Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

aponchie
2. únor 2008

takze vcera na veceri s manzou:veprove kapsicky s varenyma baby bramborama a sosem,zelen.obloha ,cesnek.polevka,nasup 2palacinky s marmeladou a slehackou 🙄 totalne death museli sme se jit projit po meste asi hodku pac sem myslela ze porodim jezky jake krece v bruchu su totalne blba se furt prezirat ale saty a dziny porad c.40 az 42

klary
2. únor 2008

aponchie, tak to jsi nas tom lip nez ja. Ja byla vcera na velky firemni akci, kde byl obrovsky raut. Po 7 hodinach v busu, jsem byla vyhladovela, tak jsme si sla jednou pridat, pak pro saldkou dobrutku 😎 Mnozstvi vypiteho alkoholu radsi nezminuju. Jeste ze vazeni bylo vcera 😀

aponchie
2. únor 2008

ha ha toz dobre no ja se rano vykakala a hned se vazim jak magor a kilo dole a hned po obede nahore asi vazne mi jebe z toho vazeni 😀 jinak ja tvrde moc nepiju pac je mi z toho blbe ale z chlastu se prej hodne pribira kor u zenskych ja mela vcera jednu kofolu

klary
2. únor 2008

o tvrdem to nebylo, sampus a bile vinko

aponchie
2. únor 2008

toz to je dobre radsi se zlit sampusem nez se prezrat jak dobytek 😀

klary
2. únor 2008

aponchie: trefne 😀 😀
kdyz jsem prisla dom, tak jsem lovila, co rychleho k snedku - lednice vymetena, pecivo v mrazaku 😖 po chvili jsem v mrazaku objevila kuratko s omackou, tak jsem dietku porusila uz i dneska, ale bilo vyborne

llenda
2. únor 2008

Ahojky,omlouvám se za pozdní příchod 😀
Včera jsem se vážila a kilečko dole. Dneska jsem si dala půst,jen čerstvou šťávu z pomerančů,grepů a citrónů
a vodu. Kolem jedné byla krize,ale překonala jsem ji a nedala jsem si ani sýrovou tyčinku. A já je tak miluju!!! 🙂
aponchie:vůbec nevypadáš že bys měla vel.40-42
Já mám to samé,ale když si vzpomenu že před 5 lety jsem měla vel.34-36,tak je mi fakt zle. 😒
Teď se budu držet,ale na Valentýna jdem i s dětma na véču a to se přežeru. 😀 😀
Všem držím palečky v hubnutí 😀

smoulinda
autor
2. únor 2008

Ahoj ahoj ahoj 😀
Tabulka bude zítra, ještě vás moc nenapsala stavy 😝
Jdu ležínkovat, jsem vyřízená 🤐
Zítra vás musím dočíst.
Pa pa pa 🙂

aponchie
3. únor 2008

ilenda:a jako jak to vypada ze mam 48ne? 😀

makelka
3. únor 2008

Ahoj,

tak my byli v pátek taky na večeri 😉 tak já vepřové žebírko po mexicku s bramborovýma placičkama a zeleninovou oblohou, jedno červený vínko, jagermaister a nakonec frisko 😖 😖 😖 Hm tak snad nepřiberu

Ale včera jsme slavili manžovy narozky doma a tchán udělal nivová koule se strouhaným sýrem, hm, jsem se přežrala 😔 ale v pondělí jdu zase na spinning, tak to musím všechno vyjet na kole, jinak mě jebne 😔

Smouli my stále čekáme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Dneska mám očistný den 😒 takže od rána piju a piju litry vody, abych se aspoň propláchla a jím jenom střídmě, jinak budu fakt zas jak koule ☹

Ale u mě úspěch, včera jsem si na procházku oblíkla džíny, v pase sice nic, ale vzadu na zadku a nohách jsou mi stopro volnější a krabatí se mi tam 😵 😵 😵 😵 takže se snad první úspěchy dostavují. Dneska plánuju dlouhou prochajdu, tak tomu snad taky trošku pomůžu

