Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

llenda
8. únor 2008

Tak to jo,to já si dám to kafčo s mlíkem.Tak to ti neporadím,to fakt nevím nikdy jsem se o to nezajímala. Vím jen že když se často berou antibiotika tak že se kazí zuby,ale to ti je naprd,že?
A není to tam napsaný kolik to má cukru?
Jak jsem si to jednou pročítala,tak to tam bylo napsaný kvůli diabetikům,ale to byl sirup. 🙂
Takže jsem ti vůbec neporadila 😖

aponchie
8. únor 2008

llenda:ja brala v prosinci v kuse mesic ATB na boreliozu a ted mam zase na streptokoka hnus velehnus ty prasky a zuby mi to kazi teda festovne!!!mam skoro vsecky zaplombovane a to si je cistim jenze prej je to geneticky a vsema nemocema a praskama jeste ze sou bile plomby 😀

silvik
8. únor 2008

Llendo, nechodily jsme náhodou do stejné školky? 😀 Nám taky nutili čaj s mlíkem a mě z toho vždycky bylo na blití... 😝 😝 😀 Já si navykla po ránu na meltu s mlíkem, tu mám každé ráno.... 😉
Ta pomazánka nevypadá špatně, třeba si ji někdy udělám.... 😉

makelka
8. únor 2008

silvik-tak to já zas nemusím a můžu ti říct, že mě to uspokojilo chuťové buňky, ale jinak mi to úplně stačilo 😉 😉 😉

aponchie - já mám taky menzes, ale půl kilča za týden dole 😉 😉 😉 a taky jsem si myslela, že to nepůjde 😉 a manžovi dej příště za úkol, ať ti radši namaže chlebík třeba Lučinou 😉 nebo si ho vem s cottagem 😉 😉

llenda - tak já si dala jen čtvereček a půl, takže bych řekla, že jsem zas až tak moc nezhřešila a už zase na sladký chuť nemám 😉 i Mudra říkala, že je lepší si vzít trochu a zahnat chuť než se přemáhat a pak sežrat celou tabulku 😉

Tak jsem ráda, že fast foody mě fakt neberou, když už něco tak nudle od ťamanů a jejich závitky 😵 😵 😵 ale ty už jsem taky neměla dobrý 3 nebo 4 měsíce 😒

Já myslím že z antibiotik ne, ty moc chuť k jídlu nezpůsobujou, to spíš HA 😉

smoulinda
autor
8. únor 2008

Holky jste šikulky 😵 😵 😵
Jen mně se to nějak stoplo 😢

aponchie
8. únor 2008

makelka:zkusim to navrhnout ale sme uplne vyzrani a me se tak nechce do obchodu 😔 vsude bude narvane je patek a navic s malou to jsou akorat nervy a pak nahazu do kosiku bezmyslenkovite cokoliv musim jet v noci do teska ..toz to pak nechapu tu moji zravku ja jsem byla od minuleho ledna chuda jak pes rifle 29vel atd a az do prosince tedkom pak sem zacla zrat jak magor ale vsecko a porad nechapu jak to.no a ted sem po obede a mam hlad jak vlk zaludek mi kruci jo a na wc chodim i 2xza den!HA neberu uz 4roky nic krom ATB taky ne toz fakt nevim

makelka
8. únor 2008

morusa - sidacek chodí na SToB tak jak dorazí tak ti určo písne, nebo jí pisni do IP

llendo díky za pomazánku, vypadá dobře, třeba ju někdy vyzkouším taky 😉 Já ale radši samotnej tvaroh na chleba, třeba jenom s česnekem a rajčátko 😵 😵 😵

Jo a řekla bych že to hnusný mlíko s čajem dělali všude, neb my ho pili jetě na základce, fuuuuuuuuuuuuuuuj

aponchie
8. únor 2008

tak to koukam ja nikdy nikde nemela caj s mlikem spis nam nutili kakao a mleko se skraloupem ble 😝

makelka
8. únor 2008

Ale smouli, to půjde 😉 i mě se to předtím jeden týden stoplo a to jsem tento týden nebyla cvičit 😎 ale jdu hned v pondělí a pak ve čtvrtek, tak snad to bude OK 😉

Jinak holky chválím, vy co jste se už dneska vážily, tak to dolů jde, to je paráda 😵 😵 😵 😵 Mě sice pomalu ale jde 😉

aponchie - tak to nevím, ale vím, že zadržují vodu, ale co se třeba zeptat v lékárně???

klary
8. únor 2008

ahojte holky,
jste fakt dobry 🙂 ja tento tyden nic. sak se nedivim, kdyz jsem si promitla, jak to vypadalo, tak je zazrak, ze jeste neco nepribylo - patek, sobota velka firemni akce, v tydnu navsteva, pozdni prichody z prace 😖 no aspon jsem se byla 2x hybat a ode dneska hodim z prace dom pesky, je to tak 45 minut, snad se to pak pohne dolu.

aponchie - co jach byla dala za 2x denne jit na zachod 😀 😀

smouli, nejsi sama 😉

jinak moje hubnouci prostredi je hrozny - v kanclu se dneska uz v osm rano probiral obed 😠

smoulinda
autor
8. únor 2008

Holky tak se v pondělí stěhujeme a nebudu mít tím pádem možnost být na netu než nás zapojí, takže mi tu moc nehubněte a s tabulkou po pondělku posečkejte 😀 dííííííííííííííík 😀

angua27
8. únor 2008

babauľky, pozerala som tabuľku a všetkým gratulujem. ste super, že sa vám darí.

ja som sa ráno vážila, ale až teraz som sa dostala na net, tak som smoulinde poslala váhu až teraz. mám dole zase 1kg. som spokojná.

som teraz 4 dni na návšteve u našich a keďže otec je vynikajúci kuchár a rád ma rozmaznáva, tak som si povedala, že nebudem kaziť radosť jemu ani mne a jem všetko čo navarí. takže teraz nedelím. snažím sa neprejedať, ale uvidíme akú paseku to narobí. držte sa zatiaľ, v pondelok sa dúfam už ukážem .

aponchie
8. únor 2008

sakra ja nevim co se deje!ted sem snedla chleba se syrem a po dojezeni mi skrdla v zaludku jako ze mam hlad i ten pocit a kruceni toz sem si dala dalsi chleba s medem uz su fakt nenazrana ale proc mi to dela si neumim vysvetlit

petrolejka
8. únor 2008

Tak jsem si dočetla letem světem celou diskusi (malá spinká před koupáním) a vytáhla si dobré rady, které připojím do svého snažení. Já před těhu praktikovala dělenou stravu, tak na ni zase pomalu najíždím, ale musím si to dobře rozvrhnout, protože kojím, tak nechci malou ošidit o žádné důležité potraviny, ani nijak drasticky hubnout. Prostě se jen vrátit do "normálu". Cvičit jsem už tento týden začala, přidávám po pěti minutkách, pozvolna, protože se po porodu ještě hojím. Pravidelně si snad půlhoďku denně na cvičení najdu. Časem, až malou bude možné nechat ze dvě hoďky s babičkou, bychom mohli s miláčkem zase jezdit na squash a já na spinning. Tak doufám, že to půjde. 😀

aponchie
8. únor 2008

petrolejka:ja tu delenou stravu chtela zkusit ale jsem zavislak na pecivu mas nejake recepty nebo napady na jidlo

silvik
8. únor 2008

Aponchie, a nejsi v tom? 😀 Když máš takovou žravou... 😀 😀

aponchie
8. únor 2008

nejsem tehu testy ee 😀

bramburka
8. únor 2008

holky můžu se přidat? Co pro to mám udělat? Nepřibírám, ale ani nehubnu a musim, vždycky jsem byla taká krásná a ted! Přibrala jsem cca 5 kg před svatbou v roce 2006, pak během roku 10 kg do otěhotnění, během těhu dalších 12 kg... 9 kg zustalo v porodnici, takže mam nahoře opravdu 18 kg!!!!

aponchie
8. únor 2008

napis smoulinde svoji vahy vysku motivaci a kolik chces dat dolu do IP pak te prida

bramburka
8. únor 2008

dikes tak jo...

aponchie
8. únor 2008

ale nebude to driv jak v pondeli tak se nelekni neco psala ze se stehuje ci co

skaredka
9. únor 2008

ahoj holky, tak jsem vas zacala cist (jsem teprv na strane 5 😀 ) a chtela jsem se zeptat jestli se muzu taky pridat. Ja jsem za cele tehu pribrala 30kg, hned po porodu jsem zhubla asi 10kg a pak zase 5kg nabrala. Takze bych potrebovala zhubnout 25kg, zkousela jsem ruzne diety, ale nejak jsem to nikdy nevydrzela. Nejhorsi je, ze jsem lina si to jidlo pripravit, tak pak sezeru co vidim a co je jednoduchy na pripravu (cokolada atd.. )

petrolejka
9. únor 2008

Aponchie, na dělenou jsou celý knížky receptů, určitě i něco na netu. To by byl dlouhý příspěvek ode mě. 😀 A pečivo jíst nevadí, akorát si na to člověk musí dát místo tvrdého sýru nebo šunky zeleninu či smetanový sýr. Já to držela tak, že jsem měla vždycky v neděli dovoleno jíst cokoliv. Základ je totiž vědět, že někdy můžu hřešit. Mám ráda šunkofleky a lasagne a takové věci bych při dělené nikdy nemohla a na tom by to zkrachovalo. S povoleným hřešením jsem to mnohdy ani nevyužila, ale zase když jsem v týdnu měla chuť na housku se salámem, tak jsem si řekla, že si ji dám v klídku v neděli. 🙂 Dělená díky kombinacím donutí člověka jíst víc zeleninu, protože ta se hodí ke všemu, takže když člověk neví co a má hlad, tak to dostupné prostě nakombinuje se zeleninou.

bramburka
9. únor 2008

já vždycky když úspěšně hubla (ty neúspěšný pokusy vám tu líčit nebudu), tak stačilo večer už jen něco lehkýho - třeba nakrájenou mrkev, okurku, sladký musim, takže ráno, no a pravidelně jíst (což jako teda s miminem nejde), no a samo dát přednost méně tučnému před tučnějším. Takže třeba dortík 1x za týden max.... a tak. Osvědčilo se mi žádné drastické omezení, spoustu pohybu. Vsadila jsem na kojení, že se u toho hubne... 😒 ... no tak sice nekojím, ale odsavam, ale zase je pravda že netloustnu, pouze prostě nehubnu, no ale zase žeru teda hrozně. Mám prostě pořád hlad!!! Ale fakt jako hlad, že kroužím okolo ledničky jako sup.

Začnu cvičit asi pravidelně spining.

bramburka
9. únor 2008

holky z Prahy 4 - super je spinning na Opatově, od 19h ve středu jezdí Tomáš, na něj jsem chodívala, je takovej príma vtipnej, co? Nechcete nějaká se mnou? Sama se tam nedekopu...

makelka
9. únor 2008

ahoj holky

tak jak je?? Víkend u nás tentokráte zrádnej, mamka uvařila výbornej guláš, tak ji nechci urazit, ale to budu muset v pondělí na spiningu asi vypusitit duši 😅 😀

Skaredko jasan, přidej se, smoulinde do IP posli údaje, tabulka je u ní v albu 😉 a co že jsi nabrala tolik v těhu?? Měla jsi cukrovku ne??

bramburka - tak tyhle stavy mámdoteĎ že kroužím kolem ledničky, ale zakázala jsem si to 😉

Jinak já taky sem tam hřeším, ale už hrozně málo, dopřeju si třeba jen kousek a jsem spokojená, a už si nedám, myslím, že to k tomu patří 😉 😉

Holky je tam krásně tak šup na prochajdu ať něco zhubnem 😉 😉

bramburka
9. únor 2008

já teda jdu spát, dnes je den otce s dcerou, a já jdu večer pařit 😉 ale budu o vodě. jedu autem... no nezhubnu dneska... ale přes tejden drandim 2x denne!

aponchie
9. únor 2008

ja jsem se nechala tezce zlakat k nejakemu vybornemu parecku ke snidani jedna nozka +jedna houska malicka 😀 ,pak sem mela musli tycinku bez polevy a pul mineralky a ted chroupu malinko krupky arasidove ale leze mi to do zubu nastesti tak nic 😀 obed zatim zadnej ale dam si mandarinku a jablko a po14hodine prijde sousedka stara pani ze si dame jednu vodku s dzusem takze to mam misto obeda si rikam jestli nezacit chlastat a nejist 😀 😀

makelka
9. únor 2008

brambůrko já jdu dneska taky pařit, s kámoškama 😀

bramburka
9. únor 2008

jasně já asi začnu taky chlandit a na kojení se vyprdnu!!! 😀