Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

mirka414
12. únor 2008

abinka ja tiez tichucko zacinam len tak sledovat temy a zaujala ma aj sutaz Noveho casu kde su ty co chcu schudnut.a uz si hladam aj orbitrek ten akoby stacionalny bicykel tak uvidim ako bude tiez to bude tazke ale co je v zivote lahke??iba ak nabrat kila 😠

makelka
12. únor 2008

ahoj,

klary psala jsem dobré ráno už asi automaticky, ale byl to první moment, když jsem se dneska zastavila 😖 Nechutenství zatím pokračuje, ach jo, nevečeřela jsem, nebyla chuť, ale teď tu chroustám okurku, tak aspoň něco 😉

megy nevím co máš na mysli buněčnou stravou, ale myslím že na každého působí něco jiného, přečti si celou diskuzi a uvidíš, že se nijak neomezujem, spíš si vybíráme co jíst, jíme zdravěji, častěji a menší porce, nevidím v tom problém 😉 tohle by ti poradila kterákoli doktorka 😉 či dietoložka 😉 😉

angua snad se problémy brzy vyřeší, a příště místo bombošky něco lehčího 😉 Ale i tak, snad bude líp, posílám trošku pozitivní energie 😉 😎

aponchie - ale mít stejnou váhu je taky umění, takže vydrž, půjde to dolů 😉

abinka - přidej se 😉 😉 😉 je to super vidět jak hubnem 😉
K tomu jídlu, abi, pročti si pečlivě diskuzi, uvidíš, že to jde, prvních asi 14 dní je krušných, ale fakt se to dá 😉 Nemusíš se vzdávat dobrot nadobro, jen nesmíš sníst denně na posezení celou čokošku 😉

Holkyyyyyyyyy tento týden je asi prokletej, my krizi nemáme, ale stejně je mě jaksi nanic, to z toho našeho rekonstruování 😖 😔 😔 😔

makelka
12. únor 2008

Já jdu ve čtvrtek opět na spinning, tak před tím pátečním vážením snad něco shodím 😉 a jak příjdu z něj, tak se nacpu šopákem 😀 😀 😀 😀

abinka
13. únor 2008

mirka,žádné tichučko,skoč do toho po hlavě 🙂

Makelka moc děkuji za přivítání 🙂 Je to super vědět že na to nejsem sama.S tou čokoškou to bylo přesný chodíma žeru dokud tam nezbyde jen obal 😅 Akorát cvičení mě dělá problém.Během těhu jsem nesměla nic moc dělat spíš ležet a odpočívat po porodu jsem radši taky moc neriskovala a tedˇjsem si koupila DVD cvičení s Hankou Kynychovou v mladé frontě dnes to bylo.Musím říct,že cvičení super ale po 10 min.jsem ležela asi půl hodiny na podložce a nemohla se ztoho vzpamatovat 😕 Pak jsem nemohla ani malého unést. 😒 Prostě to tělo je úplně ochablé. 🙂 😅 😀 Tak nemám odvahu se do toho pouštět znovu,ale musím. 😠

lambadina
13. únor 2008

Dobré ráno!
Tak i já jsem si dala novoroční předsevzetí že zhubnu. Koupila jsem si eliptical (to je něco jako orbitrek), mám ho doma asi 14dní a zatím poctivě ,každý večer, když mi usne malá ,jezdím. Od nového roku jím méně a méně sladkého-jsem na sladký totiž úchyl... ALE... Jak docvičím, tak mě popadne tak hrozná žravka, že jdu a plením lednici. Jak ze mě asi opadne to napětí ze dne, když usne malá a mám klid, tak mě popadnou chutě.... CO proboha s tím? Zhubla jsem asi 2-3kila, jsou i volnější kahloty, ale mám strach aby to nebylo všechno a abych zase nepřibírala. Jak to děláte že nemáte večer hlad???????

