Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

makelka
31. led 2008

Mě ta Flora moc nevyhovuje, jídla který jím tam nejsou ☹

Tukožroutskou polívku hodně jídávala moje máti, zhubneš, ale je to jen na chvíli, jak začneš jíst normálně, tak je to v pytli. V Albertu dokonce pordávají tu polívku mraženou - jako zeleninu 😀 😀 😀

nyky, ale pokud jsi to tu četla, tam mi dietu nedržíme, jen se snažíme pravidelně jíst malé porce a do toho trošku pohybu, teda jak kdo 😉 Diety jsou podle mě naprd, protože by se musely stát naších životem, jinak podle mě nemají smysl 😉

caira - díky moc za tip na knížku 😉

klary
31. led 2008

asi jsem divna, ale i se docela na zitrejsi vazeni tesim 😲 😲 ne ze by asi jako moc ubylo, ale zacinam pozorovat, jak kalhoty jsou cim dal tim vic volnejsi 🙂
a co se tyce flory - plno obycejnych veci tam clovek fakt nenajde (treba bila aktivie 😖 )
jinak MM uz taky sili, ze se prida mezi nas 😀 😀 😀

aponchie
31. led 2008

zitra jdu s manzou na veceri nechci zobat salat ale dat si neco poradneho dobreho ale zase ne se naprat jak pako co si mam dat? ☹ miluju steaky bifteky a kure ale nechci jit do restiky na klasicke kureci prsicka a jine klasiky.jo jinak pravdu nechapu ze ceho neustale pribiram asi ze zradla 😀 ale mam neuveritelnou chut na jidlo tak mesic uplne mega turbo porad neco zeru predtim jsem mela 59kg skoro sem nemela chut na jidlo spis sem valila sladke na hlad a ted toto mam 64!nedopnu gate proste nic uz jsem zoufala a o vikendu jsem zatahovala zip na riflich kombinackama v leze fakt brutus nevim co se semnou deje tehotna nejsem !

klary
31. led 2008

aponchie, ze ty na to jidlo furt myslis? 😀 😀 😀
ja bych se normalni veci nebala, vseho s mirou neuskodi. 🙂

aponchie
31. led 2008

ja na jidlo myslim kudy chodim uz od dob co jsem se vyucila kucharkou 😀 ale nikdy sem nebyla tlusta ale proste nechapu to zravku uz mesic permanentne fakt nevim a zitra planuju biftek s omac.zelene pepre a krokety nebo pusinky 😝 ty woe my se doma bavime a vsude jen o zradle.furt zavarujeme nakupujeme mrazime a zereme.neni nejaky prasek na omezeni chuti na jidlo?kdysi sem jedla nejaky chromaslim ci co proti chuti na sladke a celkem to zabiralo ale spis asi placebo efekt

klary
31. led 2008

jee ty, si kucharka, tak to mas jidlo v krvi 😉, se zravkou neporadim. ☹

aponchie
31. led 2008

to si pis ze mam jidlo v krvi a manza je taky furt mi neco nosi z prace uz me stve nosi to po22hodine a stejne to sezereme ale manza ma problem pac on dojida .po vsech vsecko.napere se na obed a co mala nedoji slupne jeste po ni a to chvilku predtim rika jak uz nemuze a nedoji to rikam mu ze je jak matka na MD 😀

klary
31. led 2008

tak aspon, ze to nemusis dojidat ty 😀 😀

nobody
31. led 2008

snídat, trochu míň nervozity z postavy, pravidelná strava hlavně nee za běhu a v rychlosti, a trénink ... ať už třeba spinning, běhání, posilovací cviky s vlastní vahou (třeba bříško, nějaký ten klik) ... a při cvičení samožřejmě pít ... a pak nějaký to jídlo, ne, že do sebe nic nehodíte 😀

tak, už budu potichu

makelka
31. led 2008

Klary tak já se asi těším i ne, já to zatím moc nepozoruju, všechny kalhoty mám úplé a tak mi moc volný nejsou 😀
Ale manža ať se klidně přidá 😉 😉

aponchie - tak zip kombinačkama jo? 😀 pardon ale přišlo mi to vtipný 😀 No já jdu taky zítra s manžou na večeři a asi zhřeším, protože jsem na tom stejně jako ty, má narozeniny, tak tam nemíním trapasit se salátem ☹

tak prášek proti chuti na jídlo potřebuju taky, furt vidím klobásky, paštiky a hermelíny 😀 😀

