Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

laola
8. bře 2008

jééé, ani jsem si nestihla přečíst, co mi odpověděla... ☹ 😀 Zajisté něco duchaplného 😀 😀 😀

janesm
8. bře 2008

je opravdu divná!!!

laola
8. bře 2008

no a asi ne málo 😉

janesm
8. bře 2008

zajímalo by mě co je to zač a jak vypadá!!! A také oč jí jde,odkázaly jsem ji na perverz tam ji snad pochopí!!! 😉

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzula28
8. bře 2008

kachna 😀 😀 😀 Ten nick sedi ako rit na serbel...skratka hydina 😀 😀 😀

zuzula28
8. bře 2008

aha, admin je super rychly... 😉

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nobody
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuz11
8. bře 2008

neodbocujte od temy 😉

angua27
9. bře 2008

briketka, dík za vysvetlenie tej zeleninky. poznám ju, ešte som ju nejedla, ale aspoň som zas o niečo múdrejšia.
a k tomu jedálničku. áno, zatiaľ Maťka dojčím, takže určo by som až tak okresať jedálníček nemohla. ale ako sa poznám, tak by mi to ani nešlo. možno by som vydržala týždeň-dva, potom by som sa strašne obžrala a mala by som výčitky. ale delená mi perfektne vyhovuje. môžem zjesť mnohé veci, jem veľa zeleninky, ovocia, neovplyvňuje to negatívne mliečko a kilečká idú dole. 😉

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sidacek
9. bře 2008

ahojky holky, já se s těma kilečkama poslední dobou nějak trápím. Prtvní týdny to šlo tak hezky dolu a ted se to nějak zpomalilo - sakra. Ale já se nedám!!!!!! 😀

aeroaero
9. bře 2008

sidáčku vždyt ty už máš před náma náskok jako blázen, nahlas ti závidím!!! Já se taky trápím a nejde to vubec rychle, pořád přemýšlím co ještě dělat aby to mělo účinek a šli ty kila dolu rychleji.

pietra81
9. bře 2008

Briketo, ty jsi teda opravdu dobrá, já bych asi padla hlady kdybych měla jídelníček jako ty! Vydržela bych to tak týden a pak bych snědla i mámu a tátu! 😀 😀 😀 Klobouk dolů že máš takovou vůli! 😉
Holky, mě ty kila lezou dolů taky hrozně pomalu, ale třeba o to trvaleji! 😉 Vydržme, však už je tu to jaro které prý odbourávání tuků pomáhá! A léto už je za rohem a ta představa štíhlého tělíčka v letních šatkách, no není to dostatečná motivace? 😵

aponchie
10. bře 2008

dnes jsem na sebe kukala a musim se pochvalit,ze vypadam naprosto skvele..hehe neco se da vzdycky zlepsovat zejo?ale jako celek jsem v pohode.Nektere 20tky strcim hrave do kapsy. 😀 konec s kazdodenim vazenim ...diety nedrzim a drzet nikdy nebudu to vim jiste..nevydrzim dele jak 2dny takze to prdim.Jsem neskutecnej gurman a neumim si predstavit se omezovat v jidle.Ale miluju cviceni nemuzu bez toho bejt..takze joga,p class,kolo,plavani v lete jeste navic asi 14dni lezeni v horach(denne zahradka)ne pivni ale pestovani zeleniny 😀 .Ja jdu cestou naproste lasky ke svemu telu 😀 😀 jo a jinak timto ma vaha jde dolu k dnesku asi 62.5kg...ale porad s vama tzv hubnu a budu vas podporovat...takze hodne stesti vsem a gratulace tem co uz neco maji dole 😉

nobody
10. bře 2008

pietra81 ... kdo ti prosímtě řek, že po zimě se tělo naprogramuje jinak??? beztak nějaký blázen 😀 🙂
aponchie ... 😀

pietra81
10. bře 2008

Nobody, no nevím, asi jsem to někde slyšela a teď machruju že to jako vím 😀 😀 😀 . Ale s tím bláznem máš možná pravdu, kdoví... 😉

nobody
10. bře 2008

jo, blázni jsou všude
no nebudu machrovat, ale myslím, že ten šílenec měl pravdu 😀 😀

ale myslím, že říkal něco ve smyslu "necvičíš-nehubneš" ..ale kdo ví
asi to ten človíček zná anebo se pohubuje v takových cvičích-sportovních vodách

vím, že nic nevím

😀

pietra81
10. bře 2008

No jo, to říkal taky..Takže "Cvičme v rytme"!!! 😉 😵
Aponchie, kam ti zmizla fotka???

