Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

pavlin
25. únor 2008

běhat? 😨 já spíš kolo nebo rotoped,ale i na to jsem líná.a při kojení to asi nemůžu přehánět.ale zítra už asi konečně začnu s malejma porcema a pravidelností.a sladký si taky zakážu,tak mi držte polce.léto se blíží 😅

nobody
25. únor 2008

pavlin, běhat přímo jsem nemyslel, prostě se nějak hýbat ... ¨
no při kojení to nepřeháněj, já se radši zklidním 🙂 tak malinko třeba ten rotoped nebo spinning

pavlin
25. únor 2008

😀

aponchie
25. únor 2008

tak mam za sebou hodinu P class a meli sme zaskok a ta mrcha nam pridala za trest tretinu navic ale koupila sem si nejaky kyslikovy napoj blivajz nejvetsi ale zapomela sem piti a doufam ze me nakopne hehe a kdyz ne on tak manza pac stal 40kc! 😀 😀 😀

nobody
25. únor 2008

😀 😀 😀 😀 😀

se proletíš aspoň 😀

aeroaero
26. únor 2008

holky máte někdo vyzkoušenej tem vibrační pás na břicho a na stehna a paže? a co karnitin při cvičení..píšou že spaluje tuky , mám si ho pořídit nebo něco jinýho jako doplněk k většímu výkonu?

makelka
26. únor 2008

nobody asi nemáš děti co? jinak bys věděl že při dítěti se naběháš dost a je to víc jak 15 min denně 😀 😀 😀

makelka
26. únor 2008

jo a slyšely jste včera Cajthamlovou??? hubnout je nejlepší začít v březnu, takže dámy, šup šup březen je za rohem tak teď už to půjde 😀 😀 😀

nobody
26. únor 2008

makelka> nemám, ani se zatím nechystám ... ale mám je rád
tak potom musíme být jako proutky 😉

jo a už je teplo, tak můžete hubnout i teďka 😀 .. ale jenom odpoledne 😀

nobody
26. únor 2008

pardon: musíte být

aponchie
26. únor 2008

nejakej chytrej ne? 😀

silvik
26. únor 2008

Maki, proč zrovna v březnu? Nějaká dobrá konstalace hvězd či co? 😕

aponchie
26. únor 2008

chodite nektera na spinning?

silvik
26. únor 2008

Aponchie, já nééééé, to je jízda na kole? Já mám rotoped doma... a slouží jako věšák... ale už se na něj zase chystám.... 😉

nobody
26. únor 2008

aponchie> za chvilku mizím, ..takže tam nebudu

já jsem dutý jak kokosový ořech ve slaný vodě přece 😀
spinning .. tam z tebe bude pot jenom stříkat 😀 je to (prýýý) něco šílenýho

matar
26. únor 2008

aponchie, ja chodím na speening- chodila som pred druhým tehu, bez akejkolvek diety som tak za pol roka zhodila 7 kilov (ale to som nemala problém ísť o desiatej večer na pizzu 😉 - dva krát týždenne, ked vyšlo tak tri.
teraz som začala ked som prestala kojiť, len sa mi nedarí tak pravidelne, ale snád to zase pomôže.
a je pravda, že potiť sa určite budeš poriadne 😀

matar
26. únor 2008

šup, malo to byť 7 kíl 😉 a carnitin je na zvýšenie spalovania tukov, je dobrý pred cvičením, ak niekto necvičí je mu zbytočný 😉
silvik, spin sa so stacionárom nedá porovnať, na spine ta donuti ked vidíš makať ostatných, je tam super atmosféra podporovaná hudbou a okrem toho, super sa tam vybiju nervy 😀

nobody
26. únor 2008

jj, matar má pravdu, L-carnitin je "jen" startovač .-.... startuje chuť do pohybu ...a jak matar psala, když pak není pohyb, tak je to jak kofeinová bomba akorát 🙂

jinak toho moc nenadělá .. ale chemii tu nemáte, tak není třeba rozebírat 😀

(jsem si musel napsat, už jsem potichu)

aeroaero
26. únor 2008

a máte někdo zkušenosti s lipoxalem nebo s fermií nebo tak nějak?