ale manža je dobrej 😀 😀 ten můj dělá to samý 😀 😀

aponchie
31. led 2008

ja do sebe hazu porad a soustavne a jim v klidu s manzelem u stolu nebo sama.zeru do toho sladke ale to mi az tak neva me staci ty 4kg dolu ale chci jit cvicit jenze ted nemuzu mala mi urobila zraneni na palci u nohy sleza mi nehet a mam strach jit skakat do telocvicny ze si to nejak namuzu.jen nevim jestli spinning je pro me to prave orechove abych nenabrala svalstvo na prdeli a bocich akorat🙂)zereme nonstop denne musim pect babovky manzovi a jine kraviny ale to mi nechutna. makelka:jo kombinackama a pak sem se na to vysrala pac rifle c 29na sebe fakt nedam!jednou sem je oblekla no nic mam cislo40az42a mela sem 38 😠 nevadi mi to kvuli postave ale kvuli tem hadram nadhernych no nezapla sem to a vzala si minisaty ale pod nema se mi rysovaly speky jak je guma u silonek manza mi rekl at si vemu samodrzici v lednu 😀 no super ale na disce sem byla celkem sik i tak nektere ty devcata co maji 20vypadaji hrozne 😅

makelka
31. led 2008

nobody - vám chlapům se to říká, každej z vás hubne jen se podívá na posilovnu a trošku se kontroluje v jídle, je to nespravedlivý 😠

makelka
31. led 2008

aponchie ty to tu popisuješ jako by u vás byly každej den hody 😀 to je masakr fakt, já miluju jídlo a jsem gurmán, takže mě tohle tak krapet omezuje 😖

nobody
31. led 2008

makelka> je už to daný geneticky prostě 🙂 .... no já si nestěžuju 😀 i když jsem dlouho v posilovně nebyl ... já bych třeba chtěl dvě kila přibrat 😀 ...ale nee, v pohodě, jsem spokojený ... holt sportovci

ale máte to o dost těžší, i když někdy si stěžujete úplně zbytečně na postavu, a často ji máte skoro dokonalou
ale těhotenství je přece krásný, na kila se nehledí ... no vlastně akorát vy ženský 😀
mně osobně je to fuk

makelka
31. led 2008

prej chtěl bych dvě kila přibrat, mě jebne, já shodit tak 20 😠 Dle BMI je moje ideální váha v nedohlednu 😠 😠 😠 😠

Tak já ji fakt dokonalou nemám, zůstala mi jedna michelinka a všechno co jsem v těhu přibrala mi šlo na stehna, takže masakr 😠 jsem k tomu ještě malá, jen 160cm a tak jde na mě vidět každý kilčo ☹

kvikvicek
31. led 2008

Sidacku,musim rict,ze prvni dva dny byla desna krize, prakticky porad jis ovoce a zeleninu,dneska uz je to ctvrty den ,co to do sebe laduju a musim rict ze super,hlad nemam,polivka mi chutna (jsem asi vyjimka, protoze mi zelenina chutna ,i ta varena,zboznuju varenou mrkev,osmy den rano se mam vazit,tak jsem zvedava. Ale citim se moc dobre,najednou mam vsechny haderky volny, dokonce jsem dneska vytahla piercing do pupiku a znova si ho nasadila, dirka mi nezarostla. Ta dieta je stavena tak,ze si postupne neco pridavas, zitra uz muzu hovezi maso, dneska jsem mela banany,mleko atd da se to,ale chce to pevnou vuli. Docela jsem potila krev,kdyz jsem holky videla chroustat povidlovy tasticky s tvarohem. ALE vydrzela jsem,jsem na sebe pysna. 😀

makelka
31. led 2008

ale dneska po spinningu jsem si dala zeleninovej salát 😉

kvikvicek tak to tě obdivuju, bych umřela hlady 😖

nobody
31. led 2008

makelka> BMI je k ničemu, to podle toho neber ... tam se vůbec nebere v úvahu váha kostry, orgánů ... (snad mě nikdo nezabije :D) .... "stačí", abys byla souměrná podle proporcí, ne?

