Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

lekno
9. dub 2008

Mimi supiš. 😉 Len tak ďalej. Angua, je to na nervy, keď sa nedarí. Ja to poznám. Hlavne sa do ničoho nenúť. Nemá to význam. Keď nieje psychika o.k., tak je to o ničom. Hlavne musíš byť v pohode. Vtedy to chudnutie ide. Neboj, bude aj lepšie 🙂 . Malý vyrastie, ani nebudeš vedieť kedy. A zas prídu iné starosti a tak to ide stále dokola. U mňa je to tiež raz hore- raz dole. Asi ako u väčťiny z nás 😠 Ale veď to nejako zvládneme, no nie? 🙂 Veď to robíme najmä pre seba, aby sme boli my šťastné 🙂

lekno
9. dub 2008

Chcela som napísať väčšiny 😀 Píšem ako prváčka 😉

debra
9. dub 2008

angua a ty ešte kojis?lebo ak ano,tak radsej necvic...lebo to zmeni kvalitu mliečka...ja som zacala xudnut,ked malá mala asi 2 roky a 3mes....dlho som ju kojila,tak som nemohla skor...

lekno
9. dub 2008

Debra nemám s tým skúsenosti, ale viac krát som čítala, že sa vtedy môže cvičiť, ale až po kojení. A do dvoch hodín sa z tela vyplaví kyselina mliečna (alebo niečo také) a mliečko je zasa o.k.

debra
9. dub 2008

ja tiež nemam s tym az take skusenosti...len co som citala po casopisox/myslim ze aj bajecnej zene to raz bolo/ze odporucaju az po kojeni cvicit...teda po uplnom odstaveni babetka...tak neviem 😒 ja radsej cvicila az po...

mimikyky
9. dub 2008

ja som začala pri kojení, malý mal 14mesiacov, a pomaličky sa už odstavoval sám
môže sa aj pri kojení, ale nesmie sa to preháňať

debra
9. dub 2008

no tak asi tak nejak... 😀 😀

lekno
9. dub 2008

😉 🙂

angua27
9. dub 2008

babuľky dík. ono ja viem, že to bude lepšie. dúfam, že sú to len zuby, že tak zle spí. akonáhle budeme obidvaja v noci lepšie spávať, znova sa vrhnem na chudnutie.

debra, áno zatiaľ kojím. ja veľa necvičím, hlavne chudnem stravou. ale keď cvičím, tak vždy hneď po kojení a hovorila som o tom s mojou cvičiteľkou, tiež maminou polročnej babuľky a tá mi to odobrila. a necvičím na doraz akoby sa malo, len tak jemne, skôr naťahovacie a spevňovacie cviky, aby mi trošku spevneli svaly. 😉

eff
10. dub 2008

ahojky! tak včera sem sem ani nelezla, páč to byla hrůůůůůůůůůza! 😖 😖 😖

sežrala jsme, na co jsme přišla. A večer přišla kámoška a hořekovaly jsme nad celým světem a já měla 3 (slovy tři!) panáky. brrrr 😠

ale kdybych z toho měla aspoň požitek, ale spíš ty výčitky. Se člověk snaží, odtrhává si od huby a pak to tak pitomě zahodím.

uf uf

tak jsme si dnes dala 40 minut cvíča, teď jsme si sedla, že si hodím čaj a písnu vám své příznání a hodím si ještě nějaké cvíčo na ruce. V Buď fit s čt měli super cvičení s ručníky, tak to zkusím najít a ještě před sprchou hodím jeden odpustek. 😉

doufám, že vám to jde líp! 😀

debra
10. dub 2008

eff 😉 😀

lekno
10. dub 2008

Eff, šak aj frťana občas treba 😀 😀 😀

leninn
11. dub 2008

Eff? Buď v poho, někdy se zřešit může 😀 , přece si nemůžeme odpustit všechny dobroty totálně...
Musíme při tom hubnutí také žít... 😲

carlisse
11. dub 2008

tak jsem se do toho pustila - 3x týdně posilka nebo 2x týdně a 1x něco jiného (bodyforming, kick box ae apod...) a ono to vážně konečně jde! rom toho si odpočinu od malé a cítím se mooc fajn. Sice jsem pořád tlustěna, ale do léta budu kóča😀

elly
11. dub 2008

Eff jak uz holky rikali, ze lepsi se zprasit v jeden den..nez kazdy den neco... 😉

leninn
14. dub 2008

Holky, kdepak všechny jste?

