😵