Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

mimikyky
4. kvě 2008

ja som sa nestratila 😀

dnes sme mali prvé sväté prijímanie, naša Miška

lekno
4. kvě 2008

Jéééj Mimi. Náš Adam má o týždeň 🙂 Dúfam, že nám víde počasie. Dnes to od poobedia nevyzerá ktovieako. A čo vy? Vám to vyšlo aspoň kým ste vyšli z kostola?

mimikyky
4. kvě 2008

ahojček, no nám to vyšlo, až na hrozný vietor, ale zima nebola

lekno
4. kvě 2008

Tak to ste mali super 😉 Nám by stačilo aspoň kým neprídeme z kostola domov a potom už nech aj traktory padajú 😀 Videla som fotky. Ale vám to spolu pristane 😉

angua27
5. kvě 2008

ahojte babuľky,
tak tohtoročnú dovču už máme za sebou. dosť som si na nej dovoľovala v jedle, ale schudla som tam 1kg. a to vďaka noseniu malého v šatke a nosiči. len by som po tej aktívnej dovče, potrebovala jednu úplne oddychovú. kuk foto v albume. 😉

mimikyky
5. kvě 2008

ahojte kočky 😉

dnes som si parádne dva krát zacvičila, tatino sa snažil, varoval aj navaril mäsko
a vy ako???

leninn
5. kvě 2008

Mimikyky: teda to máš ale manžu kuchaře...
to můj manža se dnes vrátil pozdě z práce, byl dnes poprvé na novém místě...byl snad spokojený, tak jsem mu i vařila něco dobrého k jídlu🙂 zapečené brambory se zeleninou a kuřecím masem, se sýrem, abych to mohla papat i já...i když ten sýr... 😉

jesika26
6. kvě 2008

Ahojte kočky ja som zo Slovenska a trošku Vás čítam.Vyskúšali ste už tú 90 dňovú diétku????Pomáha

nobody
6. kvě 2008

😀
tak šílený asi nee .. vzdávám se 😀

lekno
6. kvě 2008

Vyskúšali, nevydržali 😎

eff
13. kvě 2008

holkýýýýýýýýýýýýýýý, kde jste kdóóóó????

tady je mrtvo ☹
- stejně jako mé dietní úsilí ☹

Jsem se na to úplně vybodla a přibírám dál. ALe nechcíííííííííííííí 😒 😒 😒

Tak co, jak jste na tom vy?

Nezačnem "eště raz" a pořádně? 😠 😠 😠

eff

debra
13. kvě 2008

ahojte kočky....už som tu dávno nebola a musím sa poxváliť,že od včerajška cvičím 😀 aj dnes budem a proste každý deň...dovča sa blíži a ja nexcm vyzerať tučná jak prasa.... 😀 a po 17tej hod nejem...uvidíme o mesiac,len vtedy sa odvážim...a vy ako? 😉

mimikyky
13. kvě 2008

ahojte kočky

ja stále cvičím, štyri dni a jeden deň voľno 😀
a cm utekajú preč celkom pekne 😉

anmary
13. kvě 2008

Ahoj eff.
Hovoríš mi z duše.
Začíname odznova, OK!!! 😉

rogorca
13. kvě 2008

ahojte mamči - po delší době nakukuju do koníka - mám 4 měsíční dcerku a dva pubertáky 😅 -takže mi moc času nezbývá. Po klukách jsem vždycky měla tak 5 kg navíc a ty jsem ztratila velmi lehce.Teď mi těch kileček zůstalo trochu víc a nejdou dolů ☹ .Zatím kojím - to je + a před 3 týdny jsem si pořídila eliptický trenažér - makám skoro denně - max.1 za týden vynechám,ale dole mám zatím jen 2 kg 😠 .Je to boj - ach jo.Třeba,když se podělím s vámi na koníku - dobiju si baterky 😀 .

angua27
14. kvě 2008

ahojte,
ja som ešte stále na delenú znova nenabehla. ale švihadlo fičí každý deň + dlhé prechádzky s malým (dnes sa chystám na pol dňa von). no a kilá síce moc dole nejdú, ale aspoň nejdú hore. ale som aspoň za vysnívanou polovicou. už len 5kg. 😉
tak, nech sa nám darí a do leta sme krásne a štíhle.

