Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

aeroaero
13. bře 2008

holkyy.. já mám krizi..váha stojí!!!! a vypadá to že tento týden budu asi na 0 😠 já fakt už nevím.

llenda
13. bře 2008

Ahojky holky, 😀
sidacek:gratuluji. Seš fakt dost dobrá. 😀 😀 A tiše ti můžu jen závidět.
Mě váha už 14dní stojí,ale furt lepší než kdyby se šplhala nahoru. 🙂
Jen nevím co mám dělat,když se váha ani nehne. Léto už je za dveřma a kila se mě drží,jak klíště.
Chtěla jsem držet tu dělenou stravu,ale v každé knížce píšou něco jinýho,tak fakt už nevím. ☹

angua27
13. bře 2008

llenda, delených je niekoľko typov. treba si vybrať jednu a držať sa tej. jedno rozdelenie, ktoré držím ja je tu: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2660

sidacek, gratulácia. 11kg, vlastne 12,5 je fakt slušný výkon. 😀

pietra81
13. bře 2008

Teda Sidáček, gratulace!!!! To je fakt bezva, jsi dobrá! 😉

leninn
13. bře 2008

Sidacek: závidím, jsi šikulka...
kéž by se to podařilo i mně....
a zítra vážení...mám obavy ☹

briketa
13. bře 2008

Dievcata, ja sa chcem nieco opytat ohladom delenej stravy. Pozerala som tam recepty, niektore su vynikajuce , ale videla som tam zastupene aj vyprazane jedla, co ma dost sokovalo. Ved to je uplne nonono v spravnej vyzive.
Jete aj vyprazance a naozaj chudnete?

angua27
13. bře 2008

briket, vyprážané je proti zdravej výžive a v podstate sa v delenej vyprážať moc nedá, pretože všetko to chce trojobal. a mäso a vajíčko sa v mojej delenej s múkou a strúhankou kombinovať nedá. ale ak niekto má kombináciu, keď sa dá vyprážať, tak to zakázané nie je. dúfam, že si ma pochopila. 😀

laola
14. bře 2008

Ahoj kočky, hlásím, že šly kilečka zase trošku dolů🙂)) 😀 😀 😀

aeroaero
14. bře 2008

laol..tak to gratuluji!!!! U mě tento týden nic moc pouze 0,4 kg dole.Asi jsme to tento týden flákala. 😅

laola
14. bře 2008

Aero, děkuju😀 no teda kilečka (jako kilečka) nee, ale nepřibírám a nějaké deko je dole... Takže výsledná suma je 61,5 a už se vejdu do všeho oblečení, které jsem nosila předloni🙂 Takže i kdyby se mi nepodařilo už shodit nic, tak jsem spokojená 😉 😀

aeroaero
14. bře 2008

teda já fakt závidím..shodila jsi fakt hodně...a cvičila jsi?

ivce
14. bře 2008

Ahoj, já hlásím od minulého pátku dolů 1 kilo 🙂

aero myslím, že půl kila týdně dolů je ideální tempo hubnutí, když je to takhle pozvolna, hlavní je, že to jde směrem dolů a ne naopak 😉 🙂

laolo gratuluji, tvoje současná váha je i moje cílová, ale nějakých pár kil mi do ní ještě chybí 🙂

laola
14. bře 2008

Holky, díky za pochvalu 🙂

Aero, necvičila, teda ne nějak extrémně. Semtam bowling a squash. Na ten jdu dneska, už se moc těším 😉 Jinak jsem spíš na ten gaučing 😀

laola
14. bře 2008

ivce, super! já už teď klesám jen po gramech.... 😉 😀

aponchie
14. bře 2008

dneska jsem si dala saunu 2hodky a parada ,akorat sem zapomela vodu a boli me hlavinka 😀

aeroaero
14. bře 2008

laola ..takže ty jsi šla takhle rychle dolu pouze s upraveným jídlem? tak to mě se teda nedaří. 😕

silvik
14. bře 2008

Ahojky...
Tak holky, tak konečně se to hnulo směrem dolů 🙂 Problém je ale v tom, že to bylo hlavně tím, že jsem měla nějaké střevní potíže, takže jsem baštila jen suché housky 😝 Teď už mi ale zase začalo nebezpečně chutnat 😠 😔 😀
Sidy, jsi fakt dobrá... víš, co by to chtělo? Fotečky před a po, ať vidíme, co to s námi udělá, když budeme mít stejně silnou vůli jako Ty.... myslíš, že by to šlo? 😕

sidacek
15. bře 2008

ahojky silvíku, fotečky by šly. My jsme se v kurzu fotily na začátku a příští středu kurz končí a budeme se fotit zase. Takže fotečky před a po naskenuju a hodím je sem. Nevím, jestli to bude zase až tak markantní rozdíl - uvidíme.