to shodíš 🙂
utíkám z netu, jdu zítra ráno do kanclu na pár hodin a pak mám ještě odpoledne zkoušku ... a zas nic neumím 😀

já mám 181 cm .... a to je vlastně nepodstatný 😀

ahojky

makelka
31. led 2008

jo to už jsem taky zjistila, ale já mám drobnou kostru, tak to na mě zrovna sedí 😒 ale žaludek, ten je určitě hoooooooooodně těžkej 😀 😀 😀 ten bych asi měla vzít v úvahu 😀

nobody
31. led 2008

😀 😀 😀 😀

no tak za 3 měsíce bude 20 dole ... 😀
😉

makelka
31. led 2008

Hm to těžko 😠 spíš bych tipla 5 nahoře 😀

makelka
31. led 2008

Dobrou 😉

nobody
31. led 2008

😀 no dobře, trochu si to předělám, 5 nahoře a 20 dole 😀
tak se měj 😉

aponchie
1. únor 2008

u nas doma sou zraci orgie pac sme oba kuchari a porad s ebavime o jidle grilujeme pestujeme na zahradce tisice druhu vseho zavarujeme a furt neco zereme manza to ma horsi on je jak baba ma valcovitou postavu proste jak baba pribira ale vsecko zase prsa ma vetsi jak ja 😠 😀 no on kdyby nedojidal je v klidu ale on v praci uzira vsecko a porad to ja kdyz sem varila sem chodila z prace hladna pac me sem toho byla nacuchana.jenze ted nechapu to strasnou zravku z ceho nebo jaktoze z niceho nic.ja jsem teda nekde slysela ze kdyz merim 170cm odectu 100 a to je ma idealni vaha a kdyz chci extra doboru tak jeste minus deset kg takze bych mela mit jakoby60kg nevim co je na tom pravdy ale uz me to sere jak furt zeru ted sem uvarila na obed kureci kousky s marinovanym lososem na kousky v Duetu coz je 30%smetana s ryzi ale dam si jen kousek spis ryzicku 😀

ingola25
1. únor 2008

aponchie...aj tak si pekna ženska a nemusiš ani zhadzovať..pristane ti to 🙂

sidacek
1. únor 2008

ahpjky Caira, já jsem se STOBáckým kurzem fakt spokojená. Už jsem jední prošla a tenkrát jsem zhubla asi jen 7 kilo za 3 měsíce.Taky dobrý, ale asi jsem to flákala a neopřela se do toho na 100%. Ted mám velikou motivaci, jak jsem již psala a lidi si toho začínají všímat, že jsem trošku zhubla, tak to ted přece nevzdám haha. Včera jsem si udělala zel. saláz s led.salátu, rajčat, brokolice, papriky a salát. okurky a večer jsem si to k Ordinaci dala. Byla jsem na aerobiku a pak jsem si dala lehkou večeři. Každý den si takhle v posteli říkám, že jsem fakt dobrá, že jsem to celý den vydržela, to mě strašně povzbudí zase na další den. Holky, všem držím palečky at jsme do léta šťabajzny haha papa Míša

angua27
1. únor 2008

čaute babuľky,
tak som sa k vám dostala až dnes. ráno som sa vážila a ďalšie kilčo dole, no keď to pôjde takto ďalej, tak super. začiatkom týždňa som si povedala, že keď vydržím 2 týždne sa stravovať zdravo, striedmo a dodržiavať delenú, tak jeden deň si môžem dať na čo mám chuť. keďže už dva týždne som to dodržiavala, tak som si dnes spravila deň jedla. na raňajky som si dala chleba s maslom a enciánom, na desiatu jogurt, na obed soté s šampiónmy, šunkou v smotane a k tomu varené zemiaky a uhorkový šalát. na večeru ešte neviem. ani to so mnou nie je také hrozné. myslela som, že ma chytí žravka a budem jesť piate cez deviate, ale nie, je to v pohodke. to som rada.

a všetkým gratulujem k úbytkom a hlavne k dobrému pocitu zo seba samej. 😀

danulka2
1. únor 2008

ja som pocas teh. pribrala 16kil a bola som ako gulicka pretoze som nizka 😵 . V porodnici ostalo 5 kil, do mesiaca samo odislo dalsich 5 kil /to bola len zadrzana voda/ a potom za 9mesiacov len 3 kila. Necvicila som koli kojeniu, ale ked som dokojila, tak mi najlepsie pomohla rychla chodza /samozrejme so zatazou=kociarom/. Chodila som pesi do tesca na nakup a je to tak 30minut rychlou chodzou tam, rychlo nakupit a rychlou chodzou domou / a to bolo trochu do kopca/. Takze za dva tyzdne bolo 5kg dolu a tam aj ostali 😀 . Takze doporucujem takyto sport s kociarom 😉

danulka2
1. únor 2008

este som zabudla dodat, ze mam trosku problem so sladkostami 😅 ,kazdy den musim mat nieco sladke a kazdy vikend nieco peciem. To je moj zlozvyk.

zany
1. únor 2008

Sakra, dneska jsem se zapomněla zvážit 😕 🙄 , ale žádný velký úspěch nečekám...
Jaksi teď nic nestíhám...

Zítra vás dočtu co je nového 😵