angua27
13. únor 2008

lambadina, mávame tiež večer žravku, neboj, nie si v tom sama. dávame si však zeleninku, napr. uhorku, kapustu, šalát, proste ľahké veci na trávenie, málo kalorické, ktoré ale zaplnia žalúdok. 😉

baby, dík za povzbudenie. necítim sa moc dobre, mám svalovicu, noc nič moc, spala som dokopy asi 3 hodiny. boli sme už s malým na kontrole a o 10.30 vyrážame na cviko. tak dúfam, že sa mi tam trošku vyplavia endorfíny. papala som už jogurt a na obed si spravím nejaké fajnové mäsko a k tomu zeleninu. no a po obede si s malým asi ľahnem, aby som dospala noc. predpokladám, že večer budeme mať s drahým vážne rozhovory, takže asi tak skoro spať nepôjdeme. tento týždeň bude brutus. zvládnem to však nejak, veď chudnutie robím pre seba a všetko ostatné pre môjho nádherného syna. jeho úsmevy stoja za to.

laola
13. únor 2008

ahoj holky 😀

Angua27, to víš, že to zvládneš! Budu na tebe moc myslet, ať se problémy rychle vyřeší. A z té bombošky si nic nedělej, prostě úlet... 😉 😀 Jednou za 14 dní na to máš nárok 😉

aponchie
13. únor 2008

dobre ranko tak ja mam pul kila dole ale to pricitam dvojite navsteve wc jinak poctive cvicim kalanetiku vecer dneska bude celej den cocka na obed 😀 takze dalsi kilo vzduchu navic 😀 😀 ale cocka prece neni tak strasna ne?trosku ji zahustim ale malo a s chlebikem jen trosku mala to navic miluje

apricots
13. únor 2008

holky vy cvičíte večer, když prckové usnou?

abinka
13. únor 2008

apricots:jak jsem psala.Koupila jsem si mladou frontu dnes a bylo tam DVD cvičení s Hankou Kynychovou.Je fakt super a budou ještě 2dvd to první jsem prošvihla.

laola
13. únor 2008

apricots, já teda necvičím 😀 Páč su líná 🙂 Ale už mám dole 8 kg 😀 Jedinej můj večerní sport je sex 😉 😀 😀

lambadina
13. únor 2008

Apricots: Já cvičím večer když Marťa usne. Přes den na to nemám čas 😅 .
Aponchie: na čočku se taky těším, stále kojím, takže smůlis, ale jednou dokojím a to si pak dám! 😀 😝

lambadina
13. únor 2008

Laola: A jak jsi bez cvičení zhubla 8kilo? Poraď! 😉

abinka
13. únor 2008

to by mě teda taky zajímalo 😕

robodracica
13. únor 2008

No ved pisala ze cvici, ale v posteli. 😀 vecer vyhupne na kona a poriadne ho prebehne. 😉

laola
13. únor 2008

Od základů jsem změnila stravovací návyky... Chce to jen poručit si, ale hlavně se poslechnout🙂) Ale byla to dřina 😀

laola
13. únor 2008

no a k tomu ten sex 😉 😀 a úspěch zaručen 😀 😀 😀

lidka619
13. únor 2008

laola - a za aký dlhý čas si tak pekne schudla?
- baby ak to pomáha, tak sexu zdar 😀 😀 😀

makelka
13. únor 2008

čaute 😉

já chodím 2x týdně na spinning, zatím dobrý, a uvidíme, jak to bude vypadat později 😉

tak sex je fakt dobrej spalovač, ale musíš se hodně snažit 😀 😀 😀 😀

robodracica
13. únor 2008

Inac ja mam overeny velmi dobry spalovac tukov -MochaTonix.Ja som s nim schudla 10 kg ako po masle.Staci si trosku upravit jedlnicek a samozrejme ze aj pocvicit aby sa spalovali tuky.Je fakt super, len to ma jednu chybicku ze sa da kupit len v USA a v Australii. Ak tam niekoho mate tak nech Vam to posle. 😎

laola
13. únor 2008

Hubnout jsem začala po Novém roce. Ze začátku to bylo hodně vidět na váze (nebo mi to tak možná jen připadalo), teď už jdou jen deka 🙂 Ale nevadí, zbývají mi ještě tři kila a pak už to jen udržet...