aponchie
15. bře 2008

hmm tak ja to dnes pojala trochu jinak to jidlo(snidane sampionu) 😀 .udelala sem si franc.bagetu opecenou s irskym maslem,na to vajecina a na ni uzeny losos platky..mnam a zelenina no a nacala sem si k tomu sampanske od vanoc ..parada co?vecer jdu na ples tak uvidime co nam tam daji,ale je to ten spravnej vesnickej takze doufam nejake klobasky ,uzene kolena,gr.zebra a tak bez chleba muzu,ale zeleninku 😀 😵

kopretina1974
15. bře 2008

Ahoj jestli se nechcete dál trápit a chcete k hubnutí vyzkoušet už ověřené přípravky,pak zkuste třeba herbalife.Ať si má každý svůj názor na věc,mě pomohl a pomáhá dál.Klidně se ozvěte,podám vám bližší informace.Tady by se to dalo brát jako reklama.Tak čau kopretina1974@seznam.cz

aponchie
15. bře 2008

ja uz se netrapim 😀 no trapim,ale kvuli necemu jinemu nez je postava 😉

aponchie
16. bře 2008

takze vcerejsi ples byl celkem dietni..po prichodu panak vodky s dzusem,3chlebicky,par chipsu,vodka,dzus,red bul,vodka,dzus,semtex a nakonec jahodovy dzus(to byl spis nejaky ulet) 😀 .doma v noci zelna polivka od maminky 😀 rano taky a uz nemusim celej den jist 😀 😀

nobody
16. bře 2008

😀 😀
a šatičky čistý 😝

aponchie
16. bře 2008

to si pis ,ze jo ve vsi dustojnosti myslim,ze nas stul byl jeden z nejlepsich ty holky a jejich naprosto silene kreace to byla odvikacka a nemeli ani vkus a dokonce nemeli puncochy k tem satickam 😀 asi vedeli jak to tam dopada 😀

maxyaris
17. bře 2008

ahojte, ja potrebujem schudnúť 20 kg, najlepšie do leta viete poradiť?

aponchie
17. bře 2008

orezat? 😀

aponchie
17. bře 2008

zalezi kolik ted vazis a jake mas proporce zda tech 20je rozumnych ci realnych.jestli chces -20kg za cca4mesice max 5 je to podle me hodne rychle.ja bych ti poradila pomaleji tak tech 10max15!do leta at si to udrzis 😉

angua27
17. bře 2008

maxyaris, súhlasím s aponchie. a žiaden zázračný liek neexistuje. treba sa zdravo stravovať, menej jesť a cvičiť. 😉
ja som napríklad na delenej strave a za dva mesiace som schudla 6kg. a to ešte nejak valne necvičím, pretože kojím, tak sa bojím, aby som neprišla o mliečko. 😉

megy2
17. bře 2008

..ajoj...angua a mne sa nedari......uz treti tyzden mam 69kg ☹ ☹ ☹ a to sa snazim dodrziavat dlenu stravu.....priznavam ze sem tam mam maly prehresok,ale zebyani kg???.....ma to nebavi takto 😢 😢

aponchie
17. bře 2008

mozna by to chtelo i fotky k tem kilum davat ...pac nekdo muze mit 70kg a bude vypadat skvele.me to porad nekdo rika co ze resim ze vypadam dobre a nechapou proc chci chudnout,ale je to o lidech .semnou chodi do skolky pro malou jedna holka ma 45kg a je jak kost!nema zadnej zadek!proboha za co nas pak maji chytat ti chlapi?za ty kosti??me si libi zenska co ma postavu jak zenska a ne jak chlap.zadne boky,rifle bederni az nekde k prdeli vystrcene panevni kosti a o zbytku ani nemluvim...ale je fakt ,ze jsou taci ,kteri to maji radi...takze treba vypadame dobre jen je to na nas tlak okoli... 😉