Tak holky, hubnutí zdar 😉

aponchie
3. únor 2008

poradte mi jak se znaci rifle kolik je velikost 29,30,32 ve velikostech jako je 38,40...znaci se to tak nejak?vubec to nechapu nosim cislo 30 teda od tamanu a vcera sem tak tak oblekla 32 nechapu

makelka
3. únor 2008

aponchie - od ťamanů bych to moc neřešila, protože oni maj každou velikost jinak šitou, je to na prd, bych se v tom moc neplácala. Já mám od nich rifle vel. 29 a teď mi nebyla ani 34 😕 a přitom ty 29 jsem měla na sobě 😀 😀 😀 😀 já se u nich číslama neřídím, to nemá smysl 😉 😉 😉 😉 😉

berynka
3. únor 2008

Ahoj,
k tématu Jak zhubnout... mně vždycky zabralo HÝBAT SE a NEŽRAT! 😉 Vám to nefunguje? 😕

aponchie
3. únor 2008

makelka:no jasne ze to asi bude usite jak se podari takze asi zajit do znackoveho shopu a vyzkouset si je abych vedela jaka je ma velikost,ale 29sem mela na sobe jednou 😀 kdyz sem mela 59kgod te doby uz nikdy a to sou ty co jsem narvala na sebe stezi a zapinala kombinackama jak sem stoupla rup a rozjel se zip a p[ak uz jen 30,32.dneska nezeru mam nervy pohadala sem se s manzou za prve a ta furie blba tchyne ma narozky nikam nas nepozvala nebavime se skoro vubec ale asi tam zajedeme jen poprat mezi dverma takze zkazenej den aspon schudnu 😀

llenda
4. únor 2008

aponchie:spíš místo 4 bych tipla 3,jako že máš tak max. vel.38 A jak dopadla návštěva u tchýňky? 😀
berynka:jenže nežrat,to nikam nevede.Jíst se musí,ale malé porce a hodně pít. A já to dělala skoro obráceně. Málo jsem pila a víc jsem jedla.
No,ale teď když je nás na hubnutí víc,tak se mi to zamlouvá.Když jsem hubla se ségrou,tak ona to vydržela tak týden a mě to samotnou nebavilo.
A uklidňovala jsem se tím,že jsem po 3 dětech a některý mladý holky vypadají ještě hůř než já. 😀

makelka
4. únor 2008

berynka - jelikož jsme začli teprve v lednu a chcem zhubnout dost a dlouhodobě tak to jen tak NEJDE 😠 😠 😠 Fakt miluju tyhle otázky!!!!!Kdyby to šlo, tak tu asi nejsme ne? 😠

aponchie - tak to byla čupr neděle 😀 😀 😀 😀 😀 Tak hlavně že jsi zhubla 😀 😀 😀 Já když se pohádám s manžou tak jdu vybílit ledničku 😀 😀 😀

aponchie
4. únor 2008

makelka:ale houby byla sem u tchyne snedla sem tri sousta dortu 3jednohubky 1chlebicek a 3kavy vecer sem jela s kamoskou do ostravy do mekace na jeden cheeseburger a vecer doma chleba s pom.maslem ale mam pred menzes takze se nafukuju a ikdybych sla na wc 5xtak neschudnu ani deko dneska! 😠 😀 co to tady mate za tabulky a jak to probiha?

sidacek
4. únor 2008

ahojky holky, jsem tu ted 2 dny nebyla, tak vás dočítám haha. Dnes jsem měla k obídku 100g kuř. prsou, papriku, rajče, ledový salát.Mňam, jsem to ani nemohla dosjíst, jsem myslela, že prasknu haha. Fakt výborný, sytý!!!!!!!doporučuju a hlavně rychlý!!papa Míša

aponchie
4. únor 2008

ja doma nic nemam na jidlo 😠 ale muj proziravy manzel mi koupil 3zakusky!!prej na chut a ja to mam na hlad 😀 zkusim kureci maso dresing do tortily je to kaloricky OK?

