Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

debra
16. dub 2008

hmmm eff...ja by tomu moc neverila...ja čo xodím na tie rekondičné stoly/no vlastne som už 3 týždne neb,lebo som mala xorú malú/tak tá ženská to tam má ten vibračný pás...sú rôzne,na bruxo,na stehná,kríže atď a vždy po 5min im to vypne...a minule jedna pani tam spomínala,že sa jej nezdá,že by jej to nejak pomáhalo... 😒 ale vieš,ono je to jedno s druhým,čiže keď vyvíjaš aj iné pohybové aktivity a obmedzuješ sa v jedle,možnože to bude pomáhať...ktovie 😒 skús a potom daj vedieť,ak sxudneš aj ja si ho kúpim 😉 😀

angua-no aj ja mám švihadlo,ale keď skáčem tak mi moc skáču prsia a bolia ma 😀 myslíš,že by som si mala kúpiť nejakú podprdku športovú??

debra
16. dub 2008

eff ešte som sa xcela opýtať to Bud fit na vašej Čt kedy dávajú 😉

eff
16. dub 2008

Debi, tohle jsem teda slyšet nechtěla 😒
asi budu muset opravdu zapojit celé tělo, že? 😖

ale jo, souhlasím s tebou je to lepší a rozhodně si toho víc vážíš a pak tě to nutí víc o sobě přemýšlet a nepřežírat se... 😉 teda aspoň v mém případě. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak bych si dala chlebík (na ten mám teď fuuurt chuť!!!) a pak si natáhla pás a bylo to. 😝

Buď fit nevím kdy přesně dávají, každopádně si jej můžeš stáhnout v archívu a cvičit dle libosti kdykoli cokoli, dívej - http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/16.04.2008...

tak dej vědět 🙂

v sobotu jedem do Tater, kterým směrem mám mávnout? 😵

dobrou!

aajjaaa
17. dub 2008

ahojky holky, chtěla bych se k vám přidat bo už jsem se fakt nasr... 😉 . Měsíc po porodu a ani kilčo dole 😠 , pořád nahoru a dolů.... tak jsem si řekla,že v jednotě je síla a třeba mě budete inspirovat a půjde to líp...
kdo tady vede tablku?? 🙂

angua27
17. dub 2008

debra, určite treba dobrú podprdu, ktorá Ti udrží prisa na mieste. a využiješ ju určite nielen pri skákaní cez švihadlo, ale aj pri inom cvičení. 😉

aajjaaa vitaj, tabuľku vedie zakladateľka témy, ale dávno sa tu už neukázala. a nie je trošku skoro, začať už mesiac a týždeň po pôrode? aby si o mliečko neprišla. 😉

map07
17. dub 2008

Ahoj holky, pročítala jsem vaši diskuzi, taky se s vámi snažím hubnout, no ale zas tak moc to nejde. Nebo teda docela jakžtakž šlo, ale teď se to nějak zastavilo. Tak jsem se rozhodla zapojit do diskuzí o hubnutí a něco zjistit dále, kde je chyba a taky abych měla nějakou motivaci vydržet. Ono když to dýl stagnuje, tak už má pak člověk pocit, že je to zbytečný 😢 máte to taky tak? Chystám se koupit si taky švihadýlko, ale bojím se, aby to neodnesly klouby. Přeci jen jsem ještě dost oplácaná. Jak jste na tom vy holky, které ho používáte? Nebolí klouby?

