Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

alishia
30. říj 2009

hledam prave holky takhle na chatu, ktere chteji taky nejaky to kg dolu. ze bychom si vzdelovaly nase uspechy a neuspechy. a vzajemne se podporovaly.

misak78
30. říj 2009

ty trdlo- já myslela, že máš tak 100, podle toho jak "zoufale" píšeš 😀 . ALe stejně to tak je, vyprdni se na jogurty(jenom) a bašti po malých porcích, víckrát denně. A hejbej se.. 😎 já fakt myslela, že jsi tlusťoch a ty jsi přitom "vizuna" 😀 😀 😀

andy2306
30. říj 2009

alishia-já se s tebou na to klidně dám....na hubnutí!a kolik měříš-to je důležité!ženská co má 55kg při výšce 145cm už má nadváhu,kdežto při výšce 175cm podváhu...já mám 158cm a nyní 76kg-sice všichni říkají,že mi typují tak o 10kg mín než kolik vážím,ale mám 76kg....!

andy2306
30. říj 2009

a vidím,že nevedu tady jen v kg--ale i v počtu dětí 😀

alishia
30. říj 2009

misak: no vizunu si predstavuju trochu jinak:D proste se musim veji zpatky do dzin.) je to asi 4 mesice zpatky a vesla sem se do nich, mela sem 53kg. ale pak se neco zmenilo, a od te doby vaha jde nahoru. nejspis je to tim ze malej zacal chodit, a ja se prestala hybat,kdyz ho nemusim prenaset.

slunickooo
30. říj 2009

Alishia - koukám že jsi jako já - taky pořád řeším váhu 😀 , doma mi nadávaj že jsem hubená, že nic řešit nemusím, ale já se pořád nějak necítím... stačily by mi taky tak 2 kilíčka a byla bych spokojená 😉

andy2306
30. říj 2009

a jako správná dietářka jsem dnes udělala na oběd bramborové knedlíky se švestkama a makem 😀

alishia
30. říj 2009

andy: ja mam 164cm, zadnej zazrak:D koukam ze ty si ale malinkata.) Dve deti, tyjo mas muj obdiv.) ja nezvladam pomaluu to jedno natoz mit druhe.)

alishia
30. říj 2009

slunickooo: a jak si na tom ty? kolik meris a vazis?

andy2306
30. říj 2009

no-já jsem prcek...a moje mamka má 152cm-takže můžu být ráda že jsem to nepodědila amám něco navíc 😀
dvě děti jsou super-a klidně i třetí,opravdu 😉 pro mě je lepší mit čtyři než žádné.když měla moje starší rok,taky jsem si k ní neuměla představit sourozence,stačilo mi to bohatě.ale už má tři a půl roku,sama se obleče,vysleče-sama se nají,nemusí se uspávat-takže je to pohodička.ba právě mi i něco podá,donese-takže pomůže.neměnila bych...

andy2306
30. říj 2009

holky a když si tu napíšem váhu,tak si tu klidně můžem napsat i věk..mě je 26 let!

slunickooo
30. říj 2009

166 cm, naposledky co jsem lezla na váhu jsem měěla 55 - pak bych - podle obleččení - řřekla žže něěco víc, ted možžná zase 55 ??? Na váhu ted raděěji nelezu 😀

andy2306
30. říj 2009

holky-vás by měli vyškrtnou z debaty o hubnutí-probůh,co vy chcete hubnout.sluníčko-ty jsi velice hubená.... 😉

slunickooo
30. říj 2009

33 Kristovy léta 😀 😀

slunickooo
30. říj 2009

ale nejsem - fak tne

andy2306
30. říj 2009

sluničko-ty máš taky dvě děti-jak to zvládáš?já jsem štastná---já jen tak,pro povzbuzení alishi--dodat odvahu ke druhému.a vidím,že jsi byla poprvné matkou ve 23letech jako já.....to druhé jsem stihla dřív.... 😉 ty už máš slečnu opravdu samostatnou,puberta na krku co?

alishia
30. říj 2009

tak bychom si mohly kazdy vecer napsat, co sme za den snedly a kazde rano napsat ubytek:D jestli nejakej bude.

andy: me je 24let🙂 ja si myslim ze me to taky jeste nekdy chytne mit dalsi, ale zatim me ten malej rarach zamestnava az dost, je silene votravnej, nedokaze si hrat sam.

slunicko: Ja mam 55kg naha:(takze s oblecenim to radeji nechci ani vedet.)

slunickooo
30. říj 2009

jj 2 děěti, první jsem měěla ve 22 dokonce 😀 , zvládám to - řřekla bych v pohoděě, je to sice záhul, s první dcerou jezdíme 2 x týdněě asi 18 km do měěsta na kroužžky, malou tahám s sebou 😀 , ale zase se aspon nenudíme.... jj puberba s ní mlátí festověě 😀

andy2306
30. říj 2009

alishia-klidně si to můžem napsat.já hlasím,že už mám ty bramborové knedlíky v sobě-y žádné výčitky nemám...to dojde až večer,ale dnes budu cvičit,takže pohoda-a odpoledne jen activia-a na večeřu celozrný rohlí se šunkou-tot vše dneska.a samozřejmě kávička---to je moje droga 😉 hned po dětech jsem na ni závislá...až pak je manžel... 😀 😀 😀
to dodje časem touha po druhém-uvidíš.a uvidíš taky,že je to lepší jak jedno.
já mám dvě malé-tříleté a pětiměsíční,někdy je toho dost-ale jak řeklas sluničko-neni nuda.a tu já nemám ráda hrozně.
na pubertu se netěším ani trošku.

alishia
30. říj 2009

me se vojta taky narodil kdyz mi bylo 22.

andy2306
30. říj 2009

sluničko-divala jsem se na vaše miminko-jak tam máte to video-to byla ta starší nebo ta menší?krásné miminko-opravdu úžasné... 😉

andy2306
30. říj 2009

no-mě bylo taky jako prvorodičce 22 let-měla jsem až za dva měsíce 23let,tak to jsme na tom tady stejně-jen s tou váhou teda ne-VY DVĚ TU NEMÁTE CO POHLEDÁVAT! 😀 😀 😀 😀

alishia
30. říj 2009

andy: tak ja mam od rana v sobe, mozarellu, 1x activia jogurt, 2x mala miska s testovinovym salat a tunakem (plus zelenina). dale planuju kureci kousek k obedu, odpolko asi dalsi jogurt, a pak asi zase testovinovy salat, a pak uz nic. cvicit chci take.

andy2306
30. říj 2009

alisha-tvůj malý je nádherný-a sluší ti to moc na těch fotkách.a bohužel jsem (nebo vlastně k tvé radosti)neshledala,že bys měla nějaký problém...

andy2306
30. říj 2009

já jsem měla ráno rohlík s máslem,na svačinu hrušku-ted ty knedle-pak activii a pak rohlík se šunkou a kakao.

alishia
30. říj 2009

andy: mas moc krasne holcicky.vypadate jako moc spokojena rodinka🙂 a co manzel je s tebou spokojeny? Me manzel rika ze sem hezka, jenze on je tak nauceny.) vi co ma rikat, jinak by to schytal:D

alishia
30. říj 2009

jinak ty fotky uz sou rok stare. zkusim nahrat nejake aktualnejsi:D to sem prave mela 53kg a byla moooc spokojena.) a to sem taky mela jeste vice pohybu protoze sem musela vojtu tahat a on byl sakra tezkej:D

alishia
30. říj 2009

mam silenou chut na ty svestkove knedliky:DD

andy2306
30. říj 2009

JSME SPOKOJENÍ-díky 😉 zatukám-aby se to neotočilo,tuk tuk tuk 😀
můj manžel je spokojený,protože já mívala ještě o 8kg víc než mám ted po dvou dětech (myslím před oběma dětma).a já ač to vypadá hrozně: 158cm a 76kg,tak fakt nevypadám si myslím jak pneumatika..a jsem jakžtakž spokojená i já,na to že mám teprve 5měsíců po porodu a už tolik kilo dolů-nosím velikosti co jsem nenosila ani před dětma.ale samozřejmě vím,že to ještě min.10kg chce..to je jasné-v mých očích i 20kg,no ale nad tím všichni by asi kroutily hlavou,jestli jsem se nezbláznila.jak anorektička vypadat nechci-jen byt spokojená ze sebou.a taky si myslím,že to manžel má spíš naučené...ale to je taky důkaz lásky říkat to,co chceme slyšet 🙂

andy2306
30. říj 2009

tak si dojed-máš to sem daleko?já jsem okr.Kroměříž-zlinský kraj...