Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

laola
23. únor 2008

rinusko, příště se nacpi přes den 😉 a nebo to teď spal nejlepším možným způsobem 😉 😀

rinuska
23. únor 2008

žeby spánkom 😀
No zajtra a to nestane 😠

laola
23. únor 2008

tak spánek jsem teda nemyslela 😀 😀 😀

rinuska
23. únor 2008

Ja musím ísť spať , lebo zachvíľu musím zase vstať k malému.
No ale namiesto tohto koníka, keby som si zacvičila , tak som ako prútik, nemyslíš???? 😀

laola
23. únor 2008

no 😀 To já taky 😀 😀 Tak dobrou 😉

aponchie
24. únor 2008

mnam kofila a lentilky misto obeda 😀 musim to jit rozchodit odpoledne

rinuska
24. únor 2008

Ja sa dnes držím. Uvidíme , čo bude večer 😀

angua27
24. únor 2008

čaute babule, víkend som mala riadne rozbehaný, takže som nestihla vôbec net.

llenda, uhorka je česky okurka. 😀
a jahodové musli sa s mliekom pri delenej nemôže. musli sú s rastlinnej skupiny a mlieko je živočísne. ja si dávam musli so sójovým mliekom.

no a priznám sa, včera som zhrešila. boli sme na návšteve a všetky tri vrátane domácej panej sme piekli. takže som mala tvarohovú bábovku, tvarohový koláč a perník, ale s každého iba malý kúsok. nakoniec som si povedala, že neva, veď raz za čas si môžem dať aj sladké - nedelené. 😉

llenda
24. únor 2008

anguna:jenže já sójový mlíko nééé 😝 . Tak co bych si měla dát? Ovesný vločky taky nééé. 😝
Prosím poraď 😀 Já bych to chtěla opravdu dodržovat. Živočišnej den v poho,ale ten rostlinej to je horší.
Ta večeře:kukuřičná kaše taky neprojde.
Asi si budu muset zajet do města do knihkupectví a koupit si nějakou knížku. Máš nějakej tip,která je dobrá?
Protože jich bude asi víc tak ať tam neprostojím hodiny. Předem děkuji 😀

Dneska jsem hodně zhřešila,děda měl 76 let tak jsem to náležitě oslavila. 3 chlebíčky,5 malých kousků jabl.závinu,
4decka červenýho vína a jednohubky jsem nepočítala.Ale jak jsme šli dom,tak jsme šli delší trasou a já tlačila kočár a ještě se na něm vezl i Ráďa a to dokopečka.Tričko i mikču úplně mokrou,tak snad jsem to všechno vypotila.
A jestli ne,tak zítra začínám s dělěnou stravou
Tak doufám že výsledky se dostaví už při pátečním vážení 😀 😀

pietra81
24. únor 2008

Llendi, já ti můžu doporučit tuhle knížku o dělené stravě : http://knihy.abz.cz/prodej/delena-strava-4 . Jsou tam jednoduché a rychlé recepty a hlavně z ingrediencí které jsou běžně k dostání-což je podle mě výhoda. NEmusíš běhat po speciálkách a shánět suroviny 😉

angua27
24. únor 2008

llenda, tak to je ťažko radiť, čo s čím, keď sójové veci nie. ja som sójovými výrobkami veľa vecí nahradila. miesto masla si dávam sójové nátierky, miesto mäsa sójové plátky a miesto mlieka sójové mlieko v rastlinný deň. takže tak. no a ja som začala s delenou podľa knižiek Lenky Kořínkovej, ale tie už nie je dostať. takže asi moc literatúru neporadím. ono je aj pravda, že je veľa druhov delenej stravy.
no a na raňajky si možno daj krupičnú kašu v rastlinný deň, keď sa dobre ochutí, tak vôbec nie je cítiť, že je zo sójového mlieka, alebo chlieb s nejakou nátierkou bez mlieka, masla - nátierky Alfa bio sú naozaj veľmi dobré. 😀

leninn
24. únor 2008

Holky, já zhřešila dneska tak, že se to ni nedá popsat. Mám z toho dost špatný pocit, ale zítra zase najedu na malé porce několikrát denně🙂
Snad se ten dnesšek moc neprojeví...doufám

aponchie
24. únor 2008

klid ja hresim od rana.dala si si to dokonce za ukol 😀 n aveceri sekana a chleba a deli 😀 zitra jdu cvicit a v utery taky tak to neresim.

petrolejka
24. únor 2008

Hm, Mandragora, tak jsem koukla na ten odkaz o dělené stravě a přestala to číst hned u snídaně, kde se na chleba doporučuje salám nebo sýr, to je totiž základní rozpor dělené stravy, míchat tyto dvě skupiny potravin, nějak nechápu, podle čeho to dotyčný člověk skládal ... pečivo je v opačné kategorii než maso a tvrdé sýry. 😒
Jinak já dnes zhřešila - svíčková a dva knedlíky, bylo to mňam, ale knedlíky mi dlouho ležely v žaludku, takže napříště si dám salátek, už si těm tšžším jídlům odvykám. 😅

nobody
24. únor 2008

já jsem dneska dostal od kámošky jakýsi 2 dvd Hubněte s MF Dnes 2008 (2 a 3) ... prý by to chtěla

přepálit 😀

ale teda O. Šípková tam nic moc nepředvádí

aponchie
24. únor 2008

tak to jsem si radsi ani nekoupila pac Sipkovou nemam moc rada.Obdivuji vsechny co doma takhle cvici.Ja obcas p.a jogu ale nebavi me to samotnou

leninn
25. únor 2008

Aponchie: Díky, tos mě uklidnila, také jdu jdes cvičit, tak to snad vyběhám🙂
Uvidíme v pátek

pavlin
25. únor 2008

nobody-To asi proto,že tam cvičí Hanka Kynychová 😀

pavlin
25. únor 2008

Ja kojim a hubnout jsem se snažila už několikrát,ale pak jem měla málo mlíka,takže si asi budu muset počkat až nebudu kojit.Myslim,že dělená strava je účinná,ale musí se dlouh, i pár let džet.---Svíčková by nebyla špatná 😀 ---

aeroaero
25. únor 2008

tak holky já jsem dneska začala skákat přes švihadlo a cvičit sedy lehy..chci to zkusit dodržet každej den...když jsem viděla pani z mimibazaru tak jsem se až zastyděla že jsem taková lemra líná když to evidentně jde. 😠
snažím se hodně pít..jen to jídlo mi ještě dělá trochu potíže..nepřejídám se ale dneska jsem třeba měla rohlík a vajíčkovou pomazánkou 😅 a k obědu budu mít těstoviny s omáčkou. 😕

ale můžu vám říct že jsem při skákání vypouštěla duši. 😉

aeroaero
25. únor 2008

jen jsem se chtěla zeptat...vážíte se každej pátek?

smoulinda
autor
25. únor 2008

ahojky 🙂
Jj, já se vážím každý pátek 🙂 Krom minulýho pač jsem při stěhování někam založila váhu a neměla jsem čas ji hledat 😀

angua27
25. únor 2008

aeroaero ja sa tiež vážim každý piatok. a neviem sa donútiť cvičiť. takže tíško obdivujem.

smoulinda a ako v novom? už ste sa trošku zabývali?

nobody
25. únor 2008

pavlin> jo takhle 😀

llenda
25. únor 2008

holky moc vám děkuji 😀
Zkusím tu krupičnou kaši se sójovým mlíkem a uvidíme. 😉

aponchie
25. únor 2008

ahoj ahoj ahoj,takze dneska mame mladou ve skolce tak mi to manza prekazil 😠 prej si hned rano musime zajit do salat baru a uzit si to 😀 takze20dkg celeroveho salatu a rohjazl a pak uz nic ted si varim hrach a vecer jdu bud cvicit P class nebo spinning este uvidim.na vahu ani nejdu to nema cenu kazdej den na to lozit staci jednou tydne.ale dnes sem si koupila nove lycrove kalhoty tak se mi uplne vbizeli za vylohou tak ted je musim provetrat.svihadlo je super!!

negrovka78
25. únor 2008

Ahoj holky,mně sice váha stojí,ale přeměřuje mě průběžně kamarádka(abych nešvindlovala) a za 5 týdnů jsme v pase o 10 cm hubenější,přes prdel stále stejně,ale hrozně je to znát na kalhotech 😀 😀 😀

smoulinda
autor
25. únor 2008

Ahojky. No já už jsem taky v pase hubenější, ale stejně se na sebe ještě nemůžu podívat 😀 😝

pavlin
25. únor 2008

Ahoj holky.A jak hubnete?Ja začínám každý ráno s plánem hubnout,ale přes den se mi to nějak zhroutí.Když si dám kafíčko,tak to je konec.Musim si k němu dát něco sladkýho 😖 😅 Zkoušela jsem dělenou stravu,ale po týdnu jsem měla málo mlíka.Kojim už 5m.

nobody
25. únor 2008

nevím, o kolik procent pomáhá dělená strava při spotřebě energie a následnýmu pocitu hladu ---- ale asi to nebude nic převratnýho

běhejte víc jak 15 minut denně a je to 🙂