angua27
17. dub 2008

map a ako chudneš? strava, cvičeni? mňa trošku pobolieva po skákaní ľavé koleno. ale to môže byť aj tým, že som úplná lemra, pobolieva ma aj po dlhšej prechádzke. uvidím, či sa časom nespevní. 😉

map07
17. dub 2008

no zredukovala jsem si jídelníček - téměř nejím pečivo - pouze ráno k snídani, to prostě musím, jinak bych padla hlady. Pak mám ke svačině nějaké ovoce nebo jogurt nebo třeba kefír, acido, podmáslí - tyhle věci miluju. K obědu většinou různé saláty - zeleninový, těstovinový, tuňák, kuskus...(nebo něco z toho co uvařím večer manželovi k večeři (vařím téměř každý den) - tak si vezmu trošku sebou do práce na oběd), odpo jogurtík ke svačině a večer buď zeleninka, šunka, sýr...No a snažím se hodně pít - což mi problém naštěstí nedělá 😀 No nejhorší s jídlem je to o víkendu. Každý týden peču - no tomu se snažím odolávat, ale horší je to s obědama - o víkendu vařím víc, tak si vždycky dám s manželem oběd, ale jen malou porci. Zabijákem o víkendu jsou podle mě posezení s přáteli (vínko, sem tam nějaká mňmka 🙄 )Tak se to snažím pak vyrovnat v pondělí - kdy si dám střídmější den 😉 Jinak právě je asi velký problém v málo pohybu 😠 chodím jednou týdně (když to vyjde tak 2x, ale jednou je minimum) na pilates - to mě začalo šíleně bavit, ale chodím teprve tak dva měsíce tak nemůžu čekat zázraky. No a snažím se přidat doma alespoň 1x týdně 30-45 min na orbitreku. To mě taky celkem baví, jen se nemůžu donutit šlapat na tom častěji, když mám pořád stejnou aktivitu, tak mě to nebaví. Tak proto bych chtěla ještě nakombinovat třeba obden nějakých 100 přeskoků přes švihadlo a podle toho jak tělo zareaguje, tak pak přidávat. Jej to jsem se nějak rozepsala, omlouvám se 😝 😀

angua27
17. dub 2008

map a merala si si miery - pás, ruky, stehná, boky,... lebo podľa mňa spevnuješ svaly, takže možno sa Ti tuk mení na svaly a na váhe to tým pádom nemusí byť vidieť, ale na mierach áno. nevšimla si si niečo také? podľa mňa máš jedálniček v pohode. a hlavne hlavu hore. niekedy telo proste potrebuje medzičas, aby začalo zase zhadzovať. nevzdávaj to. 😉

map07
17. dub 2008

No popravdě, měřila jsem se jenom někdy v březnu, teď v dubnu ještě ne, no zkusím to s měřením. Ono je fakt, že když se teď vážím, tak se ta váha šíleně pohybuje - jeden den mám už dost pod tu 77 😖 a další den už zase hodně nad a pak jsem z toho celá špatná - tak jsem si teď řekla, že bych se měla vážit fakt radši jen třeba jednou týdně. Ale nevím nevím, tolik pohybu nevydávám, aby mi měli z čeho růst svaly (jinak mám sedavé zaměstnání, takže přes den výdej energie téměř nula 😖 )ta hodinka pilatesu týdně není nic moc, proto se teď snažím přidávat ten orbitrek. Angua děkuju ti za podporu, musíme to přeci zvládnout, ať jsme kočky 😀

mimikyky
17. dub 2008

ahojte kočky 😉 práve steperujem, tak mám chvíľku čas popísať

mne sa osvedčilo merať sa každých 14dní, píšem si to do tabuľky 😀 ale najprv som si určila body, kde sa budem vždy merať, odmerala som si to od zeme, a zapísala a tak sa mi nemôže stať že sa pokaždé odmeriam napr boky niekde inde 😀

olik33
17. dub 2008

Ahojky děvčata ,také napíši jeden příspěvek.Tak já mám s hubnutím docela problém.Malému je 7 měsíců a do té doby nic.Tak jsem nasadila LINDAXU 10 na hubnutí.Léky jím přesně 20 dnů a mám skoro 4 kg dole.Kůra je na 3 měsíce a léky musí předepsat lékař.Po porodu jsem poctivě cvičila každý den asi 40 minut a snažila se jíst zdravě,ale prostě jsem nezhodila ani 1 kg.Sice vím,že léky jsou nezdravé,ale já jsem nemohla jinak.Prostě by mi zůstala váha jako po porodu.Lindaxu už mám jednou vyzkoušenou a tenkrát jsem zhubla asi 12 kg a váhu jsem si do druhého porodu krásně udržela.Pěkný den přeje Olga.