lekno
14. kvě 2008

Ahoj bambuľky 😉 Dlho som tu nebola, ale vidím, že nie len ja. V nedeľu sme mali 1.sväté prijímanie, tak som minulý týždeň ani nemala veľa času. Ale aspoň som v tom zhone skoro 2 kilá schudla 😝 Len sa bojím, že keď už je teraz volnejšie, aby som to znova nenabrala 😎 Držím vám palčeky v zhadzovaní 🙂

eff
15. kvě 2008

NO vás je! ANi nevím, jestli je to dobře nebo špatně... 😉
no tak se budem povzbuzovat navzájem, ne? Chtěl by to nějakou organizaci (tedy alespoň u mě...), já totiž, jak poleví pravdila, okamžitě polevím taky... Jsme hrozná. ☹

Jenže se mi fakt poprvé stalo, že se nedám do své milované loňské sukně! ☹ 😒 ☹ 😒

A navíc jedem k móři! A navíc s hubenou kámoškou! Pomóóóc! 😖 😖 😖

Ale včera jsme cvičila...jen večery bez jídla moc nezvládám. Asi to chce fakt NIC nemít doma... Jen dietní a lehká jídla. Včera jsme sice zmohla mísu balkánského salátu, ale to není tak hrozné. A manžel mi o víkendu (když nastane ta zrádná doba a zapnem si dvd a otevřem vínko...) nakrájem mrkev a bylo to úžo!
Ale stejně mě to pak chytne a jedu po všem, co jenom trochu smrdí smaženým... ☹

A sousedka teď krásně zhubla pomocí prášků...tak mě celkem naštvala, protože jsme si slibovaly, že budem od května spolu chodit cvičit a ona už nemusí. A já ty prášky nechci, plánujem ještě jedno mimi tak do dvou let, tak se toho bojím...

No, už jsme se vypovídala dost, jdu pracovat, neb nestíhám...včera bylo pozdě. 😝

papa, hubňulky a dejte vědět, jak vám to de! Držím pěsti! eff

eff
15. kvě 2008

jo, ještě, holky, prosím vás...jak je dieteticky vhodná kedluben (tu já totiž žeru 😎 😎 😎 ) ?

Nevíte, náhodou?

Paa a krááááááááááááásnýýýýýýýýýýý netučný den. 😀

lekno
17. kvě 2008

Aj tu sa všetky slnia? 😲

lekno
22. kvě 2008

Babule no tak, čo je s vami? Už žiadna nechudne? 😠

mimikyky
22. kvě 2008

ahojky 😉

ja chudnem, len nestíham, pracujem na zmene plániku a diétky

lekno
23. kvě 2008

U teba ma to Mimi neprekvapuje 😀 Len tak ďalej 😉 Ja síce stojím na váhe, ale aspoň že to nejde hore. Asi z nj musím zoskočiť 😀 A ostatné babule "abstinujú" či čo? 😕

mimikyky
24. kvě 2008

ahojček

ešte stále nemám hotový jedálniček, ale snáď dnes ho dokončím
práve som zbodla keksík 😀

poobede idem makať na dvor na záhradku, a potom si zacvičím, už sa tešííím

lekno
24. kvě 2008

To čo je s úvodnou stránkou Koníka? Vôbec som to tu nemohla nájsť... 😕

map07
29. kvě 2008

Holky, vy už nehubnete? To už jste to všechny zvládly? Jestli jo, tak to vám teda závidím ☹

liviky
29. kvě 2008

hubne se,ale i na jiných tématech,třeba ,,změna postavy po porodu" 🙂

aponchie
29. kvě 2008

ahoj tak zdravim po dlouhe dobe a oznamuju,ze se nemuzu hnout s vahou dolu..a uz me to vazne sere 🙄 ja bych potrebovala "pouhejch" 5kg a nevim jak..potrebuju nekoho kdo by se me ujal treba na netu a daval mi ukoly co jak kolik cvicit a jidelnicek a ja bych musela denne psat jak sem co splnila a tak ..nechce to nedko delat? 😀 ja vim,ze me osobne by to pomohlo ..pac bych vedela,ze musim at nezklamu a nemusim se stydet jestlit o chapete proste takovej virtualni dietolog a cvicitel..rano mu napisu jake mam casove moznosti a on mi udela cvicebni plan plus nejake jidelko..napisu co mam doma a on doporuci co sezrat a kolik 😀

map07
29. kvě 2008

To téma jsem taky pročetla, ale když já ještě po porodu nejsem 😝, takže většina těch věcí je mi tam ještě jaksi cizí ☹

aponchie: to by bylo úžasný, taky by mi to vyhovovalo - existují internetové-dopisovací kurzy hubnutí, bylo by to super, ale myslím, že to stojí dost peněz 😠

mimikyky
29. kvě 2008

ahojte kočky 😉

a nestačí každý deň si o tom písať???
to by som zvládla