aponchie
13. únor 2008

tak ja cvicim vecer u tv kalanetiku posilovaci cviky na nohy zadek bricho cca 300x na kazdou nohu ruku apod a pridavam je to super a zadycham se i tak pozvolna po nemoci a az budu fit valim na body styling to je silenost ale po par hodinach zabira

laola
13. únor 2008

apon, co to je ten body styling? 😨 😨 Někde jsem už něco zaslechla. ale nevím o tom nic 😀

aponchie
13. únor 2008

hodinu se skace v rytmu hudby ale ne aerobic spis je to posilovani tech probl.partii tak jak cvicis doma a prokladane hopsanim takze spalis a zpevnis ale nema to zadne kroky spis posilovani kukni na netu na fitklub perfekt very macoskove ona neco sna do tom ma

laola
13. únor 2008

díky, mrknu na to 🙂

kopretina1974
13. únor 2008

Ahoj,nadhodilo se téma buněčná výživa.Zjednodušeně řečeno je to výživa přímo od buňky.To znamená,že organismus vyživíte zdravě,nízkokaloricky a tak,aby mělo vyvážené množství všech mikroživin,bílkovin,vitamínů i minerálů.Uhlídat to v běžné stravě je docela problém,takže je pak vhodné využít některý z potravinových doplňků a máte vystaráno.Sice vás to stojí nějakou kačku,ale stejně tak (a možná i víc) by stály zdravé bio potraviny.Takto ušetříte čas běhání po obchodech a můžete ho věnovat jiným aktivitám.Přípravků je v lékárnách celá řada,pokud by jste chtěli i svého poradce,který vám poradí,pak doporučuji navštívit stránky redukce váhy a tam vyplnit dotazník.Poradce vám podle vašich údajů nabídne to nejvhodnější pro vás,a pak se teprve rozhodnete.Také jsem se tam tak zapsala.Jsou to výrobky Harbalife a dá se s nima kvalitně zhubnout. www.hubnete.cz/o106

aponchie
13. únor 2008

jej tak na to ja uz asi nedam na herbalife podle me se musime naucit jist malo a casto bez vycitek a hlavne vsechno!!! 😀

sidacek
13. únor 2008

ahojky holky, tak mám za sebou další kurz. A celkem mám dole 7 kilo. Jsem dnes dostala i diplom. Fakt mazec. Kalhoty mi jsou volný, zítra si musím jít koupit nový haha.
Aponche má pravdu. Já si myslím, že k zhubnutí fakt pomůže upravit jídelníček, jíst častěji, nízkokaloricky a trošku se hýbat. Nikomu neberu názor, ale na herbalife apod. moc nevěřím. Holky, říká vám něco slovo "šmakoun"??Právě jsem ho dopapala. Chutná to podobně jako sýr, je to taková bílá hmota.Ted jsem akorát dobaštila šmakounový salát - jemný. Je to nízkokalorické papáníčko, které se prodává ve zdravé výživě. Dělají se různé šmakounové saláty ( prodávají se zatavené - 150 g ), paštiky ze šmakouna, párky a sekaná. Je to fakt vynikající, hlavně třeba k večeři s pulkou housky. parádně to zasytí. Já ted zbaštila 150 g a dohromady to má necelých 400kJ.Zkuste to!!!Fakt doporučuju.Papa Míša

makelka
13. únor 2008

Míšo jsi fakt šikulka, gratuluju 😉

Holky mám dotaz, co na odpolední svačinu?? Tam mi to nějak furt uchází 😖 a večer?? Dáte si třeba ještě chlebík???

Díky moc 😉

laola
13. únor 2008

Míši, super!!! 😀

Holky, já to věděla, že nám to pěkně půjde 😀

Makelko, já si dám odpoledne třeba bílý jogurt, ale většinou mě chytne chuť na sladké, tak si dám musli tyčinku nebo takové ty polystyrenové jazýčky v jahodové nebo čoko polevě🙂))

A na večeři buď krajíček tmavého chleba se sýrem nebo jsem se naučila baštit celozrnné toasty od Racia (těch můžeš na véču zblajznout i čtyři kousky😀) Hlavně, se nenaprat před spaním. Asi se opakuju, ale má tam být odstup asi 3-4 hodiny...