mimikyky
18. dub 2008

tak kočky, ako ste na tom??
ja dnes cvičím až poobede, a len raz, lebo musím ísť o chvíľku pre dcéru do ba na intrák, a tatino má dennú 😉

ale pochválim sa, mám -3kg 😀 😀 😀

map07
18. dub 2008

Teda mimikyky, klobouk dolů, to ti závidím 🙂 A gratulace obrovksá! Já nechápu holky, jak můžete mít takovýhle úbytky. Já jsem ze začátku shodila skoro pět kilo (první měsíc něco přes dvě, další měsíc dvě kilča) a teď je to s půl kila - kilo za měsíc!!!! No to je hrůza, děs, běs. Kde může být chyba? Teď jsem začala cvičit víc, tak doufám, že se to taky někde projeví 😀 😝 Jinak už vážně nevím 😖 ☹

dankaa
18. dub 2008

POZRITE SI TEMU "90 DNOVA DIETA"VELA MOJICH BLIZKYCH A ZNAMICH SCHUDLO 😉 TAK NACO ESTE CAKATE??? 😀

mimikyky
18. dub 2008

ja radšej zdravou stravou, a s mojím cvičením podľa plánika 😀

map07
18. dub 2008

Tak na tu 90 denní dietu jsem taky koukala, ale nemyslím, že by to bylo pro mě. Už tím, že je to "dieta" se trošku bojím toho, že až skončí těch 90 dní, tak se to ať už rychle nebo pomalu vrátí 🙄 Takže radši zdravěji jíst tak nějak pořád, člověk si myslím zvykne celkem dobře.

dankaa
18. dub 2008

map prave naopak,nevznikne jojo efekt,teda nemal by vzniknut,metabolizmus by sa mal zmenit.moja mamka schudla 15 kil a to nosi moje veci 😀 nejde o hladovku,len nesmies jednoducho kombinovat niektore druhy potravin,dokonca možes aj tortu,ci zakusok a pod. 🙂

debra
18. dub 2008

mimi....blahoželám k zhodeniu kileček.... 🙂 inak moja pribuzna sxudla oddelenou stravou za 3 mesiace 10kg!!!!a to rovnomerne po celom tele...ani necvičila vôbec....
map....aj ja xcem vyskúšať tu 90dnovu dietu,ale ja xcem zo zaciatku len 30 dni a uvidim kolko sxudnm...ale je dost nakladna...tie potraviny co musis kupovat...ale rozmyslam nad tou oddelenou stravou aj....ale až od pondelka 😀 😀 😀

angua27
18. dub 2008

pre inšpiráciu. keď som prvýkrát držala delenú, necvičila som a schudla som za necelých 6 mesiacov 15kg. počas 2 rokov sa mi vrátili iba 2. potom som otehotnela a išlo to dole kopcom, alebo hore kilami? 😀 😀 😀

mimikyky
18. dub 2008

ahojte kočky, tak už mám odcvičené, decká perfiš povarovali 😀

lennis
18. dub 2008

Holky kilo dole, ale za 14 dní ☹ , i tak úspěch, jelikož se moc neomezuji, ale spíš se hejbu

vivien742
18. dub 2008

angua, ja som tiež kedysi držala delenú a schudla som takmer 30kg, bez cvičenia a vrátilo sa mi len pár, ale teraz sa cvičiť chystám, pretože elasticita kože nie je nekonečná a svalstvo by bolo ochabnuté. Keď schudneš v mladom veku 10-15kg a nepriberieš, teda váha ti neskáče ako na hojdačke, tak sa dá, ale chudnutím odchádza bohužiaľ aj časť svalstva, takže ktoré pri chudnutí cvičíte, budete mať krajšiu, vymodelovanú postavu.