aponchie
10. bře 2008

😵

briketa
11. bře 2008

ahojte, citala som dnes v jednom bulvarnom platku (v suvislosti s plochym bruskom po porode)
ze Christina Aguilera si koli strachu, ze by sa mohla natrhnut pri porode nechala naplanovat cisarsky v 37. tyzdni 😀 nikto nas chce opit rozkom. takze nemohla s cisarskym pockat od strachu do konca tehotenstva..
Pravda je taka, ze vsetky v okoli Hollywoodu ukoncuju porod cisarskym v 37. tyzdni aby predisli faze ked sa brusko najviac natiahne a poklesne - vtedy sa vlastne najviac natiahne koza.
Preto su vsetky uz tri mesiace po porode tak uzasne vyzerajuce - po styri az sest hodinovom cviceni denne pod dozorom trenera, 24 hod. pestunka, osobny kuchar so specialnou makrobiotickou kuchynou, make up artist, kadernik - vizazista, osobny stylista na obliekanie a doplnky. No povedzte, ktora z nas by nebola krasna, stihla, uzasna a vyzarovala na fotkach akoze netusi co je to vstavat parkrat za noc a fungovat cely den 😉

pietra81
11. bře 2008

Briketa, to máš pravdu, to MUSÍ vypadat úžasně každá!!! Okolo mě skáče tak leda náš pes když chce jít ven! 😀 😀 😀

aponchie
11. bře 2008

pietra:do daleka 😀 nemam digitalni fotak a mam jel laptop takze neni moznost vlozit nejake actual foto 😵 a to co jsem tam mela bylo hrozne a to druhe byla jen T takze to admin mazl..pokusim se koupit nejaky fotak,ale je jich tolik a ja nevim jakej 😀

ad briketa:naprosto normalni jev v USA rodit cisarem je to kvuli brichu a kvuli strachu s porodu a taky kojeni neresi pac by jim to znicilo prsa.. 😝

briketa
11. bře 2008

pietra81 ja mam dvoch psov doma, viem o com hovoris 😉 😀

aponchie
11. bře 2008

ja jsem vcera byla s kamoskou na drink a pak na cviceni...sileny napad potila sem se jak chlap,cervena jak rak,dychala jak pes,umirala jak soumar hruza 😀 ale zvladla sem to! 😵 holka vedle me byla po pulce death 😀 hehe byla poprve

andulinka111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pietra81
11. bře 2008

Aponchie 😀 ! Takže sis to cvíčo užila!
Já jsem včera nešlapala (na tom orbitreku) a místo toho jsem jak to prase největší sežrala půlku velikonočního beránka! Přivezla mi ho mamka, já bych ho domů nekoupila, natož upekla...Pořád na mě vyzývavě kroutil tou čokoládou politou prdelkou, že jsem neodolala a zakrojila, jako že jen kousilínek, jenže se ukázalo, že beránek je jako biskupský chlebíček, tzn samá rozinka, želé a kand.ovoce!!! Takže jsem mu dala pěkně "na pr..l"!!! 😀 😀 😀 No fuj....
Briket, co máš za psi? My máme ridgebacka, rozmazlenýho, máme ho v bytě... No ale máme dům, takže když je hezky tak je venku, ale že by se jako vyběhal na zahradě, to ne. Leží tam a kouká, stejně s ním musíme na prochajdu každý den, aspoň hodinu a půl v terénu, protože on na vodítku ne e...Ještě že bydlíme na vesnici! Ale každý pohyb dobrý, že.

aponchie
11. bře 2008

pietra:tak to jses dobra teda ja beranky nepapam je mi jich lito a maji take tuhe masicko 😀 hehe kroutil prdelkou 😀 sakra ja mam chute,ale asi na uplne neco jineho a moooooc 😵 ..uzila jo to jo naramne uz to nikdy neudelam 😀 jako tu kombinaci piti a cviceni blbej napad ,ze jsem radsi nezustala v te hospode 😵 jak jsem tam tak stala na chodbe a cekala na cvicitelku(mimochodem nadherna zenska pro me..ja bejt lesba jdu hned do ni 😀 )poslu pak odkaz..koukam na ni ruda jak rak byla na 20cm ode me ty jo ja v sobe asi objevuju nejake jine veci tim cvicenim 😀 😀 😀 😀 😀 😀
p.s:pro nektere...joke 😵

dneska sem spapala nejakou cokoladku a vejce 😝 delam nejake na velikonoce toz to musi nekdo spapat ze? 😀

nobody
11. bře 2008

já dnes trénoval v dešti ...
a v bílým krátkým tričku .. takže jsem blbec promrzlý, ale zaběhal jsem si dobře 😀 😀