mimikyky
14. dub 2008

ahojček, ja som tu 😀

lekno
15. dub 2008

No kde to vázne? 🙂

aeroaero
15. dub 2008

tak já mám 69.5 ale jde to dolu hrozně pomalu...z tech 73 jsem se dostala konečně pod 70 ale ještě bych 5 kilo chtěla dolu. ☹

mimikyky
15. dub 2008

tak dnešné cvičenie mám už za sebou, zajtra cvičím ráno aj poobede 😉

práve som trošku zhrešila, dala som si ananás, mňam, zdravučký a super na chudnutie, ale kydla som si na neho trošku šľahačky ☹

leninn
15. dub 2008

Mimikyky: buď v poho, já dnes teda hřeším děsně, ani ne tak řes den, jako teď večer... ☹ 😠
Dělala jsem manžovi pizzu a dala jsem si také... 😠 ale ne malý kousek, ale pěkný kus, je mi pěkně těžko, už na to nejsem zvyklá, ale nebudu si to vyčítat, peostě se to někdy stane a zítra si o odpracuju 😀

sidacek
15. dub 2008

ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. Já si váhu bohužel držím. Teda, co zkončil kurz, tak jsem zhubla jen 1 kilečko a jinak nic. Jde to ted ztuha, sakra.Míša

vilca
16. dub 2008

Ahoj holky, kámoška mi doporučila takový prášky na přírodní bázi, jmenuje se to Meridia. Asi po dvou měsících užívání jsem měla 3 kg dole a hlavně to bylo dost vidět na oblečení. Teď už to beru asi rok, kila už sice nějak zvlášť neshazuju, ale oblíknu věci, do kterých jsem se loni vůbec nenarvala. Takže víc než na kilech je to poznat na centimetrech, což je pro mě to hlavní 😉

mimikyky
16. dub 2008

ahojte kočky, tak ja sa práve hystám drezúrovať telo, dala som si spaľovač, tak mám ešte pár minút 😀

debra
16. dub 2008

baby my ideme cez leto na dovolenku a mne sa táááák nexce xudnúť...ale musííím 😒 ale kedy začať?stále to odkladám,až nakoniec bude ten deň,kedy bude termín dovčy a ja tučná jak prasnica 😀 mimi normálne ti závidím,že sa ti xce cvičiť,keby ja mala tvoju výdrž 😀

angua27
16. dub 2008

debra, ja som si kúpila švihadlo a mám ho pekne na očiach, na kľučke v obývačke. a každý deň chvíľku skáčem. ešte len tretí deň, pokaždé 100 preskokov v dvoch sériách. riadne sa pri tom zatiaľ zadychčím. keď to bude lepšie budem pridávať. a mám dobrý pocit zo seba, aj keď toho až tak veľa nerobím. 😀

angua27
16. dub 2008

no a dnes som ešte na prechádzke s malým prešla 6km. síce to nebola rýchla chôdza, ale tým, že nechodím každý deň, tak sa to na spaľovaní hádam odrazí. 😀

mimikyky
16. dub 2008

angua, určite sa to odrazí n spaľovaní, uvidíš, len musíš vydržať 😉
ja práve steperujem za baarovým pultom, kde mám položený notebok 😀

angua27
16. dub 2008

tak to máš super, cvičíš a chatuješ naraz. 😀 😀 😀

eff
16. dub 2008

ahojky, sem tu pár dní nebyla,ale nic extra se u mě neděje (teda krom toho, že čím dál víc zlobím 😒 )
ale chtěla jsme se zeptat... nemáte zkušenost s vibračním pásem? Kamarádka jej teď dostala od někoho (prej jí to teda moc nezalichotilo, když veřejně otevírala krabici na oslavě 😝 ) a žeprej jí to pomáhá. Že opravdu jí pak bolí svaly jak po námaze a je propocená atd.

Tak si říkám, že bych investovala, stojí to tak litřík... co vy na to, kolegyně? 😕

a jak se vám jinak vede?