lidka619
4. únor 2008

baby je to normálne, keď dodržujem pitný režim, a po každom vypitom pohári idem na vecko čúrať 😅 , kedy mi tento stav pominie? Aj vy ste na tom podobne? 😝
- inak mne sa váha zastavila, ale je pravda, že víkendy sú u mňa veeeeeeľmi kritické ☹

kony
4. únor 2008

ahoj ženy 🙂
tak se Vám musim svěřit, jsem s tím naším "hubnoucím klubem" docela spokojená 😉 Celkem to jde dolů a motivace je to úžasná...
Sidacek- ještě k tomu vařené vejce nebo kus 30% sýra, což 😎 Ale já jsem žrout největší, takže tyto "vychytávky" sytící potřebuju...snad je to správně podle Dr. Málkové???😎

aponchie, misto dresingu (který normálně prostě žeru, tedy žrala jsem 😎 ) si teď dělám dresing bud z netuč. tvarohu nebo activie bílé do toho česnek, malou lžičku majonézy(to pro chuť, jinak by to asi stálo za prd), byliny, sůl, citronová štáva někdy trochu Heinz kečupu a výborný...a můžeš toho sníst mraky 😉 a kaloricky je to ok 😵

makelka
4. únor 2008

ahoj,

šmouli jak kde to vázne?? už je skoro úterý.

U mě jsou víkend taky dost kritický ☹ ale dneska se držím 😀

mě to taky motivuje, nepřestat a hubnout a hlavně v létě jedem k móřu tak musím😉

silvik
4. únor 2008

Ahoj holky,
nějak nestíhám dočítat a klábosit... v pátek jsem se normálně zapomněla zvážit, no, ale ještěže mám manžílka, ten v sobotu ráno přede mne postavil váhu a musela jsem na ní 😝 😝 😅 No a žádná sláva, mé hubnutí stagnuje... nepřibírám, ale ani nehubnu.....snažím se nepřejídat, hlídám si porce, ale zato baštím všechno... ách jo.... Máme tady doma totiž na přechodnou dobu ubytovanou švagrovou s dětma /školáci/ a těm se musí něco vařit a chystat, jsou ve vývinu, takže se vaří a peče.... ☹ 😝 a
A cvičení se nekoná žádné, protože mě bolí záda, týden už do sebe cpu prášky proti bolesti.... 😢 ☹
Ale polepším se, fakt, moc by mě štvalo, kdybych za únor nedala aspoň dva kilíčka.... 😕 😵 Zvlášť, když vidím, jak vám to ostatním jde!!!!! 😉 🙂 🙂

smoulinda
autor
4. únor 2008

Ahojky 🙂
O víkendu nebyl čas a dneska jsem byla v práci 😝 Mám toho teď fakt moc, takže sorry 😝
Tabulku budu muset stejně předělat, aspoň barvy, je to blbě čitelný koukám ☹
A jinak děvčata NIC MOC. Krom pár vyjímek jsme se nějak zasekli 🙄

chiwule
4. únor 2008

Ahoj holky,
ozývám se po delší době. S hubnutím je to u mě teď tak, že jsem těsně po stimulaci na IVF, měla jsem krátký protokol, kdy jsem během týdne přibrala skoro celá 3 kg, takže mám 73,5 dnes ráno, obvod pasu se mi zvýšil o 15cm, takže se do ničeho nevejdu atp... Dneska mám po punkci a tak čekám, kdy zas splasknu a hlídám si, aby se mi nerozjel hyperstimulák... Takže pokud vám nebude vadit, že se teď nebudu nějaký čas vážit ani měřit, za čas se k vám zas přidám...
držím všem palce a občas na vás juknu
páček Chiwule

laola
5. únor 2008

Chiwu, hlavně, ať ti IVF dopadne dobře 😉 Hubnout můžeš i později 😉 Držím pěsti!!!

aponchie
5. únor 2008

jak se muzu pridat do tabulky??dost by me to asi motivovalo a jeste bych udelala nejakou tabulku kolik ktera ceho cvici 😀

laola
5. únor 2008

údaje se posílají šmoulindě. Tak tabulku cvičení u mého jména rovnou proškrtněte 😀 😀 😀

aponchie
5. únor 2008

nebo alespon nejakou aktivitu treba uklid vytirani atd 😀 😀 😀

laola
5. únor 2008

no tak to jo, to nemine asi žádnou z nás 😀 protože rotoped mám místo domácího sluhy 😀