rinuska
26. únor 2008

Matar čau , aj ty chceš schudnúť???? 😀

pietra81
26. únor 2008

Achoj spolutrpitelky 😉 !
A ten L-carnitin jako podporuje chuť cvičit či co? Nobody, no? Jak to je? Ty jsi takový odborník 😀 . Mám doma ten eliptical, každej den si dám poctivých 25minut, ale ani sekundu víc, prostě se pak už nedonutím. Tak třeba kdybych nebyla tak strašně unavená tak bych cvičila i dýl.

rinuska
26. únor 2008

L-Carnitin je spaľovač tukov 😀

pietra81
26. únor 2008

Rinusko a funguje to tak že když si dám tabletku nebo co to je před cvičením tak je to cvičení účinnější?

rinuska
26. únor 2008

Malo by to tak fungovať , ale ja som to neskúšala. Môže to byť návykové , ak si na to zvykneš , tak potom pri cvičení bez toho neschudneš. Ale možno kecám , počula som 😀

bubblegum
26. únor 2008

No jo, nejlepší je prostě zhubnout bez nějakých takových chemických blbin...

pietra81
26. únor 2008

no to asi jo...

aponchie
27. únor 2008

holky a nebudu mit z toho spinningu akorat zvetsenou prdel a boky?jakoze si namakam stehna a tak?ja pudu zitra rano hned nabehnu pac nemam vecer hlidani a v patek odjizdime na kratsi dovcu takze tak ale pul kila je dole jenze vypadama jak sunkovy zavitek v aspiku 😀 porad!

aeroaero
27. únor 2008

holky tak mám za sebou 600x přeskok přes švihadlo, leje ze mě a bolí mě nohy ale jsem ráda že jsem se k tomu dneska dokopala chtěla bych to ještě dotáhnout dneska do tisícovky a pak v tom každej den pokračovat.

carlisse
27. únor 2008

Ahoj holky, ségra byla u doktorky která dělá i dietní poradenství a ta jí vymyslela dietu "na míru" - počítání kalorií. Tady je web kde se dají ty tučněnky hezky počítat http://www.flora.cz/ekalkulacka/e_index.html. Je to sice opruz, ale ségruša mrcha dala za první měsíc dolů 3 kg. Prostě počítá a hlavně to zapisuje co sežere a pak jde za doktorkou kde se jí tímsežraným žrádýlkem chlubí", takže i díky tomu si dává majzla co papá. Já jsem v porodnici nechala 10kg, za první měsíc šlo dolů dalších 7kg ale pak úplný prd, jen když jsem měla střevní chřipku šlo dolů kilčo. Měla jsem ale pořád ještě navrch, přibrala jsem v těhu 28kg. Přestala jsem kojit, tak jsem nasadila drastickou pro mě😀) dietku, snídaně, sváča, oběd, sváča večeře, ale k snídani musli s jogurtem, svačina ovoce nebo zelenina, oběd většinou vývarová polévka, nebo celozrnný chléb s tvarohem a krůtí šunkou, odpoledne ke sváče jogurt a večeře většinou dušená zelenina se suchárkem, občas zel. salát nebo ryba na zelenince a zatím šlo dolů 2,5kg. Myslela jsem si naivně že budu ráno alespoň 20 minut běhat na trenažeru ale bejbina je vždy vzhůru dřív než já a po ránu m opavdu nic dělat nenechá, tak se snažím aspon cvičit na břicho, protože zbytek cejchy se prostě už dietou neztratí.

silvik
27. únor 2008

Aero, jsi dobrá, taky plánuju to švihadlo... ale tolik přeskoků hned na začátek, to bych asi vydechla naposled 😖 😝 😀 A kde máš mrňouse, když skáčeš? A chceš jenom skákat, jo? Nebolí tě z toho kolena? Já kdysi chodívala běhat, ale úplně jsem si odrovnala kolena, děs... i když zlitá potem jsem byla fest, ta kolena mě však zradila.... nevím, zda nedopadnu stejně se švihadlem 😕 😔 😒

Carlisse, tu kalkulajdu znám, vydržela jsem si to zapisovat ale jenom asi 14 dní, pak už jsem na to prděla... Ale musím se k tomu asi zase vrátit, protože moje hubnutí je na bodě mrazu.... 😠 😔