debra
18. dub 2008

vivien...supeeeer...a kolko si drzala tu oddelenu stravu?neviete mi poradit nejaku knizku/ale ne moc drahu/na oddelelnu stravu?hlavne kde su nejake ryxle,ne moc zlozite recepty?ja uz idm od bud tyzdna cvicit na stoly...tak sa tesim..lebo sa mi tym super spevnuje postavička 😉 ale nesxudla som moc,len 1kg....skúsim ten stacionarny a popritom budem pit tekuty carnitin alebo tie tabky,čo som už spomínala.... 😎

leninn
18. dub 2008

Já tu 90 denní dietu ani držet nemůžu, nejím téměř maso a uzeniny, pastiky a věci tomu podobné také ne, takže...bohužel...
raději to budu dělat jako Mimikyky....svůj jídelníček a cvičení...
ale mám problém, teď mi každý říká, jak jsem zhubla, asi ano, ale na mírách, na váze ubyly od porodu pouze 2kg ☹
Mimikyky: jak to děláš, že tak cvičíš a hubneš i na váze??? 😉
Poraď
Díky

mimikyky
18. dub 2008

fíha, ďakujem 😉
poslala som ti IP

a ☹ ☹ ☹ práve ma môj puboš maximálne nas... tak sa gniavim čokinou ☹ ☹ ☹

vivien742
18. dub 2008

debra delenú som držala a 28kg som schudla za rok aj voľačo, 15kg za dva mesiace, ďaľšie štyri za ďaľšie dva a potom si to už tak nepamätám. Ja viem, že je to veľmi veľa tých 15kg za dva mesiace a to som nehladovala. tiež som tým bola prekvapená, príjemne aj nepríjemne. Príjemne, lebo som sa po dvoch mesiacoch začala páčiť sama sebe, cítila som sa fantasticky, nepríjemne preto, lebo sa ma ľudia na ulici pýtali, čo mi je, či nie som chorá a pod. kecy a mne to pripadalo hlúpe každému to vysvetľovať 😝 a musela som vymeniť celý šatník, vrátane spodného prádla a to bolo dosť peňazí...Teraz už viem,že toľko schudnúť za takú krátku dobu môže byť nebezpečné, ale ja som teda v žiadnom prípade nehladovala, bola som mladá, zdravá a jedla som všetko, takže mi nechýbali žiadne vitamíny ani minerály. Chodila som na pravidelné lekárske prehliadky, lebo mi tie "starostlivé" podrývačky, čo sa pýtali, prečo som toľko schudla nasadili cghrobáka do hlavy. Ale keby mi niečo chýbalo, tak by som nemala v poriadku vlasy a nechty a krvný obraz by tiež nebol OK.

debra
18. dub 2008

vivien...este mi povedz čo si jedla,aj z nejakej knižky?nevieš náhodou o nejakej...lebo ja sa bojím,že niečo s niečím pomiešam... 😵 ja potrebujem zhodiť 10kg...a budem spokojná...

leninn
18. dub 2008

Mimikyky. moc díky
všemu rozumím, ty cviky znám 😀 jen se k nim v takové míře dokopat 😉
Jen...po cvičení mám jíst už jen bílkoviny? Tedy mléko, zeleninu, a ještě něco? o dělenou stravu jsem se nikdy nezajímala, tak moc to rozdělení stravy neznám 😒
Díky moc, naprosto vyčerpávající odpověď

vivien742
18. dub 2008

debra a nechceš skúsiť spôsob stravovania, ktorý som trochu opísala v téme 29.3.Nový začiatok, budem znovu štíhla? Ak nie, napíšem ti do IP, lebo tu by